lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 paź 2007, 13:35

Marta no to sie porobilo
Gosia a co ta Twoja kolezanka Ci robi,ze jej Pawel nie lubi? :ico_oczko: nas ta moja zaprosila na roczek i glupio mi bylo odmowic,a Tomek sie wkurzyl i mowi,ze nigdzie nie idzie...wymyslilam,ze zostawie go z malym,a sama na chwile pojade ...ja czasem mysle,ze ona jest taka przez niego,ale Tomek mowi,ze oni oboje sa tacy ....my dopiero do ksiedza zadzwonilismy w sprawie chrztu i wiecie jak super...zero problemow,nic ,tylko mamy zadzwonic tydzien wczesniej ,maly ma miec szatke i gromnice i wszystko zalatwione :ico_brawa_01: chrzestni przyleca z Polski,jeszcze w tym miesiacu,bo T kuzyn jest lekarzem i w listopadzie znow wyjezdza....

a moze Ilonka i Kasia gdzies pija po kryjomu :ico_haha_01:

Kasikjak oczyszczanie Vikulki?

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

02 paź 2007, 14:11

hej
ale mialam czytania..... :ico_szoking:
my juz po play group i odwiedzilismy rybki :ico_oczko: a teraz w domu modelina z kondziem lepimy :ico_oczko: i wycinamy ciasteczka :ico_oczko: :-D

madziorka podaj linka do tego sklepu.mi tez kiedys lekarz powiedzial zeby nie odciagac zbyt czesto bo wtedy wiecej sie produkuje :ico_noniewiem: i ze tylko podczas karmienia i do snu zakraplac krople jakby mial problemy z zasnieciem i jedzeniem.

dziewczyny zapomnialam co napisalyscie...wybaczcie ale tak na raty was czytalam :ico_sorki: :ico_sorki:

jasnie pani ty to masz sny....a co ty tam wyprawialas z marty chlopem :ico_oczko: :-D :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

02 paź 2007, 14:17

lucy23 pisze:Gosia a co ta Twoja kolezanka Ci robi,ze jej Pawel nie lubi?

lucy bardzo podobne jestesmy. Po prostu zale sie PAwłowi na nią jak nie wytrzymuje i ja pozniej zapomniam a Paweł pamieta i to bardzo dobrze.
Ogolnie wykorzystuje mnie troche pod wzgledem finansowym. Ciagle pozycza. Ostatnio przyszla bym zamowila jej kapcie na allegro. 2 pary kosztowaly 26zl to i Tomkowi zamowilam 2 pary. Razem 60zl zaplacilam niby nie duzo ale kapcie juz dawno odebrala a pieniedzy nie widze do dzis. I tak jest ze wszystkim. Ona uwaza ze jest biedna a ja bogata wiec nie zubozeje. A mi jest glupio i jej nie prosze o oddanie.

Ciagle narzeka, wszyscy są zli a ona jest bezczelna. Ale dzieci mamy w tym samym wieku i wiecie jak to jest.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

02 paź 2007, 14:30

gosia ja to nie lubie takich ludzi...zerujacych na kims,trzeba miec tupet aby tak swiadomoie zapominac i udawac glupia.....najgorsze jest to ze czlowiek wstydzi upomnac sie o swoje,tez nie raz bylam w takiej sytuacji ze musialam sie upominac :ico_wstydzioch: ,ale zycie w uk mnie nauczylo duzo i teraz sie nie czaje mowie prosto z mostu i to tej drugiej osobie powinno byc glupio a nie mi.
jeeli ktos mowi ze odda kase za tydz a nie oddaje i jest cisza to to mnie wkurza najbardziej bo jesli nie ma to niech powie ze sorki ale nie mam i oddam ci za iles tam ....to nie ma sprawy a jezeli jest cisza to ja nie wiem jak to odebrac. :ico_nienie: :ico_nienie:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 paź 2007, 14:43

gosia888 pisze:lucy bardzo podobne jestesmy. Po prostu zale sie PAwłowi na nią jak nie wytrzymuje i ja pozniej zapomniam a Paweł pamieta i to bardzo dobrze.


gosia888 pisze:Ciagle narzeka, wszyscy są zli a ona jest bezczelna. Ale dzieci mamy w tym samym wieku i wiecie jak to jest.


Gosia doskonale Cie rozumiem ...masz racje podobne jestesmy...ja tez szybko zapominam,ale nie moj T :ico_nienie: moja kumpela tez mowi,ze wszyscy sa zli i ze jej zazdroszcza :ico_szoking: na szczescie nie chce pozyczac kasy ode mnie ,bo ma wiecej he he ale wyciaga od wszystkich co sie da,byleby nie placic ....ja tez nie umiem sie upominac o pieniadze ,ale czasem trzeba,bo na glowe wejda...ona nie raz mowila mi,ze zapomniala karty,ale ja na bezczela ,ze nie mam kasy i dala sobie spokoj...wiec o jeden problem mniej he he Gosia wierze,ze Cie meczy ta sytuacja,bo mnie troszke tak i jej unikam jak moge :ico_wstydzioch:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

02 paź 2007, 15:56

Wiem dziewczyny ze macie racje z tymi pieniedzmi to jest na okrągło. Ciągle przychodzi bym bilety kupowała. A to dla niej a to dla meza itp. Kiedys sie obrazilam bo wyszlismy do dyskoteki a ona focha strzelila najpierw bo my z Pawlem bez biletu weszlismy a oni 40zl musieli placic a potem bo Pawel chcial gdzies isc indziej a ona nie chciala a ja z Pawlem chcialam isc. Normalnie koszmar. Ma wieczne rzadania.

No i bylo fajnie sie nie odzywalysmy a ona w niemczech siedziala. Napisala mi "juz nie chce sie z tobą gniewac" :ico_szoking: No i ja durna napisalam ok. Tego samego dnia tesciowa jej przyleciala do mnie bym bilety jej kupowala. Oczywiscie pieniadze dostalam za miesiac. Takich historii mam tysiace.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

02 paź 2007, 16:32

dziewczyny gdzies widziala ze ktoras pyatala o ELMO( sory ale niepamietam ktora) no wiec jest Elmo w tesco(katalog str 870) taki ruszajacy sie!!! :-D no chyba ze tojuz nieaktualne i Elmokupiony to :ico_sorki:

Co doczapek ja nakupowalam zani sie moj Erys urodzili juz zamale sa-niektorych nawet niezalozyl!!! Ztymi wiazanymitez mam problem-ale kupilam fajna w h&m zapinana pod szyjka na rzepa-taka do kurteczki odrazu!!! Ajak szukalam zwyklych bialych bawelnianych niemoglam znalezc-same na newborn lub kolorowe ale znalazlam w adamsie heh :-D

[ Dodano: 2007-10-02, 16:38 ]
normalnie moj Misiol konczy dzis półroczku :ico_szoking: leci czas strasznie
stawiamy :ico_tort:
a ja dzis kurczy dostalam jako ze 6 miesiecy minelo totak na przypomnienie chyba heh :-D

[ Dodano: 2007-10-02, 16:38 ]
skurczy*

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 paź 2007, 17:37

Mróweczka ja pytałam o elmo :ico_brawa_01: dzieki kochana :ico_brawa_01:
a dla smyka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: sto lat :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Gosia a mi sie wydawało ze Ty to taka laska jestes twarda sztuka, co wszyscy sie Ciebie boją :ico_oczko: a tu masz Ci los :-D
co Wy macie z tymi kolezankami???? ja tam mówie od razu jak mi ktos kase wisi a udaje ze " zapomina", co innego jakby ktos powiedział:" wiesz, dzis nie mam bo krucho u mnie" ok rozumiem, ale jak widze ze ma i nie oddaje to mówie wprost, mówi sie trudno zyje sie raz :ico_oczko:
raz pozyczylismy jednemu koledze 200 f i on mówił ze odda za trzy miesiące wiec mówie ok, nie ma sprawy, ale po 4 miesiącach nie oddawał, wiec pomyślałam, ze jeszcze nie ma i sie mu pytam, a on mimówi, ze teraz nie ma, wiec mówie ok, ale jak zobaczyłam ze jego zona tu przyleciała z córką i był z nimi na zakupach i widziałam ich z torbami, buty, ciuchy, zabawki itp to mi cisnienie skoczyło i powiedziałam: masz termin do jutra :ico_zly: oddal :ico_oczko: ja mu nie broniłam zakupów, ale u mnie w pierwszej kolejności jest oddanie długu, a potem zabawa :-)

[ Dodano: 2007-10-02, 17:47 ]
Mróweczka mam ten katalog, rzeczywiście jest Elmo
dzieki kochana :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
i nawet śmieje sie i wydaje rózne dźwieki hihiihihihi

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

02 paź 2007, 20:02

Jasnie Pani ty to mnie jednak kochasz :-D dzięki za smsy, miło z rańca przeczytać o takiej tęsknocie g:)

dziewczyny, przepraszam bardzo, że się tyle nie odzywałam, ale uwierzcie mi, tyle mam na głowie, że nie starcza mi czasu na spanie. zapisaliśmy się z kubą na angielski, ja na firsta, a kowalus na adwanced, w marcu są egzaminy :ico_oczko: do tego wszystkiego kowalusa napadły jakieś żądze i jak tylko lenke zawiezie do rodziców to gania mnie, z działem wycelowanym we mnie, do skutku :ico_placzek:

wszytskie was serdecznie posdrawiam i mocno całuje wasze maleństwa :ico_buziaczki_big:
w weekend przysiąde i wszytsko nadrobie, jeszcze raz przesyłam buziaki!!!!!!!!!!!


[glow=red][size=150]AJ LOW JU SOŁ MACZ!!![/size][/glow]

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 paź 2007, 20:36

fela pisze:to tej drugiej osobie powinno byc glupio a nie mi.

racja fela

co do omawianego tematu. oczywiscie mielsimy rowniez takie przypadki titaj.. pare razy musielismy sie upomniec.. a teraz na szczescie nikt nie pozycza... ufff
choc adas czasem koledze zawozi kaske. bo on tu 10lat mieszka i nawet na biket nie ma.
ale z nim inna sprawa bo adam pracowal z nim i wspolna kase mial miec za robotke wiec odliczyl mu i nie mial obaw co do zwrotu hihi
a to ten link:
http://www.vertbaudet.co.uk

co za pogoda... szaro buro deszczowo caly dzien...
ale na szczescie mnie aura nie zdolowala hihi bo dzien mialam wypelniony na maxa
zaczelo sie od jogi z leosiem hih zaspalo sie nam.. leos mnie nie obudzil.. w ogole dzisiejszej nocy spal super. co prawda pozno zasnal bo juz przed polnoca. ale obudzil sie dopiero o 6.30 i po 11 .. takze pospalismy na maxa.. hihii
i musielismy biegiem gonic na joge
jeszcze przed wyjsciem leos tradycyjnie walnal mega kupsko , ktore wylazlo az na plecy hehe

po jodze szybkie sniadanko w domu i karmienie leosia
i pojechalismy z tomkiem do..tk maxu hihi on chcial sobie kurtke kupic jeszcze przed wyjazdem hihi a ze on z tych co wybiera godzinami jedna rzecz i ja nie mam cierpliwosci hiih wiec w tym czasie obeszlam caly tk max hihi i jak zwykle cos wynalazlam dla leosia.. ciepla gruby polarek pomaranczowy.. w sam raz na jesienne chlody , bo an razie smiga w bluzie badz sweterku ale przyjdzie czas na cos grubszego hihi
jeszcze kupilam sliczny sweterek z czapeczka dla coreczki kolezanki hihi
powoli zbieram prezenciki na wyjazd do polski hihi
dla siebie mialam kupic biustonosz..poprzymierzalam ale w rezultacie nie spasily mi do konca hehe
potem jeszcze uderzylismy do centrum, do banku, sainsburegio i jeszcze inne sklepy przy okazji gdzie adasiowi kupilam fajna bluze hihi

no a teraz musze konczyc bo leos ssiedzi na bujaczku i zada by z nim rozmawiac hihi
takze musze dokonczyc obiadek i zajac sie malym, bo adas pomaga tomkowi w pakowaniu hihi laduja wszystko do auta bo tomek wczesneym rankiem rusza w daleka podroz do polandziku
papa

[ Dodano: 2007-10-02, 20:53 ]
leon zasnal.. jak sie obudzi to bedzie kapiel, jedzonko i spanko mam nadzieje

kasia no wreszcie jestes!!!!!!!!!!!!!!1 hihi jak to dopiero w weekend zagladniesz?????????????????????? :ico_nienie: twoja skarpeta tego (czyt.nadmiaru gotowki) nie wytrzyma hihi

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość