Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

29 wrz 2007, 08:10

Witajcie z rana!!
My pięknie nockę przezyliśmy bezstresowo :) Mały wstał na butlę po 4 no i 20 minut i spał spowrotem :)
Juli jak się udał wieczorek w babsko-meskim towarzystwie?
My ztą kupką mieliśmy tak samo...tylko że nie pomgałam termometrem tylko w ostateczności czopeczek. Ale przeszło...właśnie od tego jablka ;)
Frydza brawo dla niuni..jaka dzielna na tym szczepieniu była!
Aniu moj maly zaczął bardzo szybko podnosić główkę miał miesiąc i trzymał ją bardzo wysoko (zdjęcie), ale dzieci sie różnie rozwijają i wcale nie jest powiedziane, ze coś jest nie tak!! Jakub rwie się do siadania a synek znajomych miał pół roczku i wcale się nie spieszył...a juz jak miał 11 miesięcy biegał!! Więc nie martw się niczym!
Acia my mamy bebilon pepti...mówisz bleee a nutramigen jeszcze jest gorszy:) Mam nadzieję, że mleczko pomoże ;)

A ja wczoraj jeszcze doczekałam się szwagierki i siup na miasto przelecieć się po sklepach :) I zakupy udane! Jakubek zalapał się na bodziaki, kaftanik, spioszki i bluzeczkę :) JA "podarowzłam" sobie spudniczkę i gorsecik :) Czarne spudniczka z haftami... chyba już się nie będe rozglądala za niczym na ślub kuzynki :) No i na koniec, zeby M. nie marudzil bluzeczkę dla niego znalazłam...jak ja to nazywam pasiaka :) I tak jeszcze z 5 puszkami mleka wróciłysmy do domku!! A tu wieczorkiem tescie zajeżdżają :ico_szoking: No ale nie było źle :) Tylko teściowa cały czas do Jakuba gugała hihihii
No a dzisiaj mam czas do 15, żeby się doprowadzić do stany użyteczności i wio na imprezę :) M. w pracy więc jak mi Jakub da to lecę do łazienki...dzisiaj to moje królestwo!!
No i znowu pytanie...co tak cichutko??
Kto pije ze mną kawkę?

[ Dodano: 2007-09-29, 08:13 ]
Zapomnialam dodać..dzisiaj mamy świeto z M. jesteśmy już 7 latek parą :)

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 wrz 2007, 09:18

cześć kochane
Ja chciałam się tylko pożegnać. Wyjeżdżam do rodziców i nie wiem kiedy wrócę. Także trzymajcie się, niech dzieciaczki rosną zdrowo, a mamusie niech są zawsze uśmiechnięte :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 wrz 2007, 09:38

HOP HOP ja na momencik bo czekam na rodzinke :-D dziekujemy za pochwalki jestescie kochane :ico_oczko: MARTAJA :ico_tort: :ico_tort: [size=150]Szczęśliwej podróży Do kolejnych Jubileuszy!Niech dobry los się kłania w pas ...Sto lat, sto lat jeszcze raz![/size]

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

29 wrz 2007, 10:05

A ja dzisiaj MAM wesele (nie moje oczywiście;-)

Teraz jestem z Bułka, czekam aż mąż wróci z basenu (o 12-tej) jade "na konia" po czym wracam... szykujemy się i hajda na balety :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moja mama przyjedzie i się Panem Bułeczką zajmie :-D :-D

Wczoraj znalazłam super komis z rzeczami dla dzieci = ubranka + sprzety!!
Ba! można kupić cos (np. leżaczek, a później "odsprzedać" z powrotem)
kupiłam sporo ciuszków dla Bułki, kilka za dużych = ale tak zajefajne były, że i tak kupiłam...
Będe tam częstym gościem...

czekam też na przesyłki z allegro;-)


TAKIE BUCIKI MU KUPIŁAM ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 wrz 2007, 10:27

karla super buciki... hihi

asiulka baw sie dobrze u mamci :ico_brawa_01:

a ja dzis wstalam wczesnie bo u nas wielka wyprzedaz w nexcie, od 8 rano on line a sklepach od 7... hihi ale na necie juz niewiele zostalo.. a do sklpeu jeszcze mi sie nie chce

www.next.co.uk

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

29 wrz 2007, 10:33

Witamy z rana u nas pada i brzydko nie wiem co robic chyba mam depresje jesienna ...nic mi sie nie chce :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 wrz 2007, 11:18

madzia nie daj sie!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_nienie: :ico_nienie:
zakladaj folie na wozek i smigaj gdzies.. do ludzi, do zycia, kolorowego swiata-czyt zakupki hihi
u nas tez bleeee
ale co tam
prysznic :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-09-29, 11:22 ]
basen
a potem zakupki i juz bedzie weselej hihi musze szwagrowi pomoc w ostatnich zakupkach hihi

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

29 wrz 2007, 11:24

Dziewczyny a u nas sloneczko!! Normalnie pięknie jest :)
Kubusiński teraz zasnął a ja biorę się za prasowanie..musze wyprasować moich chłopców... ach :)
Frydza...dziękuję :*

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

29 wrz 2007, 12:47

Marcinek próbuje pierwszy raz jabłuszko
http://pl.youtube.com/watch?v=5y2lx6GNlHo

[ Dodano: 2007-09-29, 16:05 ]
Hej dziewczynki gdzie sie podziewacie ??

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 wrz 2007, 17:18

Madzia ale super filmik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: boski Twoj Marcinek,a jakie minki robil :ico_haha_01: :ico_haha_01: my dzis bylismy w mojej pracy,potem na zakupkach i teraz w domku siedzimy,a T pojechal znow do tesco,bo takie duze zakupy robilismy,a zapomnielismy o chlebie :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość