Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

03 paź 2007, 13:07

Moj starszy synek mial lozeczko drewniane i gdy zaczal fikac bez przerwy mial guzy i siniaki.Juz wtedy sobie przysieglam ze dla drugiego dziecka kupie kojec.Tak tez zrobilam i absolutnie nie zaluje!Maly wcale sie nie obijal gdy chcial wstac po prostu chwytal sie za plastkowe uchwyty a gdy zaczal raczkowac rozsunelam mu wejscie i wchodzil sobie i wychodzil kiedy chcial.Naprawde rewelacyjna sprawa polecam!Oczywiscie kazde dziecko jest inne mniej lub bardziej aktywne i lozeczko mozna dostosowac do potrzeb i temperamentu malucha a wybor nalezy tylko do rodzicow :-)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

03 lut 2008, 18:10

magda popieram cie , u mnie było to samo ,wiec ani chwili dlużej nie czekałam i kupiłam kojec ,a łożeczko złozyłam , Mela teraz cały czas w kojcu śpi, grasuje i takie tam.....

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

04 lut 2008, 13:06

Magda Sz. pisze:Moj starszy synek mial lozeczko drewniane i gdy zaczal fikac bez przerwy mial guzy i siniaki.Juz wtedy sobie przysieglam ze dla drugiego dziecka kupie kojec

U mnie było tak samo. Teraz mam łóżeczko turystyczne i nie zamieniłabym na nic innego. Siatka to jest siatka, a nie twarde szczebelki :-)

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

04 lut 2008, 13:39

Pierwsze trzy miesiące miałam łóżeczko drewniane, później kupiliśmy łóżeczko turystyczne i jestem bardzo zadowolona mała nic sobie nie obija. Nie martw sie wstawać w takim łóżeczku dziecka też sie nauczy Dominika po prostu opierała się o siatkę i nonono do góry. Teraz tylko muszę kupić nowy materac bo w oryginalnym gąbka się troszkę wyleżała. No i przede wszystkim łóżeczko turystyczne poskładasz do torby i w drogę na wczasy :-D :-D :-D

NICOLA_1985

08 lut 2008, 12:10

ja kupilam zwykłe drewniane łózeczko ale boki mam zakryte takimi obszyciami na łóżeczko miekkimi, narazie karolka jest mała ale jak zacznie fikac to nie powinno byc guzów... tak mysle

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

08 lut 2008, 13:00

ja też kupiłam tradycyjne, choć zastanawiałam sie nad kojcem...dobrze, że tylko na tym skończyłam, bo moja Jaga nawet drewniane rozmontować potrafi... :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość