Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 wrz 2007, 14:03

Alineczq pisze:Dzisaj litewskie danie nacjonalne :-D cepeliny - znane w Polsce jako kartacze i kazdy się spiera ,ze to jego wynalazek heheh No ale biorąc pod uwagę, ze cepeliny na Litwie robi się tak często jak w Polsce schabowe albo bigos, to chyba jednak to litewskie danie


a co to takiego? :ico_szoking:

jestem pewna ze waneska ma za duzo a nie za malo ciuchow hihi co chwila widze jakies ladne nowe sukieneczki hihi
ale ja mam to samo z leosiem.. tez czasem nie mam go w co ubrac.. zaczynam powoli traktowac jego szafe jak swoja hihi jelsi nie ma nic nowego to nie ma cie w co ubrac hihi

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 wrz 2007, 14:37

Madziorka dokładnie hehe :-D

A cepeliny to takie duuuuuuuuuuuuze pyzy w formie cepelina (no takie latające coś :-D ) Ciasto to starte odsączone zioemniaki, a w środku mięso mielone (surowe) gotuje się około 40. minut i podaje się ze śmietaną lub zasmazką - cebula i skwarki :) Ja jem i z tym i z tym :ico_obiadek:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 wrz 2007, 16:50

Siemandero goscie odjechali :ico_placzek: :ico_placzek: ale przyjechala moja ukochana przyjaciolka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i wieczorkiem wpadnie na ploty :-D LUCY synus czadowy :-D MADZIORKA gratuluje udanych zakupow :-D KARLA ale duzy twoj synusssssssssssss :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 wrz 2007, 19:48

Hejka!
ASTRID - wiekie dzięki kochana za maila i :ico_sorki: :ico_sorki: Przeczytałam wszystko baardzo uważnie :-) A przepisy na pewno się przydadzą :-) . Podziwiam, że ćwiczysz metodą Vojty, bo my z Krzysiem ( po konsultacji z lekarką) dziś zrezygnowaliśmy... Asymetria Helenki nie jest bardzo duża, za tydzień idziemy na kontrolę i jeśli trzeba będzie, to zastosujemy alternatywną metodę...Moje malutka Kruszynka nie "przyzwyczaiła" się do tego ćwiczenia, a co więcej zaczynała płakać zanim jeszcze zdążyłam ją dotknąć... Ale nie tylko - zaczęła bardzo rzadko się uśmiechać, gaworzyć, nieco gorzej spała... Mój mąż po powrocie do domu stwierdził, że rzeczywiście jest nieco inna - jakby smutna i zamknięta w sobie. Przyszło mi na myśl, że to może ten skok rozwojowy, ale dziwne, że zbiegł się z rozpoczęciem rehabilitacji... Dziś ćwiczeń nie było i Helenka już spokojniejsza, bardziej radosna. Nawet z plecków udało jej się przekręcić na boczek (co prawda tatuś trochę pupkę przytrzymał), a później jeszcze z boczku na brzuszek :-). Przyznam szczerze, że i ja jestem spokojniejsza...
Teraz znów zostałyśmy z Helenką same ... byle do piątku i znów rodzinka będzie w komplecie :-). Pogoda w weekend dopisała - piękna złota polska jesień zawitała w nasze okolice, więc pospacerowaliśmy sobie wszyscy razem. Później wkleję zdjecia, tylko najpierw muszę na fotosika zrzucić, ale to jak Helenka zaśnie.

Madziorka, gratuluję zakupów. Kurcze, tak mi się przypomniało, że jeszcze ten kombinezon nie przyszedł - muszę nasmarować maila do tej laski, która sprzedawała, bo pieniązki na konice ma już od zeszłego czwartku...

Lucy, Oliverek śliczny chłopczyk. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Karla, Pan Buła rzeczywiście duży :ico_szoking: :ico_szoking: Wydaje się większy od mojej Helenki, ale my wczoraj zmieniliśmy jej pieluchy na 4 (od 7 do 14 bodajże kg), 3 były za małe :ico_szoking: :ico_szoking: A ubranka nosimy 68 przeważnie (choć zależy od firmy). Ciekawa jestem ile waży, w czwartek mamy szczepienie :ico_placzek: więc się dowiem hehe. Ale mój kręgosłup mówi, że duuuużooo!

[ Dodano: 2007-09-30, 19:49 ]
Alinko, ale bym sobie pojadła Twoich cepelinów :-D Uwielbiam, kluchy i temu podobne :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

30 wrz 2007, 20:37

Witamy nam wekend zlecial az nie zauwazylam kiedy :ico_olaboga:
Alinko tez bym sprobowala chetnie tych Cepelin :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

30 wrz 2007, 20:47

Cześć dziewczyneczki.
Wróciliśmy.
Witam sie i spróbuję zacząć nadrabiać posty. Spróbuję, bo z Jarusiem się stęskniliśmy i wiadomo...
Miałam internet u mamy w niedzielę, ale ocieplają jej blok i cos mi poknocili na dachu z kablami i dlatego nie miałam dostępu. Szkoda, bo wieczorami się nudziłam i tęskniłam za wami.
No dobra zaczynam lekturę :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

30 wrz 2007, 20:56

Witam Kamilko fajnie ze jestes :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

30 wrz 2007, 21:09

hej hej
ja na sekunde
chciałam tylko dziewczynom comają coreczki dac linka
http://www.allegro.pl/item248416805_pak ... d_1_z.html
Suuuuuuperowa aukcja i cena malutka! Licytujcie! :)

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

30 wrz 2007, 21:20

Nie wiem jak moja mama to zrobiła ale Pan Bułeczka wczoraj poszedł spać o 20-tej, obudził sie o 1-wszej w nocy na karmienie i spał do 7!!

Mi sie budzi od 1-szej do rana z 3razy

Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

30 wrz 2007, 21:32

Karla brawa dla Pana Buly :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość