Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

02 paź 2007, 15:16

asika82, u mnie się nic nie odmieni NIE CHCĘ a dzieciaczka sama wychowam i dam sobie radę :-D zresztą jego tata powiedział mi, ze chce abym poroniła więc NO COMENT

docienka, witaj wśród nas :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

02 paź 2007, 17:16

babe_boom, najważniejsza teraz jest fasolcia, więc leż i wypoczywaj dla Niej a mąż na pewno nie wiedział co mówi, czasem cos sie palnie, potem się żałuje a duma nie pozwala sie do tego przyznać. Nie wiem co u Was dokładnie sie wydarzyło więc trudno opiniować, ale trzymam kciuki żeby wszystko się poukładało i na pewno będzie dobrze!!!
Docienka, jeszcze raz wielkie gratki, Ty i tak wiedziałaś że jesteś :ico_ciezarowka: mimo że testy jeszcze nie wykazywały.Więc gratuluję intuicji :ico_brawa_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

02 paź 2007, 17:47

[size=150]docienko MOJE OGROMNE GRATULACJE [/size]
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

docienko i Małgorzatko proszę o podanie Waszych danych to wpiszę Was na pierwszą stronkę (imie, wiek, województwo lub miejscowosc i termin porodu).

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

02 paź 2007, 19:56

k@tk@ jak samopoczucie?jak twoja alergia? juz lepiej? ja za tydzien ide do gin. i jak mi nie przejdzie to bede prosic o leki :ico_sorki:
u ciebie to powazniej wyglada jak u mnie... jesli tylko jest taka mozliwosc to tez sie kobieto ratuj, bo szkoda twojego zdrowia... przeciez my musimy teraz odpoczywac a nie cierpiec przez... alergie... k@tk@ zbieraj sily na nocne wstawania jak twoja fasoleczka przyjdzie na swiat :-D

[ Dodano: 2007-10-02, 20:32 ]
a co do pieska... mam 3 miesiecznego yoreczka ktory czasami doprowadza mnie do szalu :ico_olaboga: :ico_oczko:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

03 paź 2007, 08:17

MONIKAB fr nie gniewaj sie, to taki żarcik :ico_oczko: dla mnie yorki to nie pieski tylko świnki morskie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: Mielismy z M kiedys swinko morskie rozetkowe i one sa podobnych rozmiarów co york, nawet futerko maja podobne :-D :-D :-D

My mamy mix boxerkę (to sunia M), a w kwietniu pożegnalismy moja ONkę (owcz.niem) :ico_placzek: No i mamy tez koteczkę.

Jesli chodzi o moja alergie to odkad wygonilismy kotke z naszej sypialni na noc, jest lepiej. Ona wchodzi do naszej kanapy i spi na poscieli. A mnie potem meczy alergia. Musimy teraz zostawiac rozłozona kanape, by ona nie dostała sie do srodka i jest lepiej.
Lekarz rodzinny kazął mi płukac nos i oczy solą fizjologiczna. Polecił mi tez smarowanie nosa (w srodku) olejem, by go nawilzyc. A na sucha sluzówke w gardle mam pic len, ale przy moich mdłosciach nie jestem w stanie wypic tego paskudztwa :ico_oczko:

:ico_haha_02:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 paź 2007, 10:04

witam z ranca
k@tk@ no to mamy szczekajaca swinke morska :-D
a tak na powaznie... to wybor tej rasy byl prosty... yorek to maly piesek (mamy male mieszkanie) i nie uczula ( mam alergie)
a co do twojej alergii... to lekarz kazal ci smarowac nos...olejem??? :ico_szoking: takim zwyklym?

docienka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 09 maja 2007, 22:47

03 paź 2007, 10:21

K@tk@, moja ciotka dodaje len do płatków z mlekiem więc może i ty tak spróbuj wtedy mniej będziesz czuła ten len a bardziej płatki i nie będzie tak źle??
Będę tutaj najmłodsza hehe;]Oto dane:
Dorota 18l Lublin 23maja
jejku coś mnie dzisiaj tak brzuch dziwnie boli,tak kłuje tylko z lewej strony.Paranoi zaczynam dostawać bo nie ma prawa tak boleć. :ico_placzek:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

03 paź 2007, 10:51

baby boom cokolwiek bedzie sie dzialo z twoim mezem badz dzielna dla tego malenstwa co nosisz pod serduszkiem. trzymam za Was kciuki, zeby wszystko sie ulozylo i zeby maluszek zdrowo przyszedl na swiat.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 paź 2007, 10:53

docienka, te bole to normalne, ja tak mialam z wiktorkiem i teraz tez mam... to macica sie "szykuje"... mi lekarz przepisal w pierwszej ciazy "no spe" to delikatny srodek i dzidzi na pewno nie zaszkodzi :ico_haha_01:

docienka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 09 maja 2007, 22:47

03 paź 2007, 11:16

MONIKAB fr, taak ale nie kłucia z JEDNEJ strony.Jak miałam cp to kłuło mnie też tylko z jednej strony i teraz prawy jajowód mam wycięty...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość