Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

03 paź 2007, 22:23

Jasnie Pani dzieki za wątek oo gorączce, wiem ze to stan podgorączkowy, ale martwie sie tym czy niepotrzebnie mu nie podałam tej szczepionki :ico_olaboga: :ico_placzek: idiotka ze mnie :ico_placzek: :ico_puknij:
Fela daje mu cow @ gate, ale ja myśle ze mój Franio choruje bo od pierwszego tyg juz miał antybiotyk wiec sie osłabił organizm, po trzecim tyg znowu antybiotyk, osłabiony org, i potem szczepionka i znowu osłabienie a pogoda do d.... wiec szybko wszystko łapie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-03, 22:26 ]
lucy23 pisze: ja czasem mysle,ze oni sie uwzieli za to,ze my obcokrajowcy

to samo im mówię jak m Frania olewają lekarze

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 paź 2007, 22:47

Marrta nie chce narzekac,ale napewno cos w tym jest ,bo kolezanka jest Portugalka ,jej maz Hindusem i nie raz sie spotkali z rasizmem np w agencji mieszkaniowej cj hole (czy jakos tak)...a jej brata ,dziewczyna mowi swietnie po angielsku ,ma angielski akcent,jest biala i kazdy mysli,ze jest angielka...miala taka sytuacje,ze szukala pracy w biurze,poszla do jednego,byli nia zachwyceni.umowila sie na podpisanie umowy,gdy tylko zobaczyli jej paszport,powiedzieli,ze jednak szukaja innej osoby :ico_szoking: i jak to rozumiec ? :ico_zly:

[ Dodano: 2007-10-03, 22:49 ]
niestety wszedzie znajda sie ludzie,ktorym sie nie spodoba nasze pochodzenie,tak samo jak wielu Polakom nie pasuja ciemnoskorzy :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

03 paź 2007, 23:10

Witam kochane :ico_haha_02:
Justyna a probowalas podawac malemu calpol na zbicie temperatury badz czopki?
kasia ty to masz zapedy :ico_szoking: tyle pracy i jeszcze kurs ..... podziwiam :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: a co do Lenki to na pewno sie uda tylko troche cierpliwosci
nipper witamy na naszym watku :ico_haha_01: i zapraszamy do klikania super ze jestes no i znow mamy ciezarowke :ico_brawa_01:
martuchafrost, a ja widze twoj suwaczek z odliczaniem wyjazdu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam nadzieje ze Franio szybko wroci do zdrowka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: wielkie dla niego
lucy23,
lucy23 pisze:na egzaminie idzie mu idealnie ,po czym pan mu mowi komentarze typu,ze nie spojrzal w prawo itp ja czasem mysle,ze oni sie uwzieli za to,ze my obcokrajowcy

lepiej zeby moj slubny tego nie czytal :ico_olaboga: bo jeszcze gotow nie podchodzic do egzaminu
Jasnie Pani :), ciekawy mialas egzamin nie ma co :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: zycze wam szybkiego powrotu do zdrowka i zeby Lusia nic od was nie zlapala :ico_olaboga:
Kurde dziewczyny co sie dzieje z Ilonka ?? ma ktoras z was namiary do niej? moze jakis sms? co? jak myslicie?

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

03 paź 2007, 23:14

Emilka kochana ja wiem, ze nie chcialas, i nic nie zrobilas, po prostu nie wiedzialas co psu jest, ale samo to slowo "uspic" zaparlo mi dech.
Jasnie Pani psa operujemy w Polsce w grudniu, akurat Kuba z nia przyjedzie, bo tu wererynarz nie podjal sie nawet zobaczyc tej zmiany na dziasle :ico_puknij:
Madziorka to straszne co napisalas o psince, ja sie tez boje tej chwili, i powiedzialam sobie, ze juz wiecej zadnych zwierzat, nie znosze rozstan!!!
Kasia dawno Cie nie bylo, albo mnie :-D Slyszalam, ze jak Cie nie ma to siedzisz i pchasz cos do skarpety???
Marta buziaki dla sloneczka, po tylu antybiotykach ma prawo byc oslabiony!!! A co do odpowiedniej temp w domu, to nie przegzewaj Frania!!! Zawsze sprawdzaj na karku czy jest spocony, jak tak to zle!!! W nocy moze sie tez bardzo pocic, ja Maye klade tylko w spiochach, a w lato w spochach z kr. rekaw, i bez stop.
Co do soli fizjologicznej, to mozna stosowac do nosa lub do oczu, do nosa najlepiej okolo 5 kropel, a do oka wystarczy po 1.

[ Dodano: 2007-10-03, 23:16 ]
NIPPER Witamy Ciebie :ico_ciezarowka: , i Twoje Malenstwo :ico_buziaczki_big: , zapraszamy do czestego klikania.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 paź 2007, 23:20

MARTA ja mam sol fizjologiczna. czesto stosuje, bo leon ma kozy suche hihi i frida ich nie wyciagnie dopoki nie nawilze hihi
zakraplasz do kazdej dziurki po 1-2 kropleki
zreszta w ulotce masz wszystko napisane dokladnie
kazda fiolka musi byz zuzyta w ciagu 24 godz ale ja czasem mialam dluzej bo nie wyrabialam a tutaj tej soli nie znalazlam hihi

podnadto moze byc tez stosowana do oczu. ale jesli ropieja lub wtedy kiedy jestes taka niezdara jka ja i dziecku za blisko oczu posmarujesz jakas mascia .. to taka kropleka soli fizj dziala jak zbawienie///

aha marta ja zauwazylam twoj suwaczek ostatnio, ale pytalam czy moze zastanawiasz sie nad wczesniejszym lotem...

ja podobnie ubieram leosia... ale dzis bylo cieplo wiec body z dl rek i sweterek, ale rozpiety i. bez czapki
wiec napewno nie przegrzewasz
mam nadzieje ze szybko franusiowi przejdzie kaszelek
a z goraczka jasnie pani ma chyba racje\ja tez tak slyszalam

aha kupilam dzis herbatke na przeziebienie HIPPA bede ja podawac leosiow jak bedzie mial kaatrek badz kaszel

dziewczyny czy na gardlo moge ssac strepsils? kiedy karmie?

justyna zdroweczka zycze dla twojego malucha!!!

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

03 paź 2007, 23:20

Fela a ja mam problem z nocnikiem, bo Maya nie umie usiasc, a po drugie jak jej wytlumaczyc, ze tam ma robic siku itp :ico_olaboga:
A tak wogole :ico_brawa_01: dla Kondzia

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

03 paź 2007, 23:22

DELFINA, witaj mam nadzieje ze u was ok .A ty z tymi problemami z okiem bedziesz tutaj cos robic? bo u mnie niestety nic juz nie da sie zrobic :ico_noniewiem:
Dziewczyny co myslicie o laserowym usuwaniu wady wzroku? bo mam ochote to zrobic na oku w ktorym mam wieksza wade ktora sie poglebia bo tego uszkodzonego oka nie powinnam ruszac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 paź 2007, 23:24

DELFINA pisze:Madziorka to straszne co napisalas o psince, ja sie tez boje tej chwili, i powiedzialam sobie, ze juz wiecej zadnych zwierzat, nie znosze rozstan!!!

delfinka chyba pomylilas mnie z marta :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

03 paź 2007, 23:24

madziorka hihi, wydaje mi sie ze podczas karmienia nie mozna stosowac strepsils ale przeczytaj ulotke, bo cholinex na pewno nie mozna

[ Dodano: 2007-10-03, 23:25 ]
moze sprobuj Holsy te owocowe

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 paź 2007, 23:26

emilka nie ma ulotki, a na pudelku nic nie wspomnieli o zazywaniu w czasie ciazy czy karmienia
w ciazy farmaceutka mi polecila strepsils

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość