MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

01 paź 2007, 15:31

mamcia przy nastepnej wizycie u gin. napewno powiem o tej alergii, bo faktycznie meczy mnie to...
serdecznie gratuluje szwagierce dzidziusia :) kurcze...kolejna dziewczynka... ciekawe co ja nosze pod serduszkiem... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

01 paź 2007, 18:37

Natashka, mozna mozna, bo to w poczekalni jest jakby znaczy taki pokoj do wizyt, no ale tym razem szpital ma kontrakt z hotelem wiec wszystkie rodzace po porodzie do hoteliku hihihihihi na pieciodniowy odpoczynek hahahah takze jak sie postaramy z A. o nastepna dzidzie to napewno jeszcze na hotelik sie zalapiemy hihihi

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 paź 2007, 19:31

Czesc Mamuski oto nowe foteczki WIKUSI Obrazek Obrazek Obrazek

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

01 paź 2007, 20:33

Frydza sliczny pulpecik jest z twojej wikusi :ico_brawa_01: a jak fryzjer?
Mamcia, u nas w szpitalu w ktorym rodzilam jest podobnie jak u was...tylko ze szpital nie ma umowy z hotelem... warunki hotelowe sa w kazdym pokoju... kazda mamusia ma swoj pokoj z wlasnym wc i prysznicem...telewizorkiem...przy nastepnej wizycie zabiore ze soba laptopa i bede z wami czatowac na szpitalnym lozku :-D
jak bede rodzic swoja fasoleczke to postaram sie wam pokazac jakie sa warunki...ja pierwszy raz bylam w szoku :ico_szoking: !
a co najwazniejsze... moze do ciebie przyjsc kazdy i prawie o kazdej porze...

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

01 paź 2007, 21:06

hej kochane jak ja się ciesze ze Was mam! normalne pogadać można i poczytać oh rozczuliłam się!
co do pilota to książe okzał się jednak ropuchą, wysłałam normalnego smsa co tam u niego bla bla bla a on nawt ni odpisał, trochę niekulturalnie co? dlatego juz mi się odwidziało takiego kolegę mieć... i oczy mam szeroko oware na now towarki haha;)
Frydza ale masz śliczną pulpeke haha;)
Moni no jasne że w ciąży wszystko się nasila nawet alergia chociaż moze być i przypadek ze całkowicie znika na ten czas;) taka dziwna sprawa z tym błogosławionym stanem;-)
Mamcia gratulacje dla szwagierki super! ja też miaqłam super klinikę co prawda nie hotel alteż pokoik kolorowy z łązienką jednoosobowy i wogóle niestety prywatna b o państwowe szpitale w Polssce to porażka wielka!! a to co się dzisiaj dzieje to juz masakra! współczuję tym biednym kobietą które teraz niemalże w trakcie porodu są przewożone do innych placówek na korytarze bo lekarze się masowo zwalniają i nie ma komu leczyć! ze już nie wspomnę o chorych ludziach!
włąśnie oglądam debatę kaczyński kwaśniewski ale żenada... chyba więcej mówić nie muszę!
no lecę spać bo jutro wstaję o 3 do pracy mam nadzieję ż eKornel zaśnie bo jeszcze baraszkuje ostatnio przed 10 się kłądzie...
buziaki

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

02 paź 2007, 07:57

hej hej z raneczka :)
Lemo... olej tego kapitana... widocznie to jakis burak skoro nic ci nie odpisal... a wiesz... czasami tacy super przystojni... ustawieni... i wolni w tym wieku okazuja sie straszliwymi maminsynkami...albo co gorzej... gejami :ico_szoking:
ciezko trafic aby facet mial wszystkie atuty... ale mi sie wydaje, ze najwazniejsze, aby lubil dzieci... i byl dobrym czlowiekiem... wiadomo... dobrze by tez bylo zeby mozna na czyms oko zawiesic :ico_oczko: no i zebys go nie musiala utrzymywac... nic sie Lemo nie przejmuj... zycze ci powodzenia w dalszych poszukiwaniach...napewno znajdziesz swojego ksiecia :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

02 paź 2007, 09:15

LEMONII 24, phii co to za kapitan, chyba kutru rybackiego! nic sie zachowac nie umie, rzeczywiscie chociaz moglby odpisac na smsa kurcze przeciez to nic zobowiazujacego, chyba ze sciaga obraczke na czas podrozy..............hahahahah :ico_szoking: :-D dobrze robisz, olej go i koniec. A wlasnie ja mam pytanko, o twoj porodzik, bo ja nastepny tez cesarke bym chciala....chyba jestem zaba albo strusiem bo tak mnie bol o ostatnim przeraza ze za chiny rodzic nie chce......no i jak to jest z cesarka? boli bardzo po porodzie? kiedy mozna wstawac, i czy ciezko jest sie dzidzia zajmowac po cesarce??
MONIKAB fr, hihih u nas w szpitalu jak ja bylam to tez mielismy hotelowe warunki, ale byl jeden minus ze z kobiecina na sali sie siedzialo, pokoiki podwojne, z lazienka i prysznicem i tv oczywiscie, wiec teraz oni remontuja a na ten czas umowe z hotelem podpisali, ale mowi sie ze ze to bedzie cos na dluzej.....hihihihi wiec ja spokojnie mam czas jeszcze hahahahah ale rzeczywiscie opieka super byla, jak chcialam pomocy to przyszla babka i pomagala, tyle co do porodu mam kurcze zal bo tak mnie bolalo strasznie, ale oczywiscie jak ja urodizlam w 5 godzin to tam czasu na epidurala nie bylo, echhh , no i jedzenie bylo PYYYYYYSZZZZZNNNNNEEEEE hihihihi nawet piwko karmi nam serwowali hihihihi no i ja nie jem mieska wiec wegetarianskie jedzonko mi serwowali hihihiih

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

02 paź 2007, 09:23

hej z ranka

dokladnie podpisuje sie pod tym co Monik pisala Lemo, jesstes jeszcze mloda atrakcyjan i zanjdziesz sobie jeszce partnera na reszte zycia :ico_haha_01: , swoja opoke i to kogos takiego kogo Kornelek obdarzy sympatia

kurde ja potrzebuje teraz porzadnego kopa w d... jakos nie moge sie ogarnbac od piateku a tak na prawde to od wyjazdy T, lenie sie jak cholera i na nic nie mam ochoty :ico_wstydzioch:
moze dzis sie za siebie wezme i rusze tylek do roboty bo az wstyd :ico_wstydzioch:

Polska jak Polska kazdy zna nasze realia, ja wiem jedno nie chce tu mieszkac , po prostu nie chce... marzy mi sie ta Dania :ico_haha_01: im wiecej T mi o niej opowioada a i do tego Mamcia dodaje od siebvie to zdaje sobie sprawe ze chce sie tam wyniesc... kurde kiedy ten moj T zrozumie ze u nas zadna przyszlosc nas nie czeka, ewentualnie moze dorobimy sie garba :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
za dwa lata sie zobaczy zreszta, jak skoncze szkole to sie pomysli

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 paź 2007, 12:31

czesc mamuśki :ico_oczko:
o Boziu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: przegapiłam urodzinki tikatkowych Blixniaków :ico_szoking: :ico_szoking:
No tpo spóźnione ;) Słońca, slodyczy, radości i zdrówka zyczę :)))

Lemo.. przykro mi z powodu tego pilota.. Moze rzeczywiście ściągał obrączkę.. Miałam kiedyś przypadek... Pilot Boeinga 747 taaaki elegancik, taki imponujący Boziu ten mundur... ech.. No i się okazało, ze zonkę miał, a jak bywał w wawie to szukał towarzystwa.. Zawsze przychodził do klubu gdzie bywałam Podkreslałam, ze na osobności moizemy umówic się tylko na kawkę - przestał dzwonić echhh

Natashka jak nie masz ochoty - nie sprzątaj, leń się, toi tez dobrze dla duszy :)) Mi jak muza sprzątania spieprzy to olewam sobie i czekam az wróci :-D :-D No właśnie..siedzę i czekam moze wróci, bo chata się zasyfiła :ico_oczko:

Moniczko jak się czujesz> a Na kiedy wogóle masz terminik?

Pozdrawiam mamusie , lecę do dziuni bo jej się ludzik - marudzi włączył hehe

A tu - Wanesska- Simba :-D :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 paź 2007, 13:11

DZieki Mamuski za kaplemenciki :-D ,dzis kupilam Wikusi bluzeczke i spodniczke ze sztruksu :-D a wczorja bylam u fryzjera zrobilam sobie pasemka takie miedziane,zlote i moje czarne wkleje fotki ale troche slabo widac upssssssss Obrazek Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość