MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

02 paź 2007, 13:12

witaj Alineczkq faktycznie malo cie tutaj :ico_nienie: ... ale waneska kocica :ico_szoking: , nie widzialam tatusia, ale chyba do ciebie podobna, prawda?
ja mam termin porodu z @ na 13 maja... a czuje sie roznie... raz lepiej, raz gorzej... jak to bywa w pierwszych miesiacach...
natalka kazdemu sie nalezy dzien lenia :-D ja to teraz mam chyba miesiac lenia, bo ze wszystkim ograniczam sie do minimum :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 paź 2007, 13:37

Frydza juz Cię chwaliła, fajny fryz:)


Moniczko wszyscy zgodnie twierdzą, ze to córeczka tatusia
ale dziękuję ze dostrzegłaś jakieś podobieństwa :-)

Tutaj Wańka z tatuniem :))) oglądają telewizję hehe Uwielbione zajęcie, uczy się od niemowlęcia :-D


Obrazek

Co de lenia.. to ja się leniłam az do 7 miesiąca, potem dostałam powera i robiłam wszystko wszędzie hehe nawet lampkę wycziściła, która 1,5 roku szmatki nie widziała hahahah
a JAK było w pierwsej ciązy?

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

02 paź 2007, 14:11

ja niestety musialam sie oszczedzac... bodajze w 5 - 6 miesiacu lekarz mnie przestraszyl ze mam rozwarcie :ico_szoking: ... no i pozostale miesiace to totalne lenistwo... teraz obowiazkow mam niestety wiecej... bo juz jedno dziecie na tym swiecie jest... ale juz teraz z czesci obowiazkow wyrecza mnie maz... np. po kapaniu wiktorka to on wyciaga go z prysznica... on przenosi bzika do lozeczka jak z nami usnie...
a tak na marginesie, to podziwiam dziewczyny ktore w osmym miesiacu biora slub i szaleja na swoim weselu :ico_szoking: ja w tym czasie z wiktorkiem to sie toczylam :-D ... ( urodzilam 3 tyg przed terminem)

[ Dodano: 2007-10-02, 14:14 ]
Alineczq teraz to mi ciezko powiedziec z tym podobienstwem :ico_noniewiem: ... faktycznie corunia tatunia... a mezus niezle ciacho :-D :ico_haha_01:
ale oczeta to raczej twoje... :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 paź 2007, 14:19

och to miałaś nerwów trochę przy ciązy z Wiktorkiem :ico_szoking: oby treaz bezsterowo , będę trzymać kciuki :ico_oczko:

no tak kochanie moje to niezłe ciacho :-D jest w co się wtulić :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: mała w jego ramionach znika :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

02 paź 2007, 19:34

hej hej kobietki widze ze tu ciazowo na teterkach, to ja tez dozuce cos od siebie, dzis u dentystki bylam mojej ulubionej, a ona wciazy jest hihihi wspaniala wiadomosc, i kto mi bedzie zeby leczyl??? ale kurcze mialam dwie dziury dala mi studencka znizke ale i tak 860 zl zaplacilam :ico_placzek: no ale coz, musze szczotkowac lepiej zabki to nie bedzie tyle do placenia tylko ja :ico_puknij: zawsze na szybkiego kiedy wiem ze mam slabe zabki i przyslowiowe przetarcie nie wystarcza....ale coz...no i te papierosiki......... :ico_wstydzioch: tak.........znow kurcze pale....ale tylko 1-2 dziennie.....zaczelo sie od fajki, a teraz juz papierosik....tak mi wstyd....ale ja lubie palic :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
no i zobaczylam A. siostry dzieciatko dzis, takie czarniutki hihihihi ciemna karnacja po jej mezu Filipiska krew, czarne dlugie wloski, nie chcialam jej oddac hihihi ale trzeba bylo Julenke odebrac hihihih takze przeeeeslodziuchna :D
no i ostatnia WSPANIALA WIADOMOSC to to ze ZDALAM EGZAMIN hurrrrrraaaaa ale szczego najbardziej sie ciesze to to ze mialam 100 % pozytwnie ani jednego bledu hihihiihih :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

02 paź 2007, 20:00

No Mamcia GRATULACJE!! kurcze ja też chciałąbym mieć tak to wszystko poorganizowane żeby muc na nauke jezyka chodzić.. ale niestety nie da rady z moją pravą i dzieciątkiem:(... Mamcia czemu Ty zawsze podajesz ceny w zł? ja o już rachubę tracę czy Ty w tej Danii siedziesz czy w Polsce!
Dziwczyny co za zaineteresowanie moim pilotem haha dzięki;) no ja juz dawno o nim nie myslę nie jest tego wart!
dzisiaj miałam zdupiony dzień w pracy no ale teraz 4 dni wolnego;)
Frydza ładne włoski ładne:) ja eż się nad ciemnymi zastanawiam takie ciemnhy popiel bym chciała jak myślicie?
No Alineczk mężuś 1 klasa :ico_brawa_01:
Monii a kupujesz już coś dla maleństwa? ja to od początku szalałam;)
Nat mi też się nie chce sprząać i nie robie tgo i już haha;) ale szczerze to bardziej mam pałera jak jestem sama z dzieckiem niż jak jest mama wtedy to mi się wogóle nie chce...

[ Dodano: 2007-10-02, 20:17 ]
Mamciu zapomniałąm Ci napisać o mojej cc ot,órz to była planowana bo też nie chciałam naturalnego i zadowoloa jestem bardzo, w sumie poród zaczął się sam w drodze na cc bo miałam mieć 1 grudnia ale zadzwoniłam do dr że na bank nie dotrzymam i urodzę przed tymterminem i go błgałam zeby mnie przyjał wcześniej haha a aon myslał ze pierwor,dka panikuje i powiedział żebym przyjechałą 29 to sobie te 2 dni poleżę w klinice a tu na badaniu pi przyjeździe wyszło ze mam juz rozwarcie i krwawienie haha i szybciorem na sale;) znieczulenie miałąm okołooponowe nic nie polało jak je podawali jak je miałam to czułam takie odrętwienie na ciele czujesz dotyk al nie czujesz bólu dziwne uczucie ale skuteczne;) po 5 min od przyjścia lekarzy wyciagneli Kornelka takiego maluślkiego zwinietego w kłebek i czarniutkiego haha i pielęgniarka z przejęcia zapomniała mi go pokazać i chciaała go zabrać na mierzenie ale ja na szczeście lekarz zawrócił;) potem mnie 30 min czyścili i zszywali a Kornel był z babcią i na obserwacji i był jedynym dzieckiem któr lerzało w dyzurce i zamias się drzeć to oczy miał szeroko otwarte i oglądał wszystko dookoła;) jak mnie do sali przywieźli to juz go miałam przy sobie i tylko na pierwszą noc mi go wzieli na parę h a tak to miałam go vccały czas ze sobą, jak znieczulenie mija to boli podbrzusze podczas podnoszenia się i kładzenia na łóżko ale myślę ze to z bólami porodowymi pestka no i o jakieś 3 dni jest, najgorzej jest 1 raz wstać i przejść się oj ciężko;) ale po 5 dniach już po tesco na zakupy śmignełami było oki;) tgo dnia co jest zabieg jesteś zacewnikowana wiec nie musisz się martwić o chodzenie do wc nawet nie możesz bo leżeć trzeba
co byś jeszze chciała wiedzieć kochana?
aha blizna już prawie iewidoczna podejrzewam że za rok nic widać nie będzie wszystko się od razy ładnie zagoiło szwy ściagają po tygodniu bezboleśnie jednym ruchem trwa to ze 2 sekundy;)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

02 paź 2007, 22:21

hej kochane
moj len zniknal po poludniu ale teraz znowu wrocil, ale teraz mam to gdzies bo juz mam wszystko porobione...
:ico_haha_01:
nie moge sobie az tak bardzo folgowac z porzadkami bo mamw domu malego smieciarza czego nie sprzatne to on do buzi :ico_noniewiem:
dzis zasypianie bylo ekspresowe, zansla o 20 a potem przyjaciolka wpoadla na ploty wiec iweczor mily...zaraz ide spac...jutro znowu jazdy, maly zostanie u kuzynki po raz pierwszy, mam nadzieje ze mloda da rade hehe

Frydza ladne wloski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja nie wiemdziec czemu nie moge sie przekonac do pasemek... choc chcialabym jakas zmiane znowu :ico_haha_01:

Alinka corcia to faktycznie caly tatus tylko oczka ciemniejsze :ico_brawa_01: :-D

Moniczko wypoczywaj poki mozesz hehe, len ci sie nalezy :-D a jak mezu pomaga to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lemo nie wiem jak wygladalavbys w ciemnych wlosach ale wiesz co mowia ze ładnemu we wszystkim ladnie :-D wiec kto wie, ty i tak bez zmiany fryzury laska ze hoho i taka obrotna ze jakbym byla facetem to bys sie ode mnei opedzic nie mogla :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

03 paź 2007, 09:56

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: dla was laseczki ide was doczytac bo ma zaleglosci:) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 paź 2007, 10:19

witam was poranna pora... u nas brzydko... caly czas pada... a jak nie pada...to taka wilgoc w powietrzu ze sie z domu nie chce wychodzic...
Lemo... wiesz... ja dopiero w drugim miesiacu ciazy jestem, wiec na zakupy jeszcze przyjdzie pora :-D
a wiecie... z drugim dzieckiem to jakos inaczej... albo jeszcze do mnie nie dociera ze jestem w ciazy bo narazie brzuszka nie widac... :ico_noniewiem:
choc nie powiem... przegladam juz katalogi, ale bardziej w strone rozowych ciuszkow :-)
( po cichu licze ze bedzie dziewczynka :ico_wstydzioch: )
jak juz bede znac plec... to zakupowe szalenstwo napewno mnie ogarnie... :-D
teraz mam na glowie ta nieszczesna przeprowadzke... tak nam sie to wszystko jakos nie uklada... przesuwa... mielismy jakis czas temu kupowac dom... bylismy go nawet ogladac... no i jak przyszlo co do czego... to wlasciciel sie rozmyslil :ico_zly: ...
do zimy powinnismy sie juz przeprowadzic na ten wynajmowany domek... a wtedy bede urzadzac pokoj wiktorka... kacik w naszej sypialni dla maluszka... to bedzie bardzo mily dla mnie czas :-D a poznie to juz czekac tylko na malenstwo :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

03 paź 2007, 10:37

Moniczko, trzymam kciuki z adziewczynkę :-D no i za wszystko, zeby Wam się pieknie poukładało z tym domkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Nat - kuzynka napewno da sobie radę :ico_oczko:

A my wczorajk byliśmy na basenie :ico_haha_01: było super :ico_brawa_01: Myślę, ze się zapiszę na kurs dla niemowlaków, niech się uczy od pierwszych dni. Wczoraj w wodzie wytrzymała około pół godziny, myślę, ze to duzo, no nie? Rozglądam się za strojem dla mojej małej pływaczki hehe

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość