Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 paź 2007, 22:02

Olivki nie ma STO LAT KOCHANA :-D

Riterko witaj w klubie, mam to samo, chociaz odkąd się zbuntowałam jest lepiej. Ale chyba przez bite 4 miechy byłam od średnio 9 do 23 sama z Wiki, ocipiałam prawie, bywało że czekałam na męża i do 2 w nocy. Ale już jest lepiej :-D sa dni że nie wychodzi z domu na dłużej niż 4 godzinki. Avatarek też fajny masz i zdjątko Jasia :ico_brawa_01:
To teraz przeżucamy się na rodzinne avatarki :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-01, 22:15 ]
Uwaga komentarz internauty na temat debaty:
" kto wedlug Was wypadl najlepiej? Mysle, ze Monika Olejnik :) "

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

01 paź 2007, 22:26

Ja też się czasem buntuje i tylko kłótnie z tego a ja tak ich nie lubię bo mieszkamy pod jednym dachem a przechodzimy obok siebie jak obcy...to takie moje zboczenie z dzieciństwa bo z patologicznej rodziny pochodzę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

01 paź 2007, 22:35

Ja też się kłócę - tzn. próbuje bo Bartek mnie olewa :-Di moje wrzaski... niewiele wiemy o Tobie Paulinka... jak Ty chcesz coś nas zapytać to dawaj śmiało... pisz o sobie jak najwięcej jaki masz plan na urodzinki dla Olivki?? jesteś mężatką?? pracujesz czy siedzisz z córeńką??

bo ja jestem ciekawska ale też i wylewna :-D więc jak chcesz coś wiedzieć - zapraszam...

Riterkooooo - avatarek superowy :-D a Januś, jaki sexilover :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 paź 2007, 22:38

No Paulinka lepiej pisz, cięzarnej się nie odmawia :ico_oczko: , ona ma w zanadrzu myszy :-D
Moja córa śpi, po kąpieli odrazu bum i nie ma dziecka :-D aż dziwne bez stękania wieczornego

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

01 paź 2007, 22:44

Jasiowi się wydaje, że się czesze :-D
Marittko powiesz mi coś o chirurgach, bo nie oglądałam ze 4 odcinków i nie wiem, ostatnio widziałam jak była strzelanina i ta blondyna odcięła tego chorego na serce i co dalej?????
Asiu ja chwilowo nie mogę się buntować, bo kaska potrzebna :ico_placzek:
Paulinka u nas też tak, jak kłótnia to Krzyś się obraża i cisza a ja choleryk jeden wybuchnę i mi przechodzi
no koniec reklam idę dooglądac xmena i spać do jutra, pewnie wieczorkiem zajrzę

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

01 paź 2007, 22:54

MARITTA dziś mam 11 dzień cyklu ale męża nie mam :ico_placzek: która może pożyczyć swojego???? :ico_haha_01: Pewno nie Jola bo swojego już na bank dojechała :ico_wstydzioch: :ico_smiechbig:

RITERKO pewnie że zgapiaj tym bardziej że Wasze zdjęcie jest mojego autorstwa :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: A Tobie jeszcze raz dziękuję za zmniejszenie mojego avatarka :ico_prezent: Przez te avatary jesteśmy teraz jak bliźniaczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 paź 2007, 22:55

U mnie w domu, to ja krzyczę, ja się kłucę, a on gada "bla bla bla", potem to ja się boczę ale krótko bo on mnie rozśmiesza. Jeśłi chodzi o kłucenie i nie odzywanie to nie ma czegos takiego. Jasne był gorszy okres, ale dużo rozmów i częstych, bardzo pomaga, serio :-D
Riterko rozumiem Cię doskonale, u nas też on tyle pracuje bysmy dobrze mieli, ale wiesz sama jak to cięzko gadać tylko z dzieckiem...

[ Dodano: 2007-10-01, 22:56 ]
No Kasiulka najlepiej w tym dniu celuje się w małą kobietkę, bo te małe kijanki z chromosomem X dłużej żyją :-D U nas się sprawdziło, więc uderzaj, musi byc Amelka

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

01 paź 2007, 23:20

hej.Aleście się napracowały bo aż około 14 stron mam do nadrobienia.
A komputer miał u mnie tygodniową awarię.

Buziaki dla Wszystkich nowych Roczniaków.
Dla Kubusia i Konradka i dzisiejszego Davidka i tych co nie pamiętam bo nadrabiam narazie zaległości.

Buziaki dla was.Uciekam teraz spać.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

01 paź 2007, 23:31

Kasiulka wysłałam Bartka - priorytetem :-D on ładne dziewczynki robi :ico_ciezarowka: no a gdzie Twój mąż?? :ico_nienie:

Riterko - ona go odłączyła i on dostał dzięki temu nowe serce... potem jednak zakrzep spowodował zgon Danny'ego, Izzie bardzo to przeżyła... Derek bzyknął się z Meredith na balu, i potem powiedział że ją kocha, ale walczyć chce tez o nią weteryniarz ;-) i ona ma wybór... Żona Dereka domyśla się ale chyba jednak walczyć o niego będzie... W ogóle odcinek ostatni obfitował w retrospekcje z ich związku, z etapu jak go zdradziła z tym cudnym Markiem :-D Chinka uświadomiła sobie jak bardzo kocha Burke'a i nie wiem co jeszcze - twardo oglądam i już jutra doczekać się nie mogę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-01, 23:33 ]
hej Anetko pisz co u Ciebie się działo kiedy Cię nie było?? Jak Joachim??

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

01 paź 2007, 23:52

ASIU no wiem wiem że Amelkę to trzeba przed owulacją robić i dlatego desperacko chcę pożyczyć plemniki :-D

Na szczęście MARITTA ruszyła na ratunek a dokładniej Bartolomeo :ico_brawa_01: Obiecuję oddam jak moje wrócą :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: A mąż pojechał do Niemiec po auto dla kogoś (bo on świetnie gada po niemiecku) i mu się wyjazd przedłużył. Wściekła jestem jak cholera :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość