mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

wykladziny,dywany,panele,plytki ...

17 mar 2007, 23:36

co lepiej sie oplaca ..
wykladzina moze tlumic zimno ,szczegolnie tym co mieszkaja na parterze :ico_oczko: ale panele latwiej za to utrzymac w czystosci ....
plytki tez sa bardzo wygodne ....

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

18 mar 2007, 09:42

W jednym z pokojów mam wykładzine - mieszkam na parterze i być moze faktycznie jest cieplej, na pewno wizualnie!! A z utrzymaniem czystości te nie mam za bardzo problemów - odkurzacz - a ze jest w niebrudliwym kolorze i takiej też fakturze to sobie chwalę. Gdzie indziej mam brzydkie podłogi - strasznie się brudza, plamia - poprzednia właścicielka chyba na nich oszczędziła, ale na razie remontów nie będzie.

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

18 mar 2007, 12:33

Ja płytki mam tylko w kuchni, w całym mieszkaniu mamy dębową mozaikę, kupiliśmi już takie mieszkanie od poprzedniego właściciela, mąż tylko wycyklinował i polakierował, szkoda mi było drewna zrywać, bo jest ładne. Ale żeby się nie niszczyła bardzo to w przedpokoju mam chodniczek, a w pokoju od niedawna dywan, u Kacpra wykładzinkę.
Ale jakby nie było drewna to w przedpokoju napewno zrobiłabym terakotę, chociaż panele też mi się podobają.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

18 mar 2007, 21:11

ja mam plytki niestety w calym mieszkaniu, ale mieszkanie jest wynajmowane i ja nie mialam wyboru... kiedys, juz na swoim wlasnym, bede miala (oczywiscie w zaleznosci od zasobow finansowych) drewniane podlogi lub panele.panele nie sa drogie, szybkie w montazu, i rownie wytrzymale jak parkiet...
bardzo podobaja mi sie bambusowe parkiety do lazienki.sa przepiekne... i niesamowicie drogie... :ico_noniewiem:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

18 mar 2007, 22:46

bardzo podobaja mi sie bambusowe parkiety do lazienki.sa przepiekne... i niesamowicie drogie...
ale podobac sie moga :-)

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

19 mar 2007, 09:44

podobno parkiety z bambusa jako jedyne nadaja sie do lazienek , poniewaz nie wchlaniaja wody...super sprawa... przy moim wiktorku to wypadaloby zaparkietowac bambusem cale mieszkanie :-D

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

19 mar 2007, 21:05

ja mam panele w nowym mieszkaniu wszedzie oprócz WC i łezienki, w kuchni tez i bardzo mi sie to podoba. Niesttey spółdzielnia połozyła chyba najgorszy sort i juz widac rysy (po 3 miesiącach :ico_szoking: :ico_szoking: ) tam gdzie np. przewozilismu pudło z zabawkami na kółkach, czy tam gdzie jasiek szaleje na jeździdełku z plastikowymi kołami). Ale przy moim kudłatym psie i dziecku sa świetne do utrzymania czystosci (mam 1 dywan i to jest koszmar, żeby wysprzątać kłaki, okruchy itp)...
Polecam panele ale dobrej jakości, no a płytki w WC i Łazience czywiście sie asprawdzaja, choć ja jestem miłosniczka drewna i pewnie jakbym mieła kase i wiedziała o bambusowych podłogach do łazienek to bym połozyła, szczególnie, że szafki i blat w łazience mam imitacje drewna to by super pasowało :-D

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

19 mar 2007, 23:06

tak latwo wtedy podlogi utrzymac w czystosci to jest duzy plus i za wsze mozna zamiesc i jest ok .
Ja mam wykladziny dywanowe w pokojach ,oczywiscie poza kuchnia ,lazienka i czescia korytarza bo tu mam wykladzine pcv a w wc plytki .
he he kazdy kto przychodzi do nas i spojrzy na podloge w korytarzu to mysli ze mamy podloge drewniana :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

20 mar 2007, 18:58

mal to masz tak, jak ja :-D no popatrz jakie my podobne jesteśmy :ico_oczko:
w dwóch pokojach wykładzina dywanowa, u Marzenki dywan, część przedpokoju wykładzina dywanowa , a część przy drzwiach wejściowych i kuchnia wykł pcv, w łazienkce płytki :-)
marzy mi się całe mieszkanie wyparkietowane a przedpokój w terakocie, ale jak wszędzie funduszy brak :ico_wstydzioch:
w Toto-Lotka niestety nie umiem trafić :ico_oczko:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

21 mar 2007, 00:12

w Toto-Lotka niestety nie umiem trafić
he he a moj tylko obiecuje ze wygra :ico_haha_01:

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości