mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

30 wrz 2007, 19:32

czesc dziewczyny ja zagladam dopiero teraz bo dzisiejszy dzien spedzilismy u tesciow.Julka bardzo sie cieszyla bo bylismy na placu zabaw takim duzym i jezdzila takim autkiem na akumulator nie umielismy ja namowic na powrod do domu. Jakos dziwnie sie czuje strasznie grubo ubralam dzisiaj spodnie bylam pewna ze beda za szerokie a one okazaly sie w sam raz. :ico_ciezarowka:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

30 wrz 2007, 19:48

hej dziewczyny pokazujcie sie na odliczanku :-D

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

30 wrz 2007, 20:00

dziewczyny ja juz mysle w co ubrac dzidzie jak bede wychodzic ze szpitala

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

30 wrz 2007, 20:33

Hej dziewczyny,

Ja dopiero teraz, bo korzystalam z letniej pogody, bylam z moja siostra na spacerze i chyba troche za duzo chodzilam i teraz padam z nog!! Ale cos napisac jeszcze mam troche sily :-)

Monia,
Opanuj sie!!!! :ico_nienie:, ale dobrze ze juz Cie postawiono do pionu! NO!

Jesli chodzi o laktacje u mnie jak na razie zero........ i tez niech przyjdzie jak bedzie pora, nie tesknie :ico_oczko:

monia26 pisze:Wiecie co , smiac mi sie dziś chcialo bo probowalam sobie rano w wannie ogolic troszkę nogi i za diabła nie mogłam dosięgnąc :-D Boże jak ja się nagimnastykowałam :ico_puknij:

:ico_smiechbig:
Ja miałam tak wczoraj z butami ,sama nie dałam rady ich założyc i mąż mi musiał pomóc hihi :ico_olaboga: ,ale sie robię niezdarna :ico_wstydzioch:

U mnie to samo..... boje sie ze kiedys jak bede sama, to nie bede mogla butow ubrac i bede musiala isc w kapciach do pracy :ico_szoking: z goleniem nozek tez juz mam problemy :-D

Marcia, fajnie ze sukienka Ci sie podoba i ze dobrze sie w niej czujesz!! Nie stresuj sie za duzo i baw sie dobrze na Waszym weselu!

Moja Dzidzia tez szaleje teraz prawie nonstop..... z malymi przerwami i zaczynam sie zastanawiam, kiedy spi :-) Tez mi sie rusza caly brzuch....... jakby ktos tam plywal w srodku :ico_haha_01:

Pozdrowionka dla Wszystkich!

[ Dodano: 2007-09-30, 20:35 ]
...zapomnialam, stawiam ciacho i kawe z okazji 100 dni........!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

30 wrz 2007, 20:45

Ufff, coraz blizej!!!

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

01 paź 2007, 07:57

No witam :-D

I znów zaczynamy nowy tydzień :-) U mnie nic nowego od wczoraj sie nie wydarzyło. Wiecie tak się zastanawiam, bo czytałam gdzieś kiedy o "stawianiu się macicy". Wiecie może jak to sie odczuwa. Ja od dwóch dni znów mam takie uczucie napinania się brzucha, ale jak pomasuję to ustępuje. Nie mam przy tym żadnych skurczy czy bóli. I tak sobie pomyslałam że może to jest właśnie to "stawianie się".

Miłego dzionka :ico_haha_02: .

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

01 paź 2007, 08:25

Cześć dziewczyny!!!

Kaska28 ja nic o tym nie słyszałam, ale też czuje czasami napinanie się brzucha. A możesz mi powiedzieć co dokładnie znaczy to stawianie się macicy?

marcia_pod nie denerwuj się za dużo, już za tydzień będziesz po wszystkim, zobaczysz będziesz miała piękne wesele, ja również czekam na fotki :ico_sorki: :ico_sorki:

A u mnie tak w skrócie: samopoczucie ok, tylko bardzo szybko się męczę, dzidziuś kopie na całego, ale są też dni kiedy jest spokojny i wtedy się martwie czy na pewno wszystko ok., laktacji jeszcze nie mam. Aha i w tym miesiącu idę do nowej gin.
Pozdrawiam i życzę miłego dzionka

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

01 paź 2007, 08:31

Misia no właśnie nie wiem co to znaczy :ico_noniewiem: . Czytałam gdzies że cos takiego jest ale nie wiem nawet jak to się objawia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

01 paź 2007, 08:46

Dzięki za odp., muszę gdzieś o tym poczytać :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

01 paź 2007, 08:49

Jak cos znajdziesz to wrzuć jakiś link :ico_sorki: :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość