Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 wrz 2007, 20:25

Emilka przeciez Madziora sie nie gniewa o ten zart , na szczescie ona ma poczucie humoru :ico_brawa_01: po prostu chodziło mi o to ze mimo wszystko gdziekolwiek jestesmy to myślimy o sobie czyli dziewczynach z TT :ico_brawa_01:
Emilka_M pisze: i poznalam Jacka przyjechal do nas wieczorkiem i

ciekawe po co ???????????????????????? hihihihiihih
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2007, 20:55 przez martuchafrost, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

30 wrz 2007, 20:48

Wrzucam szybciutko filmik z dzisiejszymi szaleństwami mojej panny i spadam oglądac "Taniec z gwiazdami". Napiszę więcej jak się skończy. Buziale

http://boobik.wrzuta.pl/film/cZY4Sv672A/mov00015

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

30 wrz 2007, 21:41

emilka u nas jest tak samo w sprawie pieniedzy,wszystko jest wspolne...i naet wczesniej jak pracowalam to kaska szla na wspolne konto i oboje z niej korzystalismy.jestesmy malzenstwem i wszystko jest wspolne.pawel nigdy nic mi nie wypomnina jak sobie kupie.i tak powinno byc.....
fajnie masz z dziadkiem.....jak bylo na lodowisku i kreglach???

kasik ale viki fika w lozeczku i jak probuje cos gaworzyc :ico_brawa_01: super.

marta a ta maskotka to mis i lalka w jednym ... :-D fajowa.zrob zdjecie franiowi z nia :ico_oczko:

ja dzisiaj pojechalam polowac na jakies kozaczki i nic mi nie wpadlo w oko,ale za to kupilam sobie bluzke :-D w kolorze madziorki bo zolta :-D i jeansy dla kondzia :-D
pawel spi na kanapie :ico_haha_01: padniety bidulek bo dzisiaj z ranca musial odwiezdz siostre z rodzinka na lotnisko i pobudke mial o 5 i mowi ze nic sie nie wyspal w ten weekend.
a ja jakos nie moge sie przyzwyczaic do takiego zimna na podworku i chodze po domu owinieta kocem bo mi zimno ide chyba zaraz wskocze do lozka pod kolderke ...moze pawel mnie rozgrzeje :ico_wstydzioch: ....znajac go to nie bedzie problemu,bo on zawsze zwarty i gotowy nawet jak nie ma sily :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

30 wrz 2007, 22:08

nici z pisania :ico_placzek: Vikulka już 4 raz mi się wybudziła z płaczem od 20 :ico_placzek: chyba będzie cięzka noc więc kładę się spać...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 wrz 2007, 22:30

cze lasencje
bylam dzis na grillu, ale nawet piwa nie powachalam! jak chce to moge :-D tylko colke se zapodalam
z meskich idiotycznych tekstów:
chlopak kolezanki byl jedyny dostepny kiedy Lusce chcialam mleko przygotowa, a ona juz sie darla, ze glodna i wcisnelam mu Luske na rece i zaczelam robic mleko. On nie wiedzial jak Luske zajac i zaczol jej opowiadac co mama robi:
Popatrz juz mama flaszeczke ze spirytusikiem (o butelce z woda) wyciagnela i dosypuje jakiegos koksiku... :-D :-D :-D
potem Luska szamociła
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
a potem musiala poogladac swiat
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
a tu prezentuje swoje szyneczki :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
nie mama czasu dzis wiecej pisac, bo musze isc spac, bo jutro o 7.00 przychodza chlopy mi okna wymieniac :ico_olaboga: i musze sie z Lusencja ewakuowac, ale jutro nadrobie i wam poodpisuje

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 wrz 2007, 22:50

marta super maskotka hihi no wlasnie zaprezentuj ja z franiem., bo sama nie wydaje sie taka wielka hihi

emilka no jasne ze sie nie gniewam hihi hihi :ico_puknij: a jak tam lodowisko i kregle.. my tez sie cchemy wybrac na kregle.. aale nie wiem kiedy.. mozna z dzieckiem??
a o lodowisku tutaj nie slyszalam.. w londynie bylo hihi

kasik wikusia super szaleje i gaworzy hihi

jasnie pani luska swietna... kolega niezle ma teksty.. skads to znam hihi
chusta sie przydaje co??
jak mi adas nie zalata opony jutro rano to tez bede musiala leosia w chuscie po miescie nosic hihi a wolalbym w wozku bo wygodniej i zakupy mozna upchac hehe dobrze ze ide z tomkie wiec w razie czego bede miala tragarza hehe

fela fajne zakupki.. zwlaszcza zolta bluzka :ico_brawa_01:

my niedawno wrocilismy z lodnynu. bylismy u znajomych. kupili chate hihi wyremontowali na razie gore. super hihi
a leos zasnal w samochodzie i juz tak 2 godz spi w foteliku i nie budzi sie na kapiel... :ico_szoking:

zeby tyllko w nocy sobie nie odbil hih

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 wrz 2007, 23:03

hej laski !!!!
a ja ciąg dalszy spazmy z Franiem, codziennie przed zaśnieciem dostaje spazmy na spanie, jest taki śpiący ze trze oczka non stop i płacze ze zmeczenia ze nie wiemy co robic, nosze go: źle, całuję, dotykam i śpiewam :ico_szoking: dopiero jak zacznę spiewac to sie uspokaja, ale to i tak trwa długi czas :ico_olaboga:
Jasnie Pani Lucinda super laska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kasik Viki boska :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-30, 23:28 ]
laski wkleje fote na dowód ze ja wyrodna matka bo zasnęłam przy karmieniu, ale mój synio nie lepszy i tez zasnął, a pierwszy raz go karmiłąm w foteliku bo Jacol mówił: " czekaj ja go nakarmie" i poszedł do kuchni a my z Franiem kima :ico_oczko:
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-01, 00:18 ]
Jasnie Pani :) pisze: ale nawet piwa nie powachalam!

Ty mi sie popraw skoro mamy razem pić :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

01 paź 2007, 08:41

dzien dobry!

ale beznadziejna pogoda.....

marta ale zdjecie hihihihihihi
strasznie wam dzieciaczki porosly :ico_olaboga:


fela szkoda ze niewiedzialam wczesniej tobym sie zamienial z kims :ico_haha_01:
ja mam tylko 28 pazdziernika krakow ale moze na swieta cos mi wiecej dadza z polskich lotow :ico_haha_01:

super by bylo was spotkadc chociaz w samolocie- kawka u mnie za darmo po znajomosci :ico_haha_01: :ico_oczko: hihihihih
a ja nawet nie padam ze zmeczenia na ryjek naszczescie ale ciesze sie ze jutro wolne .....
trzymajcie sie kochane

a jasnie pani jestem z ciebie dumna hihihi ale wiesz co nasteponym razem to lepiej pij i do tego za mnie tez bo ja przez to latanie prawie wcale nie pije :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 paź 2007, 08:48

Witam, witam :-D
Kto rano wstaje, temu robale :-D :-D
Ja na nogach od 6.30 bo okna wymieniaja... Młodą troche zdziwko chwyciło, ze tak z rana jak normalnie ja do snu jeszcze przymuszam to dzis ja ubieram i ewakuuje :-D teraz kima w wozku. Mam filimik, ale to co od poczatku filmiku chcialam uzyskac zalapala gdzes w polowie dopiero :-D
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 1469843969

[ Dodano: 2007-10-01, 08:51 ]
martuchafrost pisze:Ty mi sie popraw skoro mamy razem pić

nie bój boba :-D przy twoim tepie i tak dorownasz mi moze za jakies 30 lat :-D :-D
julie_377 pisze:ale wiesz co nasteponym razem to lepiej pij i do tego za mnie tez bo ja przez to latanie prawie wcale nie pije

no problem, mowisz i masz, krótka bajera, jeden gest... :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 paź 2007, 09:31

uf doczytałam :ico_haha_01:
martuchafrost pisze:wkleję Wam maskotę jaką kupiłam Franiowi na targu, tylko ze jest wieksza niz On :ico_brawa_01:

po prostu super :ico_brawa_01:
Emilka_M pisze:a co do tego ze pisalas ze kobieta powinna miec wlasna kaske to ja nie do konca sie z tym zgadzam poniewaz ja z miom slubnym wogole nie mam zadnych scysji wywolanych pieniedzmi mamy wspolne konto tutaj i nie wylicza mi na co ile wydalam a wrecz przeciwnie bo kiedy on chce sobie cos kupic to pyta mnie o zdanie

mam dokładnie tak samo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kasi.k, super filmik :ico_brawa_01: jaka z niej kluska i jaka fajna zabawka :-)
fela pisze:chyba zaraz wskocze do lozka pod kolderke ...moze pawel mnie rozgrzeje :ico_wstydzioch: ....znajac go to nie bedzie problemu,bo on zawsze zwarty i gotowy nawet jak nie ma sily :ico_oczko: :ico_haha_01:

a ja taka wyziębiona :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
martuchafrost, fota super,padłaś na pysk prawie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko: :ico_oczko:
Jasnie Pani :), :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczna śmiechawka :ico_brawa_01:
A mi Gabi poszła spać o 23 jak już nie dała rady powiek utrzymać otwartych :ico_haha_01: 2 pobudki w nocy i ja ledwo powieki otwieram.Kurczę już 3 tygodnie chore dzieciaki :ico_zly: wczoraj wyszłam z nimi na chwilę no i dziś Zuśka charczy :ico_noniewiem: dałoby już spokój.
A mieliśmy domek do wynajęcia ale już go ktoś drapną a popatrzcie jaki fajny :ico_placzek:
http://www.propertynews.com/brochure.ph ... =PNC220098

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość