ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

03 paź 2007, 18:50

HEJ HEJ

MAŁGORZATKA
Super wiadomość ogromne GRATULACJE napewno wszystko sie ułoży i jeszcze
będziesz szczęśliwa że masz dwa cudowne kochane małe szkrabeczki

Ja musze dołączyć do klubu niewyspanych mam bo moja Oliwia po raz pierwszy
płakała w nocy i wieczorem ok 20 30 zawsze śpi a wczoraj o 21 była już wyspana

I dołaczam również do mam małych leniuszków
Ząbeczków też nie widać

Eva
Gratulacje dla syneczka za nowe postępy dzielny chłopczyk

Wszystkim jubilatom wszystkiego naj naj najlepszego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

03 paź 2007, 18:58

dziekuje Wam kochane..
ale on jest sprytny
jak chce go teraz sfilmowac to siedzi cichutko i sie bawi
a jak tylko sie odwroce i usiade to zarazhops i jest na nozkach :ico_oczko:
moze jutro uda mi sie sfilmowac malego brzdaca...

na razie zmykam
papa

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

03 paź 2007, 20:17

EveWielkie gratulacje dla Dominisia ale z niego zuch :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mamaJulciJa wzięłam 900 ale za sam wózek, parasolkę zostawiłam bo mi pasuje też do nowego ( torby nie miałam i fotelika też mam gracco z bazą).

[ Dodano: 2007-10-03, 20:36 ]
EveJak możesz proszę podaj mi link do tej stronki co pomaga w obsłudze corela

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

03 paź 2007, 20:54

Malgorzatka to link superanckiego wózka dla Ciebie

http://cgi.ebay.at/Geschwisterwagen-Zwi ... dZViewItem

i jeszcze ten - w miarę w przystępnej cenie

http://cgi.ebay.at/Geschwisterwagen-Ore ... dZViewItem

a to jest ta nadstawka o której Ci mówiłąm
http://cgi.ebay.at/Buggy-Board-Kinder-T ... dZViewItem


http://cgi.ebay.at/Kinder-board-kiddy-S ... dZViewItem
Ostatnio zmieniony 03 paź 2007, 21:30 przez mamaJulci, łącznie zmieniany 3 razy.

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

03 paź 2007, 20:58

Cześć dziewczyny!

Dziękujemy za życzonka dla Kubusia i 100 lat dla Dominisia :ico_tort:

Dziewczyny padam na twarz ze zmęczenia. Nie wiem czy to przez ząbki czy co ale Kuba budzi mi się średnio co półtora godziny w nocy domagając się noszenia. Padam na twarz!

katelajdka kochaną masz mamę, to tak jak ja. Moja też walczyła o moje zdrowie ile sił i tyle musiała przezwyciężyć po drodze. Tyle że u mnie to zwykłe uczulenie a walczyła w innej sprawie-mianowicie nie przyswajałam wit D3 a lekarze niby profesorowie z polikliniki stwierdzili że mam wiotkość mięśni i że ma już składać podanie o wózek inwalidzki. Kumasz? No ale ona się nie poddała i cudem znalazła jakiegoś lekarza co z francji do kogoś przyjechał i on od razu stwierdziłże nie przyswajam polskiej wit D3 i jakieś zastrzyki sprowadzali zza granicy a sama wiesz jakie to czasy były - całą pensję kosztowałich jeden zastrzyk a musiały być 3. No i po tym zaczęły rosnąć mi dopiero włoski i zęby więć mając prawie półtora roku dopiero stanęłam na nóżki bo wcześnieej nie było mowy. Ach ten nasze mamy. Ale my byśmy zrobiły to samo dla naszych pociech!

Małgoś gratuluję! Super i wierzę że wszystko się wam ułoży! Nie dźwigaj tylko teraz Wojtusia i dbaj o siebie kobitko! :ico_ciezarowka:

Ja jeszcze nie mam @ i dobrze mi z tym :ico_brawa_01:

Lecę spać bo padam na twarz jak już wcześniej pisałam.
Dobranoc!

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

03 paź 2007, 21:18

Eva_1977 pisze:kochane moj Dominis wlasnie poraz pierwszy sam stanal w lozeczku!!! :-D
do tej pory to tylko sie denerwowal
i stal jak mu pomoglam... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-03, 18:36 ]
dzisiaj tez poraz pierwszy pokazal "papa"
od kilku dni podaje ładnie rączkę na powitanie...

ale teraz szybciutko teraz sie uczy :ico_oczko:


Masz rację Eva_1977 te nasze dzieciaczki strasznie szybko "łapią"... Moja Ala w przeciągu kilku dni nauczyła się robić papa, "puszczać" ciumka i "mówić" nie... Jak coś jej zabraniam, np wstawania z nocniczka czy podnoszenia się do stania i mówię "nie, nie wolno" ta mała cwaniara kręci główką, że nie... Moja Mądralka :ico_brawa_01:

Małgorzatka, Ala się łapała za to uszko, usiłowała sobie wsadzić paluszek do uszka, aż sobie tam zadrapała troszkę, a przy naciskaniu z tyłu za uszkiem i tu z przodu przed "wlotem" do uszka, bardzo się krzywiła, prawie płakała... To znak że coś się z uszkiem dzieje...

No a z Arusiem lekarz dał mi nadzieję, że to może "tylko' (hm..) przerost trzeciego migdałka. Ale alergii też nie może wylkuczyć. Ale jeszcze nie robił mu testów. Na razie poprzepisywał mu 2 różne "psikacze" do buzi (razem z taką tubą do inhalacji) i jeden do noska. I kazał obserwować. I jak nie będzie poprawy to się zgłosić za 2 tygodnie a jak będzie lepiej to za cztery... No i 50 zł za wizytę + 70 za leki poooooszłoooo. Ale nic tam, dałabym więcej byle tylko Aruś był zdrowy...

[ Dodano: 2007-10-03, 21:20 ]
Widziałyście to?????

Dziecko
Niebezpieczne krzesełka dla dzieci



Spośród 16 przebadanych modeli krzeseł dla dzieci tylko siedem można było ocenić jako dobre. Laboratorium wykryło w lakierze niektórych modeli jak np.: Recaro Young Home czy Storchenmühle Happy Baby, niebezpieczne ftalany. Ponadto część krzeseł okazała się zbyt chwiejna lub tak skonstruowana, że dziecko może się wyślizgnąć i wypaść.

To wynik testu wykonanego przez niemiecką Fundację Warentest i opublikowanego przez miesięcznik „Świat Konsumenta” (nr 10/2007).

W testowanych wysokich krzesłach, dostępnych również na polskim rynku, wykryto w badaniach laboratoryjnych ftalany (zmiękczacze) – substancje szkodliwe dla zdrowia, z którymi szczególnie małe dzieci nie powinny mieć styczności.

W lakierze lub tapicerce modeli:

Jedynak Babywelt,
Storchenmühle Happy Baby
Recaro Young Home

znajdował się ftalan dwuizononylu (DINP) – związek, którego stosowanie jest zakazane w niektórych zabawkach.

W badanych krzesłach wykryto również inne ftalany: w siedzeniu modelu Chicco Polly 2 in 1 (TPP), w lakierze krzesła Gulliver zakupionego w Ikei (TBEP) oraz w krzesłach Herlag Kombi-Set, Herlag Tipp Topp III i Moizi 2 (DIBP). Ponieważ oddziaływanie tych trzech związków na człowieka nie jest wystarczająco zbadane, w teście nie oceniono ich szkodliwości.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

03 paź 2007, 21:28

Hare no nieźli ci lekarze, na niczym sie nie nają, a wyroki najgorsze to szybciutko wydają. Cudownie że Twoja mama się nie poddała i dzięki jej sile dzis jest wszystko w porządku! Dla swojego dziecka to matka zrobi wszystko! Siły sa zawsze!
Kubuś to na pewno przez ząbki taki jest. Bartuś budził mi się barzdo często i w ogóle był bardzo marudny. Iwona77 wlasnie tak jak piszesz, niczym sie nie chciał bawić i w ogóle cały czas popłakiwał, chcial na rączki i ogólnie mialam być cały czas przy nim. W nocy to nawet co godzine się budzil i stękał cały czas. Niestety cierpliwość nam pozostajje żeby to przezwyciężyć!
Trzymam za Was kciuki!!
mamcia ja też jestem gorącą przeciwniczką antybiotykow. Moja siostra jest farmaceutką i odradza wszystkim bo wie jakie są niebezpieczne, oczywiście poza przypadkami kiedy sa konieczne. Ale neistety lekarze przepisują nawet przy katarze antybiotyki, paranoja!!
Dzięki dziewczyny za odpowiedz o tej witaminie D!!
mama Julki dziś spotkałam się z koleżanka i powiedziała mi to samo co Ty, że na ściankach butli się moze osadzić i kicha, dziecko nie przyjmie. Tak więc podałam przed chwilką na łyżeczce po karmieniu z cyca.
Justyna trzymajcie się z Alexem, mam nadzieje ze jutro już 3 dniówka minie i odpoczniesz sobie i synek bedzie już mial sie lepiej. Buziaczki dla bliżniaka astrologicznego mojego Bartolinka!!
Buziaczki i spijcie dobrze!!

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

03 paź 2007, 21:52

LUTOWKI ale sie rozpisałyscie dzisiaj no no no :)
STO LAT DLA DOMINISIA I KUBUSIA :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
HARE kurcze 8 miesiecy temu spotkałysmy sie poraz pierwszy na pokoju hi hi az mi sie łezka zakręciła :ico_placzek: :ico_placzek: miłe to było spotkanie :)
EVE1977 super wiadomosc na 8 miesiecy ci synus niespodzianke sprawił hi hi hi sobie stanął gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

04 paź 2007, 09:04

Obrazek

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

04 paź 2007, 09:15

Wszystkiego naj naj naj dla Mirelki!!!

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości