barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

02 paź 2007, 10:40

Violu no to jak tak beznadziejnie w tym sklepie to sobie go dopuść

ja miałam każdy torcik o innym smaku
ale jak dzieciom smakuje owocowy, to najlepiej wybrać taki jak lubią dzieci, a dorośli i tak wszystko zjedzą co podadzą (dobre smaki to też rafaello, waniliowy, kokosowy jeśli chcesz biały środek)

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

02 paź 2007, 10:44

Czesc mamuski
A u nas pogoda pod zdechlym azorem :ico_placzek: Znowu pada :ico_zly:
Basiu syna sie nie wyprzesz. :ico_oczko: :ico_nienie: Tadzio naprawde jest do Ciebie podobny
Agnieszka bardzo ladne zdiecia.A Natalka jak obserwowala ksiedza.Chyba wpadl jej w oko :ico_oczko:
Kinga no ja tez jestem za gotowaniem.
A jesli chodzi o spanko no to tak co 2 - 2,5 godz.Juli musi sie zdzemnac na okolo 40 min.bo inaczej jest strasznie marudna.Zazwyczaj dostaje cyca potem sie bawimy i zaczyna sie ziewanko.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

02 paź 2007, 10:52

a u nas ładnie

joasiu, violu no muszę wam uwierzyć na słowo z tym podobieństwem, ale ja jakoś naprawdę go nie mogę zobaczyć... chyba matka na starość oślepła :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

02 paź 2007, 10:59

dziś w Krakowie ma być cieplutko i słonecznie... tak zapowiadali...

u mnie nie jest zimno, ale słoneczka brak... :ico_placzek: może pózniej wyjdzie...

moja panna jak zwykle nockę przespała super!! wstalismy dopiero o 8.30 no, ale w dzień z tym spaniem to nie jest za ciekawie... :ico_nienie:

Basiu ja mam nadzieję, że moja Milena będzie do mnie podobna,...bo chłopcy są do taty... no może Miłosz ciut podobny do mnie... ma moje oczy. No i mysle, że córeczka będzie bardziej do mnie... oczy też ma duże jak Miłosz... :-D
Narazie niektórzy mówią, że do mnie podobna, a inni znów, że do taty... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

02 paź 2007, 11:14

Tak o tych torcikach gadacie ze az zgłodniałam :-D
A u nas niepada, ale słoneczka brak :ico_noniewiem: moze jeszcze wyjdzie :-D
Violu mi tam sie wydaje ze wszystkie te twoje dzieciaczki do ciebie podobne :-D

[ Dodano: 2007-10-02, 11:22 ]
a mi własnie przyszedł termomet dla maluszka :-D fajny juz wypróbowany :-D gorączki brak :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

02 paź 2007, 11:28

Uleńko mój Mikołaj to cały mój mąż no i Marcel też....a Miłosz to już taki mieszany... :-D

[ Dodano: 2007-10-02, 11:30 ]
kończę właśnie gotować obiadek i wybieramy się na spacerek... :ico_haha_01:

pójdziemy zamówić tort no i przy okazji kupimy coś słodkiego...bo mi też się zachciało... :-D :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

02 paź 2007, 13:20

Hej :-D
A my już po spacerku :ico_oczko: szybki był bo pogoda brzydulaśna
Basiu tak jak dziewczyny pisza Tadzio podobny do Ciebie :ico_brawa_01:
Dziś za nami ciężka nocka, mała ślicznie zasnęła po 20 obudziła się przed 1 i nie chciała zasnąć, tyle, że nie płakała, zasypiała a jak gasiłam światło i zdąrzyłam się ułożyć w łóżeczku to znów jęczenie, i dopiero zasnęła ze mną w łóżku po 2, po 4 się obudziłam i przeniosłam ją do jej łóżeczka, zgasiłam światełko i słysze ciumkanie, no to znów do wyrka nakarmić, no i o 5 zasnęłą i pospała do 7. Teraz leży na kanapie w stosie maskotek i przysnęło się jej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

02 paź 2007, 14:30

witam, dziekujemy za wszystkie miłe słowaObrazek
Natalka niestety (Obrazek) podobna do tatusia....
Torcik był śmietankowy, bez czekolady (poza ozdobami..), przepysznyObrazek
A ja dziś zrobiłam sobie wypadzik do kina na Katyń, Natalka śmigała na spacerku z chrzestną...Ale jak już wyszłam z kina to wyściskałam ten mój skarb aż zaczęła jęczeć...Obrazekale nie mogłam sobie darowaćObrazek

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

02 paź 2007, 17:39

Aga zdjęcia śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Natalka fajna laska rośnie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Ja też w sobotę po 2godz. swoją mała tak wyściskałam :ico_oczko: hihi a ona nawet nie odczuła mojej nieobecności :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

02 paź 2007, 18:01

Hello, no a ja dzis tak uspałam maluszka ze jak zasnał o 13 na balkoniku tak dopiero 20 minut temu wstał, aż już chodziłam sprawdzać czy wszytsko ok, juz chodziłam przy nim i mówiłąm zeby wstawał ale go nic nie ruszało :-D ale juz go wyściskałąm nakarmiłam i teraz bawi się z babcią :-D wiec ja mam chwilkę wolnego :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość