fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

29 wrz 2007, 22:26

sandrusia musisz sie zalogowac zeby cos kupic i to wtedy oni przysla ci taka karte nexta do jakiejs kwoty....kupujesz,kurier ci dostarcza a z konta przez dwa tyg nic nie ruszaja i po jakims czasie przychodzi rachunek do oplacenia, a jesli ci ta rzecz nie odpowiada to ja zwracasz albo w sklepie albo kurier po nia przyjezdza. :-D :-D
to szalej teraz mamuska i sie chwal oczywiscie co kupilas :-D :-D

zubelekno cos ty...czuj sie u nas jak u siebie w domu :-D az taki ten swiat inny to nie jest :ico_oczko: :ico_haha_01: kasia i gosia tez nie mieszkaja w uk a i jasnie pani i kasik teraz przebywaja w pl, tak wiec smialo mamuska i bez krepacji. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla mezulka i gratulacje.

[ Dodano: 2007-09-29, 22:28 ]
emilka i marta super ze spotkanko wypalilo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fotki fajne,i ubranka tez.....ja dzisiaj zakupilam sweterek dla konrado jeszcze buty i czapa i juz zima moze przychodzic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 wrz 2007, 22:31

zubelek, ja, Gosia i Kaska-Skarpetka juz z twojego swiata jestesmy :-D wszystkie stesknione do PL wrocilysmy, ale ja tylko do stycznia :ico_oczko:
kasi.k pisze:i pamiętaj, że obiecałaś mi wspólne piwko

auto mi sie spalilo to chyba do nas musisz przyjechac :ico_oczko:
a Viki ma odjazdowego prosiaczka :ico_brawa_01: na czerwcowkach by sie spodobal, bo tam wiekszosc fanki Kubusia :ico_brawa_01:
SANDRUSIA)), no i dobrze, ze juz dobrze :-D
Emilka Nati slodki jak nutelka :ico_brawa_01:

Skarpetka sie dorabia i nie ma dla nas czasu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

29 wrz 2007, 22:34

SANDRUSIA)), fajnie,że takie zakupy przez neta możecie robić :ico_brawa_01: no a te wspólne łażenie po sklepach to napewno będzie bo ja tu w takiej dziurze mieszkam,ze szkoda gadać :ico_noniewiem: jak coś chcę kupić to ładnych kilometrów musze natrzaskać po innych miastach a ze niemobilna jestem bo auta i prawka nie mamy to juz wogóle ale tam to się nałazimy,że aż będziesz miała mnie dość :ico_haha_01:
fela, dzięki za zachentę :ico_oczko:
Ja już idę spać ,Gabi dopiero położyłam,jeszcze mi kupsko walnęla na dobranoc i musiałam przewijać w sumie to odlatywała już przy przewijaniu,dostała butlę i w końcu śpi,ja idę się myć i spać bo w nocy ze 2 pobudki jeszcze.A że 3 tydzień siedzę w domu bo dzieciaki chore to już mam dość wszystkiego,flaszkę bym zrobiła gdzieś poza domem :ico_haha_01:
Dobrej nocki :ico_oczko: :ico_papa:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

29 wrz 2007, 22:35

fela, zajerestrowlam sie wlasnie ale nie ma nic fajnego :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 wrz 2007, 22:44

zubelek pisze:flaszkę bym zrobiła gdzieś poza domem :ico_haha_01:

no i widzisz, zupelnie inna juz rozmowa, od teraz czuj sie u nas jak u siebie w domu :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: (znowu mi sie od madziorki oberwie za namawianie do alkoholizowania :-D )

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

29 wrz 2007, 22:44

dziewczyny a gdzie jeszcze na necie mozna kupic fajne ciuszki bez karty ?? :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 wrz 2007, 23:14

nudzi mi sie ,T gra w fife he he zaraz bedziemy dalej ogladac,,prison break,,...Madziorka lubimy podobne filmy,wiec polecam ze smutnych ,,reign over me,, dla mnie super :ico_brawa_01: i smieszny filmik ,,knocked up,,....zajefajna komedia :ico_brawa_01:

Kasika Vikulka jaki pulpecik :ico_oczko: boska jest :ico_brawa_01: a w pracy ,to kto wie,czemu pouciekali :ico_oczko: dostalam zaproszenie do innego mariota na 4 dni za to,ze rok przepracowalam,wiec moze z T sie wybierzemy,mamy na to rok he he tylko nie wiem czy tylko na terenie uk,czy moze na calym swiecie ? :ico_noniewiem: ale pewnie tylko uk ....

Obrazek

Emilka sliczny fan nutelli :ico_brawa_01:
Martafajnie,ze sie spotkalyscie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-29, 23:19 ]
udalo mi sie filmik wrzucic,robiony jakis czas temu ...pozanudzam was troszke :-D

http://pl.youtube.com/watch?v=b6T5KBUVCos

[ Dodano: 2007-09-29, 23:22 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=v2q5ykhPbmo ten strasznie ciemny.mam taki fajny,ale jest za dlugi :ico_placzek: ale tam oliver sie smieje i jest bardzo zywy ...szkoda,ze nie moge wrzucic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 wrz 2007, 23:22

Profesor filozofii stanął przed swymi studentami i położył przed sobą kilka przedmiotów. Kiedy zaczęły się zajęcia, wziął spory słoik po majonezie i wypełnił go po brzeg dużymi kamieniami. Potem zapytał studentów, czy ich zdaniem słój jest pełny, oni zaś potwierdzili.

Wtedy profesor wziął pudełko żwiru, wsypał do słoika i lekko potrząsnął. Żwir oczywiście stoczył się w wolna przestrzeń miedzy kamieniami. Profesor ponownie zapytał studentów, czy słoik jest pełny, a oni ze
śmiechem przytaknęli.

Profesor wziął pudełko piasku i wsypał go, potrząsając słojem. W ten sposób piasek wypełnił pozostała jeszcze wolna przestrzeń.

Profesor powiedział: "Chciałbym, byście wiedzieli, ze ten słój jest jak Wasze życie. Kamienie - to ważne rzeczy w życiu: Wasza rodzina, Wasz partner, Wasze dzieci, Wasze zdrowie. Gdyby nie było wszystkiego innego, Wasze życie i tak byłoby wypełnione. Żwir - to inne, mniej ważne rzeczy: Wasza praca, Wasze mieszkanie, Wasz dom albo Wasze auto. Piasek symbolizuje całkiem drobne rzeczy w życiu. Jeżeli najpierw napełnicie słój piaskiem, nie będzie już miejsca na żwir a tym bardziej na kamienie. Tak jest tez w życiu: Jeśli poświecicie całą Waszą energię na drobne rzeczy, nie będziecie jej mieli na rzeczy istotne. Dlatego dbajcie o rzeczy istotne - poświęcajcie czas Waszym dzieciom i Waszemu partnerowi, dbajcie o zdrowie. Zostanie Wam jeszcze dość czasu na prace, dom, zabawę itd. Zważajcie przede wszystkim na duże kamienie - one są tym, co się naprawdę liczy. Reszta to piasek."

Po zajęciach jeden ze studentów wziął słój, wypełniony po brzeg kamieniami, żwirem i piaskiem. Nawet sam profesor zgodził się, ze słój jest pełny. Student bez problemu wlał do słoja butelkę piwa. Piwo wypełniło resztę przestrzeni – teraz słój był naprawdę pełen.

Morał z tej historii - nieważne, jak bardzo jest wypełnione Wasze życie, zawsze jest jeszcze miejsce na jedno piwo...

[ Dodano: 2007-09-29, 23:27 ]
lucy23, ogladalam mlodego, a co on taki cichutki??? zamienisz sie na kilka dni? :-D :-D uszy mi odpoczną :-D :-D :-D fajny ma lezaczek, Luska ma taki stary po kuzynie :ico_noniewiem: ale nie oplaca mi sie kupowc jak jedziemy i tak

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

29 wrz 2007, 23:38

Vikunia nasza ksiezniczko, wszystkiego najlepszego w tym szczegolnym dniu!!! Zycza Delfina i Mayeczka.
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

SANDRUSIA UFF... ciesze sie, ze to tylko emocje, w tym wieku wszystko urasta do weilkich rozmiarow, kazdy problem staje sie glazem przez ktory nie da sie przejsc, a przeciez przez wszytsko mozna przejsc lub ominac . Ja teraz stalam sie ostoja spokoju jak mam sie klocic to sie sto razy zastanowie, bo mi sie nie chce macham reka, tak jest najlepiej, trzeba szukac kompromisow i duzo rozmawiac!!! ROZMOWA TO LEKARSTWO NA WSZYSTKO!!!

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

29 wrz 2007, 23:46

lucy23, oliwierek slodi ale masz grzeczne dziecko moj to nawt sekundy nie wytrzyma bez ruchu :ico_szoking: i tak ma od poczecia :-D zaraz wkleje wam mojego lobuza :-D filmiki byly robione jakies 2 tyg temu jutro jakies swieze wkleje :-D

[ Dodano: 2007-09-29, 23:50 ]
Jasnie Pani :), :ico_smiechbig: a to dobre a moze by sie znalazlo jeszcze miejsce na jakie pol litra :-D hi hi nie no nie zle ja bym sie chciala z toba wody napic bo napewno by wesolo bylo bo z ciebie nie zly opowiadacz :ico_oczko: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-09-29, 23:56 ]
DELFINA, pewnie masz racje kiedys to bylam jeszcze gorzej narwana wrr teraz juz lepiej lepiej ale do idealu jeszcze daleko :ico_oczko: dzieki jeszcze raz wam wszystkim za rady i cieple slowka :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość