ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

03 paź 2007, 14:03

Justysiu, czytalam... Maja na szczescie nie je juz słoiczków...

Iwonko, Maja ma kilka smoków i wszystkie musi miec pod ręką nawet w dzien... bez smoczka jak bez ręki... U nas zawsze zapas smoków :-D

Dziewczynki, a czy Wasze maluchy tez sa takie nerwowe bo nasza ostatnio bardzo :ico_olaboga: nawet jak celuje długopisem w pojemniczek(jej ulubiona zabawa) i nie moze trafic od razu pisk nie z tej ziemi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

03 paź 2007, 14:16

Witajcie !!! U nas noc kiepska maly non stop sie budzil a mi sieoczy same zamykaja.Pawelek je w zaleznosci czy mu smakuje wczoraj jak byla potrawka z kurczaka to wcinal ze nie zdazylam nabierac na lyzeczke a dzisiaj zupki ogorkowej juz nie chce zjadl pare lyzeczek i stop wiecej ie chce.

A dzisiaj pobil rekord w spaniu spal 2.5 godziny juz daaaaaawno tyle nie pospal a teraz chodzi i lobuzuje.

Zauwazylam ze jak nie ma tesciowej to on jest najgrzeczniejszym dzieckiem swiata a jak tylko jest tesciowa to jest nie do zniesienia i juz jej to pwoeidzialam ona mu na wszystko pozwala i on wie z kim moze sobie pozwolic. My jutro do poradni preluksacyjnej i jak bedzie wszysko dobrze to juz ostatni raz

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

03 paź 2007, 14:17

Iwonka wiktoria tez jest strasznie nerwowa o byle drobiazg ise denerwuje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

03 paź 2007, 14:51

WCINAM JABLUSZKO:
[img][img]http://images24.fotosik.pl/94/464dee606af796fb.jpg[/img][/img]

WSPINAM SIE NA LAWKE:
[img][img]http://images26.fotosik.pl/93/b5ebaae72b15e71f.jpg[/img][/img]

CHODZE PRZY SAMOCHODZIE:
[img][img]http://images11.fotosik.pl/85/9753ee1ad85c77af.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2007-10-03, 14:53 ]
Pawelek tez jest nerwowy jak cos mu nie pasuje to tak strasznie krzyczy ze az mam ochote mu przyrznac na tylek tylko co to by dalo????????????? :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

03 paź 2007, 16:18

O nerwowości naszych dzieci to lepiej już nie mówić :ico_olaboga: , Michał urządził mi dzisiaj takie dwie sceny,że szok :ico_zly:
Dorotko mój Michał też nie chodzi sam,tylko za ręce i przy samochodziku jak Pawełek :ico_noniewiem: Chyba mają jeszcze czas :ico_noniewiem:

iwona i oliwka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 14 wrz 2007, 01:20

03 paź 2007, 19:58

co taka cisza tu zapanowala?
moja oliwka wlasnie usnela :-)
jasli chodzi o nerwowosc to nie moge narzekac ogolnie oliwka nie spawia problemow wychowawczych jest spokojnym dzieckiem, tylko czasami jak kazde dziecko ma chumorki zwlaszcza jak ida zabki hehe

[ Dodano: 2007-10-03, 20:00 ]
zapomnialam jeszcze dodac ze mamy zawsze wielki problem z obcinaniem paznokci tego akurat nie znosi moje dziecko

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

03 paź 2007, 20:32

hej kochane
ja jakos nie amm ostatni weny do tt... albo jak mam to maly nie daje mi spokojnie posiedziec bo teraz zada caly czas abym sie z nim bawila :ico_noniewiem:
co do nerwowosci to Osakr tez jest okropny nerwusi tez czasami jak juz przegina mam ochote mu w nonono przywalic ale tak jak mowi Ewelinka co by to dalo... czasami dostanie lekko po raczce jak ignoruje moje nie wolno

Ostatnio wszyscy sie wkurzaja bo w duzym pokoju telewizor jest na takim poziomie ze maly siega, wiec teraz caly czas tam podchodzi i majstruje przy guzikach i wciaz wylacza telewizor :ico_haha_01: dobrze ze jest pilot

teraz mialam nadzieje ze dziecko mi zasnie raz dwa, bo juz wykapane od godziny i nakarmione a on tymczsem siedzi i sie bawi w najlepsze... Iwonko on tez lubi zabawe dlugopisem, tylko ze nie celuje w pojemniczek a w klocki od spodu w te dziurki :ico_haha_01:

powiem wam ze czasmai napreawde potrafi sie ladnie sam bawic i to nawet godzine jakby dzieckaz nie bylo, ale musi byc wyspany i w dobrym humorze :ico_haha_01:

a chce sie wam jeszcze pochwalic ze dzis skonczylam jazdy i jeszcze tlyko pojde w piatek lub w przyszlym tygodniu zaliczyc test wewnetrzny i odzyskam papiery i bede mogla zaniesc na egzamin glowny, a u nas czeka sie teraz okolo 2 miesiecy,a le i tak juz jestem coraz blizej tego prawka :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-03, 20:36 ]
Oskar calkowicie juz smoka odstawil, z 2 miesiace temu jak zgubil swego smoka w parku to od tamtej pory juz nie chce,,, ewentulanie jak go znajdzie w zabawkach to pogryzie ale juz nie interesuej go w ogole...
co do obcinania paznokci to bywa roznie u nas... czasami jest ryk i histeria, zwlaszcza z tymi u nog, bo urak to czasami go sadzam na kolanach sobie i robie cik cik i maly sie patrzy jak cikuje i obcinam z zaciekawieniem... choc nie zawsze to wychodzi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

03 paź 2007, 20:36

Olwika tez jest bardzo nerwowa, jak cos jej nie pasuje to albo krzyczy albo płacze :ico_szoking: nieraz to aż głowa boli od tych wrzasków jej

dostałąm dzisiaj ciuszki zamówione na allegro i jestem bardzo zadowolona ładniejsze kolory niżna zdjęciach i takie rozmiary jak zamawiałam - super

a teraz ide ponaszywac napy do golfika, który Oliwka dostała od cioci - jest tak cholernie ciasny że nie moge jej przecisnąc przez głowę, już rozprułam na szyciu jeszcze tylko pozaszywac ładnie na końcówkach i naszyć napy

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

03 paź 2007, 20:44

juz mnie wieki nie bylo,ale sie i tak nic nie zmienilo,maly nadal zle sypia ale co tam po tylu latach to sie czlowiek przyzwyczaja.a po za tym to mama moja jest jeszcze do niedzieli i mi dzieciaki rozpuszcza :ico_noniewiem:
tak tu przeczytalam,dorotex83, tak z ciekawosci czy moge sie zapytac ty jeszcze kupujesz mleko w proszku?
co do nerwoow dzieciecych to sie moj maly nauczyl "siadac "jak na razoie na kladzenie sie jeszcze nie wpadl i tak siada i krzyczy jak mu starsza siostra drzwi przed nosem zamknie albo go wlasnorecznie z pokoju wyniesie :-D
a teraz poczytam was troszke

iwona i oliwka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 14 wrz 2007, 01:20

03 paź 2007, 20:48

Natashka, no to trzymamy kciuki za twoje prawko :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość