SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

02 paź 2007, 00:49

madziorka hihi, jesli o czapki chodzi to bedziesz miala problem :ico_zly: ja tez nie moge zalesc takiej odpowiedniej zeby uszka zakryc i zeby byla wiazana w tamtym roku udalo mi sie kupic w mothercare fajna polarowa Kubus swietnie w niej wygladal :ico_brawa_01: ale juz za mala :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 paź 2007, 00:50

zubelku nie wiedzialam ze twoja zuzia taka chora... dobrze ze wszsytkie choroby zostaly zdiagnozowane w polsce, bo tutaj .. sama wiesz jak jest..
ale nie martw sie, tak jak dziewczyny pisza tutaj opieke i leki masz za free
napewno bedzie dobrze

[ Dodano: 2007-10-02, 00:51 ]
sandrusia na zime mam nawet 3 ale jedna tylko zapina sie pod brodka hihi
natomiast na jesien widzialam fajna brazowa w h&m w pormocji nawet za 1,5 f ale malutka.. szkoda

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 paź 2007, 01:06

Madziorka co do czapki to mi ktos na drutach zrobi bo tez szukam zawiązywaną pod szyję i nic :ico_olaboga:
a co do H&M szukałam po belfascie i nie moge znaleźć :ico_olaboga:
jak mały ma katarek t lepsza sól fiz. tak mi w Dublinie powiedzieli niz sterimar, obserwuj małego czy sie nie przeziębił, ja juz grzeje w domu bo nawet jak jest w pokoju 21 st to mi sie wydaje ze za zimno, a mały zaczął znowu kaszleć :ico_olaboga: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-02, 01:11 ]
aha Madziorka nawilżaj pokój jak ma katar, mokre reczniki i obłóż mu łóżeczko mokrymi pieluchami zeby mu sie lepiej oddychało, a i powiedział mi lekarz ( laryngolog) ze wydzieline z noska wyciągać, ale nie non stop, bo za sucho w nosku zeby nie miał, tak w miare, zeby mu sie dobrze oddychało, zresztą bedziesz wiedziała kiedy odciągać

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 paź 2007, 01:19

marta ja odciagalam czesto bo ciagle slyszalam ze cos mu tam siedzialo...
a recznikami chyba nie mam na razie po cp nawilzac powietrza w pokoju, bo grzejniki adam dopiero odpapil kilka godzin temu. a one sa elektryczne i sie dlugo nagrzewaja.
na razie leos wydaje sie ok.. oby tylko sie nie przeziebil

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 paź 2007, 08:33

witam z ranca.... znowu ... :ico_zly: nie moge spac, bo mam masakrytyczny katar :ico_olaboga: i kaszel :ico_olaboga: Moj maz tez... a Luska zadowolona nie ma nic :-D
Marta
mi tez next to last wyskakuje i dziala przedostatnia... moze ci sie cos z kodem poje... znaczy pomylilo :-D
snilas mi sie dzis w nocy, ze sie za mojego chlopa bralas :-D :-D powiem Jacolowi :-D :-D

Co do czapek to ja mam wiazane pod szyja, ale jest lament nieziemski jak je zakladam, tak wiec tylko zakladam a nie wiaze, zeby sasiedzi nie mysleli, ze dziecko torturuje :-D

Wyslalam sms'a do skarpety bo sie zaczynam na powaznie martwic...

[ Dodano: 2007-10-02, 08:40 ]
Emilka_M pisze:ale widzac jaka jestes zorganizowana

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: rozwalilas mnie Emilka tym tekstem :-D :-D oczywiscie to dla mnie wielki komplement i jakby to Kaska napisala, to bym myslala, ze chce kase pozyczyc, ale powiedziec o mnie "zorganizowana" to dokladnie jakbys powiedziala, ze madziorka zakupow nie lubi :-D :-D
nie mam pojecia w co najpierw rece wlozyc dlatego tu siedze :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 paź 2007, 09:53

Jasnie Pani :) pisze:moze ci sie cos z kodem poje... znaczy pomylilo

gdybym to robiła po pijaku to rozumiem, ale robie to na trzeźwo, a moze własnie po pijaku mi wyjdzie :ico_olaboga: ??????????????
Jasnie Pani :) pisze:snilas mi sie dzis w nocy, ze sie za mojego chlopa bralas

jest całkiem niezły :ico_oczko: a co Jacola to jakbys mu powiedziała to by sie nie przejął zbytnio :ico_olaboga: on wie ze tylko na niego " lece " ( niech mu bedzie takie określenie jesli kiedykolwiek tu zajrzy ) :ico_smiechbig: bo ostatnio mu powiedziałam ze zdradziłam go w śnie z Pawłem z " M jak miłość" ( znaczy nie zdążyłam bo Jacol nas nakrył) :ico_oczko: , a on mówi, ze mogłam bardziej sie postarac ( znaczy przystojniejszego wybrac faceta ) :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ja tez sie martwie o Kaśkę co jest???? moze cos sie stało????? o matko!!!! nigdy na tak długo nas nie zostawiała, :ico_placzek: Jasnie Pani jak Ci Kaśka odpisze smsa to pisz na TT

[ Dodano: 2007-10-02, 09:56 ]
Emilka_M pisze:ale widzac jaka jestes zorganizowana

Emilka kobieto opanuj sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga:
wszyscy ale nie Jasnie Pani :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 paź 2007, 09:58

martuchafrost pisze:Emilka kobieto opanuj sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wszyscy ale nie Jasnie Pani

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

kaska jeszcze nic nie odpisala, ale jak cos to napisze

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

02 paź 2007, 10:07

Hej dziewczyny

Marta, Madziorka duzo zdrowka dla maluszkow.
Jasnie Pani :) pisze:Marta mi tez next to last wyskakuje i dziala przedostatnia... moze ci sie cos z kodem poje... znaczy pomylilo

Marta a moze za duzo razy wklepywalas kod i ci zablokowal sie dostep co? Ja nie mam konta tam gdzie ty ale u mnie wystarczy ze 3 razy bledne haslo to juz sie blokuje. I musze dzwonic na infolinie by odblokowac.

Marcelina cos dawno nie zagladalas do nas. A co do zebow to bardzo roznie. Kolezanki corka jak miala 3 miesiace to wyrosl pierwszy zabek. Tomek jak mial 11 miesiecy to dopiero pierwszy zabek.

Płaszczyk przegralam :ico_placzek: dalam 117zł a przelicytowali mnie na 120. Moze gdybym siedziala w domu to bym wygrala ale ja z Ositą sie widziałam bo dzisiaj do hiszpanii wyjechala. Musze chyba po sklepach sie przejsc w poszukiwaniu.

Marcelina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 cze 2007, 10:36

02 paź 2007, 10:09

dzien dobry!!
co do czapek to macie racje ze ciezko tu znalesc wiazana czapke, ale mozecie powiedziec komus w Polsce zeby wma kupil i waslac w kopercie przeciez czapeczka lekka jest. Ja kupilam kiedy bylam w Polsce taka fajna jesienna czapke wiazana i z daszkiem.
My znow sie przeprowadzamy, i dzis podpisujemy umowe. Pierwszy raz bedziemy mieszkac sami, bo to na studiach zawsze z kims, no i 2 lata tu tez ze znajomymi. Ale teraz osadzilismy ze czas zamieszkac samemu, wiecie jaki jest problem wynajac jedno pokojowe mieszkanie dla pary z dzieckiem, oni ta sadza ze takie mieszkanie to za malo dla 3 osob, i prawie zadna agencja nie wynajmnie. Ale nam sie poszczescilo i znalezlismy 1 bedroom flat :ico_brawa_01:
Moj Marcelek mial jak na razie tylko raz katarek, ale kiedy w domu jest 20-21 stopni to mi sie wydaje ze jest zimno i cieplej go ubieram.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 paź 2007, 10:19

Gosiu chyba masz racje z tym zablokowaniem :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość