Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 wrz 2007, 19:17

No wiem ze za wczesnie i wlasnie tlumaczylam temu mojemu bobasowi z brzucha ze ma jeszcze czekac niech weznie pod uwage ze nie ma jeszcze lozeczka no i ma czekac na babcie
Jola85 wiem cos o tym siedzeniu w domku ja tak mam codziennie maz pracuje zawsze popoludniu a ja jestem sama i sie nudze juz chyba na wszystkie seriale jakie sa w telewizji patrze

peace.anka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 30 wrz 2007, 18:19

30 wrz 2007, 21:36

hallo ;)...to moj pierwszy dzien tutaj...jestem w 30 tygodniu...w grudniu powitamy nasza pierwsza pszczolke...tzn...dwa tygodnie temu pan doktor powiedzial ze bedzie chyba dziewczynka...tak dlugo czekalam i powiedzial chyba;(...nie nastawiam sie...ale jednak cos w sugerowaniu sie jest...staram sie wybierac neutralne kolory ubranek...i wszystkiego dookola;)...czytalam wasze opisy o ciagnacej sie skorze na brzuszkach i roztepach...moim sposobem na to sa aerobik w wodzie (na basenie) dwa razy w tygodniu i delikatne masowanie skory brzucha...masujac brzuszek skora sie rozciaga i nie ma co faszerowac dzieciatka kosmetykami...pisze to pomimo tego ze jestem kosmetologiem...a woda na basenie cudownie wplywa tez na kregoslup...i podobno dzieciatko bardzo lubi taka forme relaksu w wodzie...dokucza mi tylko bardzo zgaga ale wszystko da sie przezyc...w koncu moje marzenie siedzi u mnie brzuszku...wiec teraz tylko pozostaje mi czekac zeby szczesliwie przytulic je i poczuc jej zapach...no i spedzic wspolnie z dzieciatkiem nasze pierwsze swieta...:)...pozdrowionka dla wszystkich przyszlych mam i kolorowych snow...;)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 wrz 2007, 21:58

Witam nowa grudniowke :ico_brawa_01: i zachecam do czestego pisania :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

01 paź 2007, 08:03

Witamy Ankę na grudniówkach :ico_prezent:
Oj tylko żeby ktos mi tak basen do domu przyniósł :ico_oczko: Chyba za leniwa jestem żeby tak latać 2x w tygodniu :ico_wstydzioch:

Iwonko uważaj na siebie :ico_nienie: Chociaż tak szczerze mówiąc jak mnie czasem coś zaboli albo weźmie mnie jakiś skórcz to też się zastanawiam czy mojej kruszynce nie zachce się wczesniej wyjść :ico_noniewiem:

Jola to zakupy na całego porobiłaś :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 paź 2007, 08:53

Dziewczyny jak sie wczoraj pochwalilam ze nie mam problemow z zasypianiem to dzisiaj mialam kryzys rzucalam sie strasznie praktycznie co godzinke wstawalam i z tego wszystkiego moj bobas wstal o 3 w nocy i strasznie mocno kopala

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

01 paź 2007, 11:05

Witam dziewczynki....
Anka witamy Cie w gronie grudnioweczek :ico_brawa_01:

ja na basen niestety nie chodze ze wzgl na brak funduszy,a wiem,ze to jest super,poniewaz jak byłam w ciazy z Julcia chodziłam bardzo czesto na besnik..

Ja dzis wkoncu zasnełam bez rzucania sie i spałam jak zabita,teraz wstawilam sobie ziemniaczki niech sie ugotuja bo dzis robie kopytka :ico_haha_01: ....
no a o 14 jade do lekarz to sie postaram odezwac pozniej co sie dowiedzialam.

iwona83 nie łam sie moj synus tez robi nocne wojaze,wogole on to wogle kreci sie non stop i sie zastanawiam czasami czy ten chłopak cos wogole śpi :ico_haha_01: :ico_haha_01: ...Dobra uciekam dalej sprzatac i do Julci buziaki

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

01 paź 2007, 11:40

Witamy w naszym grudniowym gronie!!! :ico_brawa_01: iwona83, Ja też miałam dziś cięszką noc wstawałam prawie co godzine siusiu i wtedy maluszek ukadał sie na nowo i tak się wypinał ,że aż mi było nie dobrze , a teraz cwaniaczek śpi. Nie mogłam się ułożyć to na boku to na wznak i nic !!!!!! :ico_noniewiem: Straszne, a nogi tak zaczeły mi puchnąć ,że nie nosze skarpetek bo mam tak odciśnięte sciągaczeże aż mi się wżynają i całe szczęście że kupiłam sobie nie dawno takie botki na zime na płaskim bo już nawet w adidasach jest mi ciasno!!! :ico_olaboga: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 paź 2007, 19:01

Witam wieczorem chcialam powiedziec ze basen to super sprawa ja mam mozliwosc chodzenia codziennie tylko ze nie jest kryty i dawno nie bylam ale moze jutro namowie meza i pojdziemy, jak chodzilam przez cale wakacje prawie wogole nie bolal mnie kregoslup a teraz tylko dluzej posiedze to zaraz go czuje

[ Dodano: 2007-10-01, 19:08 ]
Wlasnie ogladam fakty i dowiedzialam sie ze maja zamknac szpital w Tychach co to sie dzieje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

02 paź 2007, 08:32

No Iwonko na taki nie kryty basen to ja bym się teraz juz nie zdecydowała w naszym klimacie :ico_oczko: :-D

Moja mała też jest strasznie ruchliwa. Chociaż ma dni kiedy leniuchuje sobie i kopie tylko wtedy jak ja sie położę :ico_haha_02: .

[ Dodano: 2007-10-02, 08:33 ]
A z tym,i szpitalami to rzeczywiście niezła jazda. Jak tak dalej pójdzie to każą nam urodzić byle gdzie :ico_zly:
Oto Polska właśnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 paź 2007, 09:01

Witam z ranka u mnie jeszcze ladna pogoda jest cieplo tylko ze jakos sily nie mam zeby isc na basen

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość