lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 paź 2007, 22:15

martuchafrost pisze:a jak widział Oliviera to mi sie pytał czy to nasz synek
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 paź 2007, 22:27

mówie Ci Lucy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
dziewczyny z Belfastu wiecie moze gdzie i czy jest tu sklep H&M ???? nigdzie nie widziałam, a moze gdzies jest a nie wiem????

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

01 paź 2007, 22:41

martuchafrost, " next to last" to znaczy nastepna do ostatniej czyli chyba od czwartej do ostatniej tak mi sie wydaje sprobuj :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

01 paź 2007, 22:43

o matko!!!!!!!!!!!!!!
znowu zaleglosci-rzeczytalam tylko ostatnia stronke :ico_wstydzioch:

lucy tez pisalam kiedys ze mi Twoj Synalek mojego przypomina heh normalnie chyba wszystkie dzieci doniego podobne heh :-D

martucha ja wiem w sumie gdzie jest kazdy sklep ale...w Southampton :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

01 paź 2007, 23:03

a ja mysle ze Olivierek do Kubusia podobny hi hi szczegolnie mojej 2 fotce a twojej Lucy ostatniej :ico_haha_01: :ico_noniewiem: ??

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 paź 2007, 23:13

Sandrusia próbowałam i nie mozna :ico_placzek: pisze ze :" next to last" to jest cyfra przedostatnia, wpisuje i nie moge :ico_zly: nie mam pojęcia jaki jest stan konta nawet :ico_zly:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 paź 2007, 23:17

Mroweczka mi tez Oliverek przypomina Twojego szkrabika :-D a i do Kubunia widze podobienstwo :ico_haha_01: :ico_brawa_01: on to jak kameleon he he :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

01 paź 2007, 23:22

Witam z wieczorka :ico_haha_01:
Ja dzis nieco zakrecona byla kumpela i sobie po szklaneczce likierku z lodem wypilysmy poza tym wszystko co mialam zaplanowane mam zrobione :ico_haha_02: A dzis byla smieszna sytuacja bo listonosz przynoszac nam dwie paczki dal jeszcze trzecia nie nasza jutro musze na poczte zaniesc (wszystkie trzy byly spiete gumka i chyba myslal ze wszystkie do nas, a ja nie patrzac wzielam a jak sie skapnelam to jego juz nie bylo)
martuchafrost, ze sklepem H&M ci nie pomoge bo nie mam pojecia gdzie jest a co do banku to ja mam NorthernBank
lucy23, ten facet kolezanki to chory psychcznie :ico_szoking: ale ona niestety tez mu na zbyt wiele pozwala bo milosc to nie wszystko jak sie kocha to nie znaczy ze trzeba sie godzic na upokorzenie, ale ty na szczescie nie masz tego problemu a kolezanka no coz powinna sie postawic i tyle
SANDRUSIA)), super plaszczyk :ico_brawa_01: ja niestety nie mam figurki na taki bialy :ico_placzek: no i jest niestety niepraktyczny chociaz jak bylam mlodsz to na to nie patrzylam i kupowalam biale plaszczyki i bladoniebieskie kurteczki (wtedy szalalam za tym kolorem
Jasnie Pani :), nie zazdroszcze ci tego balaganu ale widzac jaka jestes zorganizowana to jutro juz uprzatnioesz na blysk, a co do tych facetek pod sklepem to :ico_szoking: ale niestety moja tesciowa tez jest podobnego zdania na ten temat i wogole, takze ciesze sie ze jej przy nas nie ma bo zawsze ma zastrzezenia ze dzieci za lekko ubrane ze wszystkie bluzy powinny byc w spodnie powpuszczane i takie tam a mnie az krew zalewala a i tak robilam swoje ale sie wkurzam z tak glupiego gadania
ilonka Madziorka gdzie wy??? No i co z nasza Kasia Skarpeta dlugo nie ma jej :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-01, 23:30 ]
Delfinka nie zazdroszcze z tym okiem poniewaz ja tez mam nieciekawie tzn mam astygmatyzm a poza ty mam peknieta rogowke w lewym oku i po ciezkim dniu badz wysilku mam zaczerwienione oko no i szkiel kontaktowych nie moge nosic bo powierzchnia oka jest nierowna :ico_olaboga: ale mam nadzieje ze u ciebie bedzie wszystko ok
A co do psa to nie wez mnie za osobe bez serca ale moze jak jest stary to lepiej byloby go uspic... :ico_noniewiem:

Marcelina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 cze 2007, 10:36

02 paź 2007, 00:10

hej dziewczyny!! Dlugo do was nie zagladalam ale jakos nie moge znalezc ostatnio czasu, Marcelek juz sam siedzi, zaczyna raczkowac i potrezebuje teraz duuuuzo uwagi. Marcel skonczyl 6 miesiecy i dzis zauwazylam ze wyszedl mu piaty zabek, troche w szoku bylam bo wydaje mi sie ze to troche wczesnie. Jakies 3 tygodnie temu wrocilismy z Polski maly podroz zniosl calkiem dobrze gdyby nie to ze samolot powrotny byl spozniony o 8 godzin wiec 10 godzin spedzilismy na lotnisku czekajac na samolot, plus 3 godziny dojazd na lotnisko i plus 3 godz lotu i godzina dojazd do Cardiff. Lot do Polski prawie caly przespal, a spowrotem marudzil bo byl juz zmeczony. Maz dostal wolne na swieta i jedziemy samochodem do Polski, zobaczymy jak Marcel zniesie taka dluga podroz samochodem.
tak jakos sie wam wtracilam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 paź 2007, 00:40

czesc dziewczyny... wlasnie sie dobilam do kompa na chwile...
tomek pomaga mojej siostrze w pracy mgr,,. robi jej wykresy i takie tam... jak zwykle na ostatnia chwile
wiec kazdy musie sie poswiecac... ja nie mam czasu dla was.. adas nie pogra w fife hehe

leos dzis obudzil sie z katarkiem.. tak mysle.. odciagam mu frida wydzielinke z noska.. nie jest tego duzo.. aale wiecej niz zwykle i wodniste... wiec napewno katarek
na szczescie nic mu nie jest. smieje sie.. ale fridy ma juz dosyc... i prostestuje glosno
biedaczek
pare razy tez zakaszlal.. oby nic wiecej sie nie dzialo :ico_olaboga:
moze kapiemy go w zbyt chlodnym pokoju... sama nie wiemm
adas zalaczyl ogrzewanie, bo boimy sie, ze moze za chlodno leonkowi.. ale mamy temp ok 18-21 st.. zalezzy od pogodyna zewnatrz...
a taka temp polecaja dla maluszkow...

dzis jak pisalam wyszlam do centrum na zakupki z tomem hehe
kupilam sobie tylko torebke brazowa sztruksowa mala hihi taka w sam raz na portfrl i koma. bo teraz jak zawsze chodze z wozkiem to torebek nie nosze. a taka mala zakladana przez ramie sie przyda i moze mniej strat bedzie hihi jak cenniejsze rzeczy bede trzymac przy sobie hehe

dostalam dzis do domu katalog vertabaudet. swietne tam maja ciuszki. chce zamowic leosiowi body i poajacyki, bo takich kolorowych nie moge nigdzie spotkac. pierwsze zamowienie 5f taniej. przesylka gratis i jeszcze prezent do wyboru hihi zabawka dla maluszka hihi
takze zaraz bede zamawiac, bo ta oferta trwa 14 dni

jesli ktoras zainteresowana to podam linka do strony gdzie mozna zamowic katalog hehe

ilonka znalazlam w ich ofercie ten sliczny pulowerek, ktora ma na sobie vinee na fotce w podpisie

zubelek chatka wypasiona hihi a cena :ico_szoking: zajebista!!! JA CHCE DO IRLANDII!!!!

DZIEWCZYNY wlasnie leos sie budzi.. biedny w nosku mu swiszcze.. sciagam frida i dalej to samo.. zakropilam nosek sola fizj
czy powinnam uzyc jakis kropli? nie wiem sama... co dla takich maluszkow najlepsze
:ico_noniewiem:
moze wode morska Sterimar kupie co????

marta rozbawila mnie twoja fotka.. mamuska spiaca przy karmieniu hihi skad ja to znam? :ico_oczko: wczorajszej nocy pisalam wam, ze pol godziny po tym jak polozylam sie spac leos juz marudzil na jedzonko hihi no i zasnelam tak z nim przy ccycku. obudzialm sie dopiero jak leon wolal na kolejne karmienie o 6 hihi wiec zmiana cycka i na nowo karmie hihi
a potem juz zostal ze mna w lozku hihi :ico_brawa_01:

sandra dla kubusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

lucy ten koles to jakis debil!! sorki za wyrazenie. ale taka prawda!!! a twoja kumpela nie ma do siebie szacunku pozwalajc mu na takie hasla?????????????????????/
ja bym mu nagadala. bo mam taki niewyparzony jezyk. :ico_wstydzioch:
moja kumpela tez miala dziwnego faceta... on ustawiony, na utrzymanie chaty bulil miesiecznie 5 000 zl, co chwile nowe fury. a ona tutaj zapieprzala w pubie... teskniac za nim. synem. domem.. i ja jak wysluchalam od niego tych tekstow co to on nie ma i ile wydaje itd.. to mu walnelam co z niego za facet.. skoro pozwala by jego kobieta tutaj pracowala.. sama biedna zalamana... a on sobie tam w luksusach zyje..
potem ona mowi, ze jemu to dalo do myslenia.. bo mial wyrzuty
ale nie na dlugo... kiedy ona zaszla w ciaze kazal jej usunac.. bo powiedzial, ze go na dziecko nie stac...
na szczescie juz nie sa razem.. i dziecka tez nie ma :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
a ona super dziewczyna i strasznie naiwna i skrzywdzona przez zycie.pechowa na maxa
ach... duzo mozna, by na ten temat pisac
a ty lucy masz wielkie serducho.. dobra z ciebie kobitka hihi
oliverek na zywo jeszcze piekniejszy... super hihi moj leos tez lubi zabawy do lustra hihi usmiecha sie do siebie hihi

jasnie pani na takie baby nie ma slow... ona zawsze wiedza lepiej i swoje trzy grosze wtracic musza :ico_olaboga:

marta H&m musi byc!!!! to jeden z najbardziej popularnych sklepow w uk.. poszukaj na necie.

sandra gratuluje zakupkow. mam nadzieje ze poprawily humorek hihi

gosia udalo sie wylicytowac plaszczyk? :ico_oczko:

marta a tobie jak sie podoba plaszczyk gosi to szukaj tego h&m bo zauwazylam ze wlasnie stamtad pochodzi hihi

a ja chcialam leosiowi kupic czapke na jesien zawiazywana, ale nigdzie nie ma.. :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-10-02, 00:46 ]
Emilka_M pisze:ilonka Madziorka gdzie wy???

melduje sie hihi
a ilonka pewnie dorabia przy sextelefonie hihi po tym jak jej glosik zrobil furrore na tt hihi

delfinka z tym okiem to nie ma zartow... uwazaj na siebie .. wybaczymy ci zaniedbania na tt.. twoje zdrowie najwazniejsze
i dla mayci buziaczki.. niech zabkuje szybko i bezbolesnie nasza kruszynka

marcelina witaj!!! brawa dla kubusia za postepy!!!
tego czekania na lot. nie zazdroszcze :ico_olaboga:
myslalam ze na dobre zostalas w jaroslawiu hih
co tam slychac w naszym miescie??? hihi
moj adas tez wybieram sie autem do polski hihi a ja lece z leosiem hihi juz za 2 miesiace!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-10-02, 00:48 ]
aha najwazniejsze... dostala wczoraj @ pierwszy raz hihi
na poczatku myslalam ze to plamienia i triche sie wystraszylam.. bo zeru objawow @
dopiero wieczorem cos poczulam znajomego w brzuchu hihi ale strasznie marny wiec nie jest zle hihi
nic nie boli i na lajcie hihi

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nyuryo i 1 gość