Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 paź 2007, 09:02

martaja pisze:A dzisiaj ja sama wstałam o 5 i czekałam aż się Jakub obudzi :)

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: a wszystkie marza zeby sie wyspac :-D :-D

martaja pisze:A dzisiaj pada

a skad ty? bo u nas sloneczko piekne :ico_brawa_01: za chwile wyrzuce meza na spacer z Lucjadą i sprzatam ten burdel

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

02 paź 2007, 09:02

lece dziewczynki wiec do wieczorka papapa kochane

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

02 paź 2007, 09:04

Jasnie Pani :) pisze:a skad ty?

Z Iławy...
magda26 pisze:lece dziewczynki wiec do wieczorka papapa kochane

Papa miłego dnia!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 paź 2007, 09:20

martaja, no to wsiadaj w autko, tudziez pociag i w gory, bo u nas sloneczko :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-02, 09:23 ]
aaaa! byłam w Iławie! strasznie zarąbiste jest to jeziorko, podobało mi sie tam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

02 paź 2007, 09:26

Jasnie Pani :) pisze:strasznie zarąbiste jest to jeziorko, podobało mi sie tam

To zapraszam ponownie!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 paź 2007, 09:29

To zapraszam ponownie!

uuuu, to było w starych czasach jak w teatrach pracowalam, teraz juz nie jezdze po Polsce... cal kraj zwiedzilam i malo miejsc mi w pamieci zostalo, ale to jeziorko pamietalam i zastanawialam sie gdzie to bylo... i teraz jak napisalas skad jestes to weszlam na strone twojego miasta i okazalo sie, ze to Iławe pamietalam :-D

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

02 paź 2007, 09:48

Jasnie Pani :) pisze:ale to jeziorko pamietalam

:-D :-D
A ja do jeziorka mam jakieś 200m :) a do amfiteatru (bo pewnie tam byłaś) jakieś 400 m :)
A mój Dyduś dalej śpi...

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

02 paź 2007, 10:07

PAN DYNIA ATAKUJE!!!!!!!!!!


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 paź 2007, 10:08

Czesc mamusie :))
Aniu wspaniałe zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Urocza z Was rodzinka :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Laura , jakaz słodziutka księzniczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aga super fryz :-D :-D :-D Fajnie sobie takie coś zafundować inaczwej kobieta się czuje, co? :-D
Kamilki fajnie, ze juz jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Matraja brawa dla jkakubka za przespoaną noc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Luśce tez brawa się nalezą, ale juz od dawna, pamiętam, jak z 1,5 miesiąca temu pisałaś, ze tak dłuygo śpi :-D Ciekawe jak tam Tomuś Kamiliki.. juz przesypia dłuzej czy dalej budzi mamusię 3 razy w nocy?...
Aniu no widzisz.. nie zamartwoaj się tak!! Helenka da sobie radę! A zresztą.. ja tej asym,etrii wcale nie widze :ico_oczko:
Dominika.. no taka jest ta mentalność.. Co za chamskie baby... Ja pamiętam takie plotkardkie zachowanie ze ślubu mojej kolezanki (sork ze z innej beczki) . Wymyślili spobie, ze pana młodego do ołtarza poprowadzi jego matka, a pannę młodą - jej ojciec.. No więc idzie sobie pan młody z matką.. a z tyłu w ławkach słyszę stare dewoty gadają między soą "ajajaj jaką starą sobie w zony bierze... no i gdziez to idziane zeby panna młoda w takiej ciemnej sukni do ołtarza szła!!!! " Myślałąm, ze padnę :ico_szoking: :ico_smiechbig:
Najgorzej jak zaczynaj.ą komentować Ci, którzy wogóle nie wiedzą co komentują...

Ja dzisiaj zapisałam Wańkę na szczepienie :ico_placzek: az mi serce się zalewa jak pomyślę, ajk się popłacze...
Z tym noiskiem tez tak mamy, po nocy ma zapchany calutki! I ledwo co oddycha jak ssie cyca :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

02 paź 2007, 10:17

Karla rewelacja!! Jaki słodziutki!!
Alineczq pisze:az mi serce się zalewa jak pomyślę, ajk się popłacze...

Może nie będzie tak źle... Ja zabrałam męża na szczepienie... A Jakubek nawet nie pisnął nawet przy wkluciu :)
Alineczq pisze:Z tym noiskiem tez tak mamy, po nocy ma zapchany calutki!

To pewnie ja jestem przewrażliwiona :)

Misiek dalej śpi... I deszcz dalej pada...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość