diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

02 paź 2007, 10:50

dzien dobry :ico_haha_02:


zubelek to rostanie z lozeczkiem jak z ''przyjacielem '' ...opsiane tak az sie lezka w oku kreci :ico_oczko: moj szkrabek neistety coraz czesciej miedzy nami sypia :ico_wstydzioch:

Aginka ja bym obstawiala,ze to jednak zebiska ida :ico_noniewiem: i moze jednak nie warto dokarmiac w nocy, zeby mala ksiezniczka nie przyzwyczaila sie i nie nabrala ochoty na wiecej i wiecej jedzonka ... pozniej chyba byloby jeszcze trudniej oduczac ... sama nie wiem ... na pewno podejmiesz sluszna decyzje ... wyobrazam sobie jak musisz byc niewyspana :ico_pocieszyciel:

U nas dzis spokoj , poki co Serdelek oglada bajke ... wczoraj zasiedzial sie razem z tatunciem u znajomych i wrocili kolo 21.30 ... wiec spanko znowu sie poprzestawialo na najblizsze dni ... a juz znowu tak ladnie zasypial okolo 18-19 :ico_noniewiem: zobaczymy ...

Milego dzionka wszystkim :ico_haha_02: :ico_buziaczki_big:

u nas pada :-/

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

02 paź 2007, 11:19

Hej hej hej :!:

Dawno mnie tu nie było...
Ale mam zaległości :ico_olaboga: ale chyba ich nie nadrobię... :ico_wstydzioch: nie dam rady...

U nas nic ciekawego...
Mała mi ostatnio choruje...przeziębiona jest...kaszle i z noska cieknie...

Obecnie niańczę siostry syna,kot,psa i dwa chomiki bo ona pojechała z męzem i młodszym synkiem do sanatorium...
Siostrzeniec-może być...rano idzie do szkoły wraca w południe.
Pies-może być...nikomu nie przeszkadza,cały dzień śpi...
Chomiki-to też mogą być...one to już zupełnie nikomu nie przeszkadzają...
No ale kot :ico_olaboga: Mam uczulenie-to biedak zamknięty jest w piwnicy... :ico_noniewiem:

Moja córcia właśnie zasypia,a ja zabieram się za szykowanie obiadku dla siostrzeńca i na potem dla męża...

[ Dodano: 2007-10-02, 11:22 ]
Aginka pisze:kurcze - nie wiem co się dzieje - do kilku dni Malwinka zaczyna jeść w nocy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: - chyba od ponad pół roku tego nie robiła ... a teraz w nocy kręci się popłakuje ... wypije całą herbatkę .... i myślę ze jest głodna... bo gdy zje - przestaje na chwilę "marudzić"
moja Zuzka też ostatnio marudzi w nocy...nawet jak jeszcze nie była przeziębiona to też kwękała...ale nie dawaliśmy jej nic poza smokiem :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 paź 2007, 13:53

Dzien dobry
A u nas nocka w porzadku,mala sie tylko raz przebudzila bo jej smoczek wylecial i sie znowu malej smoczka zachcialo :ico_oczko:
teraz moj skarbus znowu spi :ico_oczko: a ja odpoczywam.. Bylam u lekarza po wyniki krwi i jest wszystko ok,u nas piekna pogode normalnie cudowna i jak cieplo az chce sie powiedziec ze to wiosna..a to juz pazdziernik mamy i jednak mamy jesien :ico_oczko:

Aginka tez mysle ze to moga byc zeby i tez raczej nie dokarmialabym w nocy bo jak sie pozniej mala przyzwyczai to bedzie chciala tak caly czas oh trudno cos powiedziec ,moze samo sie wszystko jakos ureguluje trzymam kciuki :ico_oczko:
Moja Nicolcia spi sobie sama w swoim pokoiku na materacu i nie moge narzekac bo jest dobrze raz sie przebudzi i to nad ranem tak okolo 5 00 i spi dalej jak dostanie smoczka :ico_oczko: W kazdym razie wiecej wstaje moj maz do malej niz ja :ico_wstydzioch: No ale nie narzekam i moj maz tez nie :ico_oczko: :-D

Zubelek faktycznie opisalas to rozstanie z lozeczkiem jak z przyjacielem diem ma racje :ico_oczko: Ale tez niewiem przyczyny?? Moze juz czas zeby mala zaczela spac sama w lozku swoim oh chyba poczytam waszego bloga :ico_oczko:

Diem moj maz nigdzie do znajomych nie chodzi z nasza coreczka a mala idzie spac wtedy jak sie zmeczy i jak ma ochote :ico_oczko:

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

02 paź 2007, 21:45

Mam pytanko odnośnie tych badań krwi...Kristi, nie jesteś pierwsza która o tym pisze...na co te badania :?:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 paź 2007, 22:14

Elwira na poczatek fajnie ze wrocilas i znowu jestes z nami :ico_oczko: :ico_brawa_01: A wiec ja robie sobie takie badania tak co 2,5 miesiaca oddaje krew a pozniej ide pogadac z lekarzem o wynikach tej krwi i tam lekarz wszystko widzi w tych wynikach czy mam podwyzszone bialka krwi czy normalne,albo jakie mam zelazo,cukier itd. Lekarz mi powiedzial ze u mnie to jest tak ze jak ja jestem w ciazy to moje wyniki krwi sa bardzo roznorodne i na przyklad mam troszke za duzo bialych cialek krwi ale to nie jest zle bo sie jeszcze to unormuje a pozatym to wszystko inne mam w porzadku w granicach a juz sobie zrobilam nastepny termin i pojde do lekarza w polowie listopada wiesz mam fajnego lekarza domowego i jestem tak chocby pod stala kontrola i lekarz tutaj dba o mnie o Nicole i o moja druga fasolke albo groszka :ico_oczko:

A moje slodkie dziecie sobie ladnie spi,jakos ostatnio bardziej spokojnie usypia dostaje wczesniej herbatke i pozniej tylko potrzyma moja reke albo pobawi sie moimi wlosami i poszuka sobie wygodnej pozycjii i zasypia moj maz sie smieje ze on sobie nie poradzi z zasypianiem malej sam jakbym nie daj boze poszla do szpitala?? No ale to sie bedziemy pozniej martwic jak tak daleko bedzie :ico_oczko: Ogulnie dzien minal mi fajnie,i szybko jakos :ico_oczko: A jutro mamy swieto u nas jest dzien zjednoczenia Niemiec i fajnie sie wyspie i pobede z moim mezulkiem w domku :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-02, 22:51 ]
No nic mamusie niema was :583: :583: :583: wiec ja i tez zmykam do spanka bo juz sie czuje jakas zmeczona zycze wam milej i spokojnej nocki :ico_spanko: Dobranoc papa :607: :607:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

03 paź 2007, 09:23

dzien doby
u nas kroluje przeziebienie :ico_olaboga: malemy z noska leci jutro do lekarza .....

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

03 paź 2007, 10:40

dzien dobry :ico_haha_02:

elvira witaj i zagladaj czesciej :597:

iwonka ... zdrowiej nam !!!

kristi ... super avatarek :ico_oczko: :ico_brawa_01: obie z Nicol wygladacie slicznie :ico_haha_02:

a mi snilo sie,ze jestem w ciazy ... :ico_noniewiem:

nie mam pomyslu jak spedzic dzis dzien ... pada i jest szaro ... sprzatam , gotuje, bawie sie z synem,m , czytam ksiazke ... i troche mnie ostatnio przygniata ta monotonia,ale glowa do gory ... a D mam wrazenie ostatnio mi nie pomaga ... nie pamietam kiedy np zrobil mi sniadanie g:\ troche zrzedze,ale to chyba przez ta pogode ...


Kourosh ostatnio zrobil sie cudownie gadatliwy :-D :ico_brawa_01: mowi we wlasnym jezyku :ico_noniewiem: stara sie nawiazywac rozmowe : nasladuje nas tonem gloisu, mimika i gestami ... uwielbiam go

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 paź 2007, 14:09

Dzien dobry u nas piekna pogoda i mamy swieto zjednoczenia Niemiec wiec maz jest w domku i wlasnie siedzi na kompie i gra sobie w swoja gre a ja siedze na swoim kompie :ico_oczko: Malutka NIcole nareszcie po wielu probach zasnela.. oh czasami mam problemy ja uspac musze byc stanowcza i mala wie ze niema szans i wtedy usypia ale czasami tez sama chce spac .. no najwazniejsze jest ze spi
Jakas zmeczona sie czuje bo dzisiaj w nocy to musialam wstawac do malej jakos kolo 4 00 bo sie Nicole zachcialo poprzytulac z mama i znowu pozniej usnela ale juz o 7 20 byla na nogach i nie dala niestety troche dluzej pospac :ico_nienie: :ico_noniewiem: Oh juz skoncze narzekac jest wszystko ok,moja fasolka albo groszek ladnie sie rusza i kopnie mnie tez ale delikatnie :ico_noniewiem: a ja chce tak mocno zeby mnie juz kopalo :-D :ico_brawa_01: Chyba jeszcze musze poczekac :ico_oczko:

Diem dziekuje za milusi komplemencik to zdjecie w awatorku jest swieze dzisiaj je zrobilam sobie sama mala na kolanach i aparatem cyk :ico_oczko: Fajny mialas sen,moze niedlugo okaze sie ten sen rzeczywistoscia :ico_oczko: :ico_brawa_01: Powodzenia ..Ja czasami tez mam takie dni ze wydaje mi sie ze w kolko to samo robie tak monotonnie a jednak kazdy dzien cos innego przynosi :ico_oczko:

Iwonka dokladnie zdrowka dla Piotrusia i dla ciebie :ico_oczko:

A my dzisiaj jak sie mala Nicole obudzi idziemy sobie na festyn bo jest niedalko w naszej miejscowosci i ciekawe jak bedzie :ico_oczko: No a teraz odpoczynek :ico_brawa_01: bo mi sie nalezy hehe :-D

asia23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 10 kwie 2007, 09:41

03 paź 2007, 14:24

witajcie....Maksio ma prawie 17 msc. nasza pedriatka stwierdziła powiększenie 3 migdałka :ico_placzek: ... Maksio strasznie chrapie i cięzko oddycha przez nos.... 10 ide do laryngologa ... boję sie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

03 paź 2007, 14:28

Witajcie Kochane.
Pyza dopiero zasnęła :ico_szoking: . Ostatnio śpi tylko raz dziennie i to przeważnie około godzinki. Skąd ten Smerf ma tyle siły i energii?
Ja byłam wczoraj u lekarza i okazało się, że mam paskudne zapalenie oskrzeli. Dostałam silny antybiotyk. Ogólnie nie mam za bardzo siły na nic :ico_olaboga: . Chodziłam też rano do laboratorium pobrać krew. Dawno nie robiłam sobie wyników, a teraz, w ciąży, trzeba je robić dość często. Tylko przez tą chorobę będą wyglądały inaczej, niż normalnie.

Moja Kingunia tak ładnie potrafi zająć się sama zabawkami, że daje mi czasem nawet trochę poleżeć. Ogląda wtedy książeczki, układa klocki, bawi się lalkami i wózeczkiem. I stale ze mną gada. Powtarza już tak wiele słów :ico_haha_01: .
Wieczorem, jak chce już iść myć się, to pokazuje, jak myje rączki (pociera jedną o drugą) i maszeruje do łazienki. Ogólnie widzę, że z dnia na dzień robi ogromne postępy :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości