Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 paź 2007, 14:25

aniu dzieki !!! kochana jestes!!!! ale ten kaszelek pojawil sie wraz z wczorajszym rzekomym katarkiem.. katarku nie ma.. a kaszel dzis sike pare razdy zdarzyl... hmmmm

leos wariuje na maxa,, znow urznal kupsko jak tralala hihi
tym razem wycieklo bokiem i znow przebieranie i pranie wrrrrrrrrrrrrrrr
hihih

zamowilam mu wlasnie rajstopki
nr 1 i 11
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=250694217

alinko masz racje. taki zabudowany stroj zatrzymuje wiecej ciepla

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

03 paź 2007, 14:53

rajtki sa super!!!
Wanesska ma nr 7 ;) tylko zółte :-D

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

03 paź 2007, 15:02

A ja żadko zaglądam do sklepów i aukcji z ciuszkami dla dzieci... Ponieważ moi rodzice maja sklep z zabawkami i takimi właśnie ciuszkami :)
Jakub dzisiaj na spacerze nie spał i jeździł w pozycji półleżącej...jak uświadmił sobie, że nie usiadzie tylko ma być oparty to chyba nawet mu się podobało :) Rozglądał się i nie wiedział na czym wzrok zawiesić :)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 paź 2007, 15:17

MOJA KOCHANA PRZYJACIOLKA Z WIKUSIA Obrazek

[ Dodano: 2007-10-03, 15:25 ]
WIKUSIA JE JABLUSZKO Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 paź 2007, 16:45

frydza mala wcina ze smaczkiem hihi slodka minka hihi przyjaciiolke wreszcie wysciskalas hihi super

a ja zmykam na dluzszy spacerek bo kumpela miala wpasc ale cos jej wypadlo hihi
zahacze o sklep hihi ale spozywczy hihi
papa

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

03 paź 2007, 17:06

Frydza super mała minki robi... A mój Jakub jakby od zawsze jadł jabłuszko ani mysli się skrzywić...
U nas się zachmurzyło...aż w domku ciemno...

Dziewczyny mam pytanie o wychowawczy. Trzeba złożyć podanie tak? Do zakładu pracy... Wogóle jak ma to wyglądać?
I jak to jest z zasiłkiem wychowawczym? Czy moje zarobki liczą się czy są brane jako zarobki utracone... Jak utracone to jest szansa, że załapię się na płatny...

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

03 paź 2007, 17:23

Ufff... Przypełzłam..ale jestem tak wypompowana, ze szkoda gadac. Wyłączam juz ta moja mozgownice, bo w koncu wybuchnie i pojdzie z dymem..
Wczoraj pokapieli pojechalismy na fajke wodna do znajomych.. Imiało byc niewinnie.. ale byly smiechy hihy iwrocilismy do domu o 1:30 :ico_szoking: wypiłam jedno piwko u nich, ale byłam tak zmeczona,ze zasypiałam w drodze powrotnej.. A w domu - herbatka i hejaaaa do nauki. Spałam generalnie dwie godziny. Pojechałam na egzamin. Dorwałam mojego profesorka z zamiatającymi krzaczastymi brwiami i..i jak zadawał pytania to mruzyłam oczy, taka byłam padnieta. Smiał sie, ze widac, ze nocke zarwałam.Dziadzio spoko- zadał z 15pytan, maglował mnie, wymeczył i wpisał 4+! :ico_brawa_01: takze bomba.
Jeszcze tylko zaliczyc filozofie w sobote i bedzie z głowy!
Potem, musiałam sobie umilic oczywiscie zycie i wyciagnełam Krzysiow na rynek po zakupki. Kupiłam Miskowi oczywiscie pieeekne rekawiczki sztruksowe H&M, słodka zolta welurkowa czape z supelkiem u gory i skarpetulki. A! No a potem jak juz wracalismy, dorwałam taaaaakie boskie rajstopki! Bajka! Zgumowymi bajerami na stopkach, z wiekszymi "majtkami"na pampersa.. I dałam za nie 20zł ale warto było :):
Krzys mnie oczywiscie skrzyczał, ze wydaje maniakalnie pieniazki i kupuje 25 czapke.. ale on tego NIGDY NIE ZROZUMI :): hihi
Teraz spia te moje dwa mopsy - jeden chory -Duzy.. na zwolnieniu lekarskim. A Mały tez chrapnął teraz.. Ale chyba cos go chwyta, boma 37,2 goraczki i od czasu do czasu pokasłuje :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: w ptpojde z nim do naszej Pani doktor, to moze cos da dla niego.
A! Itez bede dawac jabluszko. Kazała czekac, ale ma zaparcia i sie meczy bidulek.. Ibez termometra kupala nie wydusi.. Wiec zaczne wprowadzac jabłuszko i sama troche sie pozadze w jadłospisie mojego synka :-) Chyba mam intuicje.. I nie skrzywdze go! :ico_nienie:

Alinko - boooskie zdjecia z basenu! Pierwsza odwazna! hihi
Lucy i MAdziorka- ogladacie tez prisona!? Ja tez! Specjalnie ze stanow ciagniemy nowe odcinki.. Imamy juz 3 z 3 serii ale jakos nie było kiedy obejrzec. Pamietam jak byłam :ico_ciezarowka: to czasami z Duzym siedzielismy w lozku całydzien iogladalis,y po 6odc pod rzad hehe :-)Maniacy..
Frydza- super zdjecia z przygodyz jabłuszkiem!!! :ico_brawa_01: Obymojtez tak wesoło wcinał!
Martaja - noto bomba ze Twoi rodzice maja taki sklep!!!! Wszystkie chyba bysmy oszalały jakbysmy miały takie wejscia :-D

Ja jutro wstaje skoro swit, bo jade na badania. Musze zrobic szczegolowa morfologie bo ostatnio strasznie chudne, kłaki i pazurkimi sie sypia i jestem blada jak truposz.. A poza tym musze dowiedziec sie o szczepienie na zoltaczke, bo przeciez zabieg juz tuż tuż :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

03 paź 2007, 17:32

Juli pisze:Wszystkie chyba bysmy oszalały jakbysmy miały takie wejscia

Dokładnie :)
No i najlepsze jest to, że jak ja sobie coś fajniutkiego do ubranka wymyślę...to szybciutko mamie mówię...
Ostatnio Jakubek dostał zestaw na jesień :) spodenki, kurteczkę i czapeczkę :)

Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

03 paź 2007, 18:20

Juli, gratuluję zdanego egzaminu!!!
Z wprowadzeniem jabłuszka to masz rację, Ty jesteś Mamusią i dobrze wiesz co najlepsze dla Twojego synka. Ja też bym chciała, ale Helenka robi wzorowe kupale hehe więc boję się, że będą za rzadkie. Z resztą - jutro mamy szczepionkę, więc zapytam pediatrę. Zobaczymy co powie, bo na razie jedziemy tylko na cycu :-D
Juli pisze: Pamietam jak byłam :ico_ciezarowka: to czasami z Duzym siedzielismy w lozku całydzien iogladalis,y po 6odc pod rzad hehe :-)Maniacy..


To tak samo jak my hehe. Jak już mi było niewygodnie siedzieć, to robiliśmy krótką przerwę i dalej :ico_oczko: Mój Krzyś też już kombinuje 3 serię. Nie mogę się doczekać!

Martaja, fajnie, że rodzice mają taki sklep :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

03 paź 2007, 19:41

Juli jak wczesniej sie pytalam pediatry to 37.2 to nie jest goraczka ze dzieci do 38 stopni moga miec ale sama juz nie wiem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-03, 19:45 ]
O gorączce u niemowląt i małych dzieci mówimy wówczas, gdy temperatura mierzona w odbycie jest wyższa niż 38,5°C; wysoka gorączka to temperatura powyżej 39,5°C. Gorączka jest naturalną reakcją obronną organizmu. Pomaga zwalczać drobnoustroje chorobotwórcze, które wtargnęły do organizmu, przede wszystkim wirusy i bakterie. W podwyższonej temperaturze są one szybciej niszczone. Gorączka zwiększa także ukrwienie tkanek, dzięki czemu umożliwia szybsze przedostanie się komórek obronnych do miejsca infekcji.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość