Awatar użytkownika
marboro
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 567
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:52

28 wrz 2007, 20:48

Sześć!
Nie jestem pracoholiczką... Pracoholik to taki co z własnej woli siedzi w pracy... Ja niestety wolałabym siedzieć w domu...
Caluję Was mocno!

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

29 wrz 2007, 04:58

lidziasc pisze:ale jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a skad wiedzial ze my to my??????????????????

No przecież Was raz widział,jak pierwszy raz byłaś u mnie w Wieliczce...a tata ma dobrą pamięć do twarzy :ico_oczko:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

29 wrz 2007, 08:10

BeataW pisze:No przecież Was raz widział,jak pierwszy raz byłaś u mnie w Wieliczce...a tata ma dobrą pamięć do twarzy


faktycznie.
ja tez pamietam jak wyglada-ale kurcze nie widzialam go :ico_wstydzioch:

do spania :-D

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

29 wrz 2007, 12:28

wkleje wam pare fotek z wczorajszej słuzby pysi u cioci :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

29 wrz 2007, 12:50

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: extra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-29, 22:22 ]
dzis pechowy dzien pysia jednak chora-bo chamsko kaszle i nawet o tej porze nie zabiera sie do spania :ico_zly:
seba mial w pracy "wypadek" i oszem przeciol noge nad kolanem,pare cm i przeciachal by sobie rzepke w kolanie :ico_olaboga: na pogotowiu spedzilismy pol dnia.zwijal sie z bolu ale musial czekc w kolejce a w zeromskim go nie przyjeli bo nie ten rejon :ico_zly: i duzo pacjentow :ico_puknij: wiec pojechalismy do rydygiera
szkoda gadac
zeromski juz kolejny raz beznadziejnie wypadl w moich oczach-juz nigdy tam nie pojde,porazka
tesciowa jak zwykle namieszala-bo powiedziala ze najlepiej do zeromskiego jechac na ostry dyzur a tam 3 recepjonistki sobie siedza,smieja sie pija kawe... a ja stoje jak debil ze 3 min zanim jedna sie odezwala o co chodzi????????? :ico_puknij:
w rydygierze znowu wlazla baba znajoma lekarza czy co bez kolejki bo sobie raczke skrecila i tak sobie mysle to seba z rozcieta noga i koles chyba ze zlamana czy peknieta koscia w goleniu siedza a ta nonono z nadgarsteczkiem przyszla i wlazla od kopa
wogole bez sensu to jest,placimy z naszych miesiecznych dochodow slkladki na leczenie i co potem jest problem by ce gdziekolwek przyjeli :ico_zly:
i łaske robia wiecznie ci lekarze.strajkuja i szukaja wsparcia u ludzi ale jakich wspierac jak wiecznie nam daja w nonono? :ico_puknij:
normalnie to nasze polskie prawo to temat rzeka,
pacjenci przywiezieni przez karetke sa bez kolejki i przyjechal pobity chlopak <moze z 20 lat> tak stluczony ze twarz mial sina i nozem byl podzgany.jego mama tak b plakala pod drzwiami biedna z nerwow w pantoflach byla i sie chyba posikala.
normalnie czlowiek sobie nie zdjae sprawy jakie toz ycie kruche :ico_placzek:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

30 wrz 2007, 10:49

chciałabym się przywitać, mieszkam pod krakowem ale od niedawna, mam od Was prosbe czy znacie jakiegos dobrego pediatre badz alergologa w krakowie badz w poblizu??? moj synek ma alergie na bialko mleka krowiego ostatnio wyszly mu jakies krostki podobne jak przy skazie moja pediatra mowi ze to potowki nie zgadzam sie z nia ona mnie juz ignoruje a nie chce doprowadzic mojego synka do astmy przez jej obojetnosc moze ktoras z Was da mi namiary na dobrego specjaliste??? z gory dziekuje

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

30 wrz 2007, 11:17

kate_k82, witaj

lidziasc, ale miałaś dzień bidulko współczuje Ci
a jak tam mąż się czuje??

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

30 wrz 2007, 12:39

kate_k82, hej,fajnie ze do nas zajrzalas- mam nadzieje ze zostanieesz tu z nami
ja niestety nie mam namiarow na alergologa.cos mi sie obilo o uszy ze alergolog zajmuje sie dzieckiem od 3 roku zycia-wtedy tez dopiero mozna wykonac testy alergiczne.ale nie wiem na 100% bo to troche by dziwne bylo.
powiedz-karmisz piersia?bo moze faktycznie powinnas ograniczyc do minimum spozywanie bialka.
jesli dajesz modyfikowane to moze wyprobuj jakies mleczko dla alergikow.
no i przedewszystkim wydaje mi sie ze powinnas zmienic lekarza,jak prowadzacy pediatra moze ignorowac zdanie mamy? :ico_puknij:
ja bym ci radzila umowic sie na wizyte w instytucie w prokocimiu-tam na 100% sa dobrzy lekarze i zasiegniesz u nich porade.
popytam znajomych o namiar na jakiegos specjaliste.
a w ktorej czesci krakowa mieszkasz??tzn w jakiej miejscowosci?

__DOMI__ pisze:jak tam mąż się czuje??


bardzo dzielny jest.cala no wytrzymal bez srodkow przeciwbolowych teraz lezy i... relaksuje sie na canal+sport :ico_noniewiem:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

30 wrz 2007, 13:56

lidzisc mieszkam w michałowicach, 4 km od krakowa a co do diety małego to karmiłam piersią do 4 mies dokarmiałam nutramigenem i jakoż żadnych zmian skórnych nie było teraz nagle są, nie wiem od czego bo gdy jeszcze karmiłam byłam na diecie beznabiałowej wogóle nie jadłam nic co miało cokolwiek z mleka,serwatki itp, mały ma zdiagnozowaną skaze ale lekarka uzmysłowiła sobie dopiero wtedy gdy cała buzia była czerwona sucha szorstka, wyglądało to strasznie a zaczęło się od takich krostek....nie chcę znów przez głupotę lekarzy doprowadzić Mateuszka do poprzedniego stanu.... ja chyba do lekarzy nie mam szczęścia....jeśli czuję że wydaje mi się ze Maly uczulił się na mleko a ona twierdzi że nie a zmiany są i próbuje mi wmówić ze potówki to krew mnie zalewa!!!!!!!

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

30 wrz 2007, 14:08

kate_k82, wiem gdzie sa michalowice-bylam tam na disco wieki temu :ico_oczko:
takie szorstkie policzki to faktycznie objaw alergii na mleko
a lekarka beznadziejna wmawia ci cos jak gdyby ngdy nic :ico_puknij:
naprawde radzilabym ci zadzwonic do szpitala w prokocimiu i porosic o wizyte.
nie ma co meczyc dziecka i siebie.a tak to bedziesz miala prawidlowa diagnoze i ulge na sercu ze maly zdrowy :-)
a nadal dajesz mu nutramigen czy zmienilas na jakies inne mleko??

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość