Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

29 wrz 2007, 17:38

lucy23 pisze:a T pojechal znow do tesco,bo takie duze zakupy robilismy,a zapomnielismy o chlebie
przewaznie tak jest :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 wrz 2007, 18:05

Madziu Twoj Marcinek coraz fajniejszy sie robi ,taki juz z niego duzy chlopczyk :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 wrz 2007, 18:19

czesc kochane!
Tak podczytuję, ale nie mam czasu pisać niestety.
Marcinek jest super!! Gratuluję pierwszego "powazniejzego" posiłku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja juz nie mogę doczekać kiedy Wanessce podam jabłuszko :ico_oczko:
Karla fajny zakup, brawo :ico_brawa_01:
Aciu piękne rzeczy kupiłaś dziecakom :ico_oczko:
Martaja przjmij najserdeczniejsze zyczenia z okazji tak pięknej rocznicy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co tu jesezcze.. gratulaje dla maluchów za ich osiągnięcia.
Ja szukam basenu ozonowanewgo zeby z Dziunią się wybarć :-D bo normalnie tak za basenem tęsknię ze szok :ico_noniewiem:
Buziaki wszystkim

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 wrz 2007, 21:37

Jol JOł ja na momencik ale dzis dzien pelen wrazen rodzinka przyjechala i nawiozla pelno prezentow :-D a faceci to oczywiscie sie ochlali i moj juz spi poprostu padł :ico_olaboga: to do jutra mam 2 dzieci w domu he he a co tam raz na ruski czas moze sie nabrzdynkolic :ico_oczko: Moja najukochansza przyjaciolka juz leci do Polski ale super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jutro ja wytarmosze ze cos :-D MADZIU synus czadowy :-D moja niunia tez takie minki wali ze szok przy jabluszku to Nareczka Lasencje :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 wrz 2007, 22:54

a ja fotke wkleje,bo sie nudze,tomek gra w fife :ico_haha_01: Obrazek

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

30 wrz 2007, 01:52

MAMOOOOOO!! nie idz na wesele;-)

z cyklu Mój DUŻY syn :-D :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 wrz 2007, 01:59

karla super wygladasz... to juz po weselu>>?? :ico_szoking:
ale pan bula duzy :ico_szoking: wlasnie pokazuje Adamowi hiih nie wierzyl mi ze on dzien mlodszy od leona
a jak imprezka sie udala?

[ Dodano: 2007-09-30, 02:18 ]
no a ja dopiero dotarlam na neta hihi
czyt.dobilam sie hihi
chlopcy sobie urzadzili zawody fify 2008 :-D

zakupki super sie udaly :ico_brawa_01: ... nakarmilam leosia i wyjechalismy o 13-tej. adas zostal w domu z leonem... hihi chcial odpoczac.. a wozek do tomka auta sie nie miesci hihi wiec chlopakow zostawilam a co? :-D
no i kupilam lesiowi sliczne spioszki aksamitne zolte hihi recznik z kapturkiem duzy..zolty hihi i dla siebie czapke z daszkiem welniana hihi na zime hihi

a potem pojechalismy do nexta... tam gdzie dzis od 7 rano zaczely sie dwudniowe wyprzedaze, 50% lub mniej. i pomimo ze dotarlismy tam pozno... bo miasto bylo strasznie zakorkowane jak nigdy :ico_szoking: to jednak udalo mi sie kupic cos ladnego. lesiowi zolte spodnie (kurde wlasnie sobie zdalam sprawe ze dzis zakupilam mu wszystko w tym kolorze hihi :-D ) sobie jeansowe rybaczki i adamowi koszule koloru jeansowego hihi
lazilismy jeszcze po innych sklepach hihi ogolnie troche nam to czasu zajelo...
wrocilismy ok 19-tej
najgorsze jak adas w tych korkach jechal do nas z glodnym leosiem.. ale na szczescie udalo sie mu dotrzec zanim maly zaczal plakac na dobre...
nakarmilam w aucie hih a adas musial w tym czasie czekac na mnie w nexcie z ciuchami ktore wybralam i musialam zmierzyc...
ale ze leos juz byl zbyt glodny by czekac.. to adas stal tam z nimi jak kolek ok 45 min hihi
i dobrze.. za kare :-D .. nie chcial jechac to mu sie trafil shopping na przymus :ico_brawa_01: hihihihihihi
ale przezyl hihi :ico_oczko:

a ja sie czuje taka spiaca... :ico_spanko: hihi za wczesnie wstalam. albo za pozno poszlam spac. jak kto woli hihi
chlopaki pija pozegnalna wodeczke hihi a ja soczek bananowy i wpadlam do was korzystajac z okazji. juz niewiele im zostalo wiec ide pod prysznic zeby adas znow nie musial na mnie czekac (czyt spac hihi) pol nocy

leso dzis marudzil wieczorkiem.. nie mogl zasnac.. to budzil sie co chwile.. i tak mocno po 23 udalo mu sie odleciec.. moze nie najadl sie biedaczek.. bo caly dzien chodzilam na glodzie...
wiec pewnie mleka nie bylo zbyt tresciwego co?
ale juz nadrobilam hihi :-D

zmykam
do jutra mam nadzieje :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-30, 02:19 ]
LUCY oliverek sliczny!!!!!

MADZIA marcinek swietne minki trzaska hihi twoj synek rosnie jak na drozdzach hihi

[ Dodano: 2007-09-30, 03:13 ]
frydza jak milo ze tak mala prezencikami obsypali hihi moj mezulek tez dzis alkoholowy hihi wlasnie poszedl spac . hihi ale trzyma sie hihi moze jeszcze go pomecze w nocy hihi

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

30 wrz 2007, 09:32

madziorka hihi pisze:karla super wygladasz... to juz po weselu>>?? :ico_szoking:
ale pan bula duzy :ico_szoking: wlasnie pokazuje Adamowi hiih nie wierzyl mi ze on dzien mlodszy od leona
a jak imprezka sie udala?


Hejka,
impreza super, ale ja cały czas na "szpilkach" przysłowiowych nie butach :ico_oczko:
bo jednak sie człowkiek denerwuje;-)

po obiedzie podjechałam do domu (o 19-tej) i wróciłam na wesele...
Bułeczka sprawował sie bardzo poprawnie, mama moja zadowolona...
wstał o 6!!
Ale go wzięliśmy do łózka, pomędził, pomędził i zasnął do 8.30!!

Bardzo bolą mnie nogi - kostki w stawach...
zreszta bolą mnie cały czas (nie od wesela) = mąz mówi że to cały czas przeciązenie po porodzie (nadwaga)

Na weselu było super = młodzi dostali "prezent" w postaci "dwóch solistów" operetki, którzy odśpiewali kilka arii miłosnych :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

naprawde było rewelacyjnie = taki miły przerywnik no i pełna koooltura

Fakt Pan Bułeczka vel Kaban = bardzo DŁUGI!! i duży (nie jest gruby)
Ciuchy kupuje 74 - sa OK, ale większe też były by spoko = albo takie na 6-9 miesięcy..
a pieluchy MIDI 5-9 kg... i w sumie na noc mogłyby być większe, bo sie regularnie "przelewa" i budzi mokry;-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 wrz 2007, 13:26

hej dziewuszki

karla no fajnie ze wesele sie udalo i pan bula pozwolil mamie poszalec hihi
a prezent swietny i oryginalny hihi

a co tu tak pusto???
ja niedawno wstalam ale niewyspana jestem hihi
polozylam sie o 3 a o 3.30 leos sie obudzil na jedzonko i tak co 3 godz... takze u niego nie ma reguly i przewidywalnosci ostatnio hihi
czyzby wyczul ze mamcia taka niezorganizowana i zamotana i sam tez idzie na zywiol co bym sobie pospac nie mogla hihi

adam z tomkiem pojechal ogladac kompy. zaraz wracaja i adas konczy rosol i robi snadanie a ja udam sie pod prysznic
a korzystajac z czasu pisze z wami (a raczej do was) i robie farsz na lazanie hihi

milego dzionka
do potem papa

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 wrz 2007, 13:42

Czesc !
Karla super wygląda.łaś! Jacuś rzeczywiście duzy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: No chłop jaik dąb :-D :-D :-D

Lucy mój zięciunio jest coraz przystojniejszsy :-D :-D :-D :-D fajne zdjęcie :ico_oczko:

Madziorka to fajnie, ze zdązliście na wyprzedaz :ico_brawa_01: tez bym chętnie na jakąś poszła.. Cały czas mam wrazenie, ze Wanesska ma za mało ciuchów :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Frydza to super, ze miałaś gości, prezentów Wam nawieźli i wogóle :-D

My wróciliśmy z kościółka i będziemy pichcic obiadek. Dzisaj litewskie danie nacjonalne :-D cepeliny - znane w Polsce jako kartacze i kazdy się spiera ,ze to jego wynalazek heheh No ale biorąc pod uwagę, ze cepeliny na Litwie robi się tak często jak w Polsce schabowe albo bigos, to chyba jednak to litewskie danie :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość