Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

03 paź 2007, 21:45

Hej co tak cichutko...
Dziewczyny mój mąż wróci z pracy dopiero rano...więc pewnie szybko nie zasnę!!
Jest tutaj ktoś???
Juli gratuluję egzaminu :)
Mnie teraz czeka jeden w weekend i dwa na początku listopada :)

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

03 paź 2007, 22:05

martaja, wniosek o urlop wychowawczy musisz złożyć w swoim zakładzie pracy.Podajesz również swoje zarobki , ale oni liczą to jako dochód utracony i w sumie pod uwagę biorą tylko zarobki twojego męża.Jeżeli zarabia poniżej 1500 to dostaniesz płatny .

Juli noooo gratuluję , jesteś niesamowita .Jak ty to robisz i godzisz wszystkie obowiązki ? Tylko pozazdrościć.Z jabłuszkiem masz rację .Ja jeszcze nie daję , bo Jula robi kupy ja szalona po zmianie mleka.Sytuacja powoli si normuję .Muszę poczekać z jabłkiem bo jak błonnik zacznie ją przeczyszczać to znów będzie kupal co pieluszka :-D

Aniu masz rację , matczyna intuicja nie da zrobić krzywdy dziecku

Madzia nic dodać nic ująć , poza tym przy pomiarze temp w odbycie trzeba odliczyć 5 kresek , czyli normalna temp u maluszka jest 37,1.


Jak tylko mi się przypomni hasło z fotosika to wkleję fotki :ico_olaboga:
Zrobiłam już sernik na zimno z brzoskwiniami , jutro rano tylko muszę tort odebrać i kupić Miśkowi świeczki.Przyszła jego urodzinowa piżamka z allegro i już w niej śpi.Jest niemożliwy :-D

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

03 paź 2007, 22:19

acia pisze:martaja, wniosek o urlop wychowawczy musisz złożyć w swoim zakładzie pracy.Podajesz również swoje zarobki , ale oni liczą to jako dochód utracony i w sumie pod uwagę biorą tylko zarobki twojego męża.Jeżeli zarabia poniżej 1500 to dostaniesz płatny .

Acia bardzo Ci dziękuję...teraz jeszcze tylko dwa pytania...swoje zarobki podaję w miejskim ośrodku pomocy społecznej?? A i zarobki 1500 netto tak?
Musze policzyć...może się załapię :)
A z drugiej strony jakie to jest beznadziejne!! Moim zdaniem powiini dawać każdej matce tak jak macierzyński... Zapewne każda pracująca miała zarobki wyższe... I tak to pomaga się matkom...

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

03 paź 2007, 22:19

Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-03, 22:22 ]
martaja, ja już przyzwyczaiłam się do tego ,że u nas w Polsce wszystko jest odwrotnie.Kto by pomyślał ,że mieszkamy w Europie?
Odnośnie wychowawczego najlepiej zapytaj kadrowej w pracy.
Mi macierzyński kończy się 17 pażdziernika.Ech...... jak to szyko zleciało.

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

03 paź 2007, 22:26

Acia śliczna maleńka :)
acia pisze:Odnośnie wychowawczego najlepiej zapytaj kadrowej w pracy

Swój zakład pracy mam 250 km od domu...W czasie ciąży się przeprowadziliśmy... Ale dziękuję ci za odpowiedź!
acia pisze:Mi macierzyński kończy się 17 pażdziernika.Ech...... jak to szyko zleciało

Mi kończy się 27 października...A wydawał się taaaki długi :)

[ Dodano: 2007-10-03, 22:27 ]
zobaczcie jak moj misiu dzisiaj śpi... www.jakub2007.smyki.pl :)

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

03 paź 2007, 22:36

martaja, jaki słodki , bardzo mi się podoba Kubusiowy blog :ico_brawa_01:
Skoro masz tak daleko do pracy to zapytaj w Urzędzie Miasta bo to oni wypłacają tz świadczenia rodzinne (tam gdzie odbierałaś becikowe).A zakład pracy i tam musisz poinformować i dwa tyg prędzej napisać wniosek.


Dziwczyny a wiecie , że dla tych z was które idą na wychowawczynależy się drugie becikowe.Wniosek składa się przy wychowawczym.

Rozmawiałam dzisiaj z nianią /miśka , ma się namyślić w ciągu 2 tyg dać mi znać czy będzie pilnowała maluchy .Jak nie to muszę dać ogłoszenie i szukać im opiekunki.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 paź 2007, 22:41

Martaja slodko :ico_brawa_01:
Avisek super wiadomosc :ico_brawa_01:

a u nas byla tak piekna pogoda,ze najpierw poszlam do jednej kumpeli co ma dzidziusia,potem z druga na miasto ....polatalysmy troche he he do domu dobilam po 18,a wyszlam o 12.30,a maly taki padniety,ze caly czas spi :ico_szoking: po 20 go wykapalam i dalej lulu,bez marudzenia :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-03, 22:43 ]
Acia fajne fotki ,lade ma oczy Twoj synek
FrydzaWikula tez super dziewczynka,podobna chyba do mamy :-D

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

03 paź 2007, 22:50

acia pisze:jaki słodki

lucy23 pisze:slodko

Dziękuję kochane!
acia jestes niezastapiona ;)
lucy23 hahah mój Dyduś też po zakupach jest taki padnięty :)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 paź 2007, 23:00

JULI gratuluje zdanego egzaminu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: MARTAJA sliczny synus slodziutki cukiereczek ,ACIA sliczne dzieciaczki :-D dzieki kochane za kaplemenciki nio Wikusia to cala mamunia :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 paź 2007, 23:03

julie gratuluje zdanego egzaminku.. z taka latwosci ci idzie ze rewelacja hihi nie ma jak studiujaca mamuska hihi jestes rezolutna przebojowa szalona takze dasz rade. jestem pewna
szysze sama bym zapalila hihi ale nie ma jak teraz hihi
a prisona to my ogladamy systematycznie co tydzien hihi oczywiscie tez sciagamy ze stanow we wtorki hihi
moj leos tez cos pokaslywal ale juz nic nie slychac
mam nadzieje ze twojemu misowi nic nie bedzie
ja dzis sie obudzilam z bolacym gardlem i drapie tak caly dzien....
wypilam mleko z miodem i herbatke z sokiem malinowym hihi

wiecie co?? kupilam mu herbatke hippa na przeziebienie. jak bedzie mial katarek badz kaszelek to mu ja zaleje hihi

acia twoj synek piekny jest... oczywiscie malutka tez urocza hihi ale te jego oczy mnie wciagnely na maxa hihi

martaja moja mama jest kadrowa.. jak to sie wszedzie zalatwia w ten sam sposob to moze pomoze w razie watpliwosci...
a twoj maly spioch slodki!!!

lucy to prawda dzis w uk super pogoda..szok.. ja tez wyszlam niby na chwike i jednego sklepu ale bedac w centrum trudno sie oprzec.. hihi choc nic nie kupilam poza jedzonkiem hihi
za to jutro ide z kumpela znow polazic hihi a co? hihi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość