Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

02 paź 2007, 13:48

bozenka74 pisze:tak mówi moja tesciowa

uuuuuuuuuuu no to już szczyt pochwał :ico_oczko: musi być co :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

02 paź 2007, 17:18

Bożenka ja dziś mam identyczny obiad - mielone hihihi i też moja teściowa mnie chwali za te mielone i wszystkim wkoło opowiada, że dopiero ode mnie nauczyła się takie fajne robić hihihii :-D

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

03 paź 2007, 08:48

Witajcie
Wielkie GRATULACJE za mieloniaki i za to ze Was tesciowe chwala :):):) musza byc naprawde dobre jak Was chwala :) moja tesciowa nigdy mnie nie pochwalila jej niewiele co pasuje nawet jak sama cos robi to marudzi ale raczej jej jest idealne a kogos nawet tescia srednie wiec :( ale nic to
Beatris jaki obiadzik z lososiem fiu fiu :) i co smakowalo mezusiowi??? :)
ja dzis lece z Maciusiem na Klub aktywnej mamy na 11 do reduty naaerobic ciekawe jak bedzie :) buziaki mlego dnia

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

03 paź 2007, 09:47

karolina24 pisze:Klub aktywnej mamy na 11 do reduty naaerobic

daj jakieś namiary i ja bym poszła żeby poćwiczyć ale nie mogłam nic znaleźć...z 2 latkiem też można?

moja teściówka pochwali ale zawsze ma jakieś ale... :ico_noniewiem: że mozna by dodać to czy tamto itp.

mężusiowi łosoś smakował, ja często to robię bo to jedno z jego ulubionych dań...obok schabowego którego kocha nade wszystko :ico_haha_01:

dziś babcia nas na obiadek zaprosiła do restauracji więc na 13 idziemy całą rodzinką...więc dziś obiadku gotowanie mnie omija :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

03 paź 2007, 12:56

Beatris60, ale masz dobrze
ja mam jeszcze rosół i mielone z wczoraj wiec tylko ugotuje makaronik i ziemniaczki

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

03 paź 2007, 13:47

Beatris ale Ci dobrze ze nie musisz gotowac ja musze ugotowac zupke pomidorowa :ico_haha_01: moja ulubiona (bo szybklo i juz :ico_haha_02: )
Beatris ja chodze do gymnasionu wykupilam sobe karnet i chodze sama na cwiczenia a dzis bylam w reducie (na przeciwko blue city) z Maciusiem (byly tam 3 procz mnie dziewczyny, byla jedna z 6miesiecznym druga z 2miesiecznym i trzecia z 10chyba ale powiem ci ze tam ejst przedszkole jakby taki pokoik do zabawy wiec moglabys zostawic tam corcie naprawde polecam)
Bozenko jak sie cuzjesz wytrzymasz???

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

03 paź 2007, 17:29

Beatris wiem, że jest wątek kulinarny ale może mogłabyś tutaj zamieścić przepis na tego łososia ze szpinakiem- opowiedziałam o tym mojemu mężowi i aż mu ślinak poleciała i mi zresztą też bo lubimy łososia :ico_oczko:

Karolina i jak tam po ćwiczeniach??? Ale ci zazdroszczę, ja nie mam ostatnio na nic czasu, a sama w domu nie mogę jakoś się za ćwiczenia zabrać więc tyję na potęgę :ico_olaboga: ostatnio mnie sąsiad zapytał czy znów jestem w ciąży :-D :ico_placzek:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

03 paź 2007, 20:14

hej
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: wyprawa miała tragiczny koniec, Ola skakała z ławki, uderzyła buzia o druga i zębem na wylot polik przy ustach przebiła, są 3 szwy, koszmar, szpital, chirurgia, straszne :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

łosoś
szpinak robisz tak jak lubisz, ja biorę mrożony daję gałkę muszkatałową (odrobinę), wegetę i czosnek. łososia w dzwonku lub filecie skrapiasz cytryną i solisz troszkę i na godzinę do lodówy. w naczyniu szpinak, na to łosos i w 150 stop. w piecu pieczesz 40 min, na każdy kawał kładziesz plaster pomidorka, na to plaster mozarellki i posiekane oliwki i zapiekasz do rozpuszczenia sera.
do tego polecam ryż lub makaron ze śmietaną lal carbonara (śmietana 2 łyżki, żótko, parmezan, sól, pieprz) jak tylko się zagotuje wymieszać z ugotowanym makaronem.

lece kochane spać, padam z nerwów, stresu...
Ostatnio zmieniony 03 paź 2007, 20:16 przez Beatris60, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

03 paź 2007, 20:14

Magdzinka pisze:ostatnio mnie sąsiad zapytał czy znów jestem w ciąży

a to łobuz :-D
ale ja wiem co to znaczy. Po Antosiu nie schudłam nic więcej niz to co zostawiłam na porodowce. Teraz wyglądam lepiej niż po porodzie nawet pół roku.

A jesli chodzi o przepis to ja tez chętnie chociaż mąż nie lubi łososia a na widok szpinaku to wychodzi z domu. Ale ja bardzo lubię :-D

[ Dodano: 2007-10-03, 20:58 ]
Beatris60 pisze:hej
wyprawa miała tragiczny koniec, Ola skakała z ławki, uderzyła buzia o druga i zębem na wylot polik przy ustach przebiła, są 3 szwy, koszmar, szpital, chirurgia, straszne

oj biedna malutka

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

04 paź 2007, 08:16

Witajcie z rana :)
Beatris wspolczuje malej musialo byc strasznie :ico_placzek: ale mam nadzieje ze juz jest dobrze
Ja tez nei schudlam duzo po ciazy tylko tez to co zostawilam w szpitalu czyli 10kg :-D :-D ale strasznego masz tego sasiada, keidys mojej ciotki kolezanka mnie spotkala i powiedziala alez ty strasznie wygladasz nie moglabys schudnac a ja jej na to nei bo jestem w ciazy i teraz jak ja spotykam to jej nie mowie nawet dzien dobry ani nic bo mnie wtedy zdenerwowala jak mozna tak powiedziec czlowiekowi ludzie to maja tupet !!!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość