MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 paź 2007, 13:02

docienka, no to niestety musisz kochana migiem do lekarza bo tylko on moze postawic diagnoze... myslalam ze chodzi ci o takie klucia jak ja mam...czasami tez sie zastanawiam czy to normalne :ico_noniewiem: ... no ale chyba tak musi byc skoro pierwsza ciaza przebiegala identycznie a urodzilam zdrowe dziecko i bez powiklan...
mam nadzieje ze u ciebie to nic groznego. trzymam kciuki... daj znac co powie na to lekarz

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

04 paź 2007, 08:22

witajcie MAJÓWECZKI :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

MONIKAB fr tak własnie, lekarka kazała mi smarowac nos olejem jadalnym, by nawilzac sluzówke.

a na mdłosci kupiłam sobie herbatke imbirową (dilmah ginger), bo juz nie mogłam ich zniesc. Podobno ma pomóc, ja wypiłam (wcale nie ze smakiem) 2 kubki i chyba odrobinke pomogło.

docienko czy pecherzyk ciazowy był juz widoczny w macicy na usg? bo jesli tak, to chyba raczej niemozliwe jest , by kłuł Ciebie jajowód czy jajnik z powodu cp.
Pamietam, ze Joanne24 tez tak kłuło, nawet wyladowała w szpitalu.Na usg nie bylo jeszcze widac pecherzyka ciazowego i było podejrzenie cp, ale na szczescie wsyztsko dobrze sie skonczyło. dzidzius sobir ładnie rosnie w odpowiednim miejscu.

docienko, jak masz watpliwosci to migusiem do ginka na konsultacje.

Wczoraj dostałam wypis ze szpitala (po bagatela 4 miesiacach) i wróciły przykre wspomnienia. Rozmyslałam sobie o naszym utraconym dziecku... [*] dla naszej malinki

[ Dodano: 2007-10-04, 08:43 ]
docienko jestes na pierwszej stronce jako oficjalna MAJÓWKA :-D
teraz czekam na dane Małgorzatki :ico_haha_02:

babe_boom co u Ciebie ???

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

04 paź 2007, 09:42

witam z rana :) wczorajszy dzien byl dla mnie strasznie leniwy, natomiast dzisiaj mam jakiegos power-a :-D chyba sie zabiore za porzadki w domu bo troche to zaniedbalam :ico_wstydzioch:
dziewczyny, myslicie ze mozna pic czerwona herbate w ciazy? kupilam sobie kilka paczek jak bylam w polsce i jeszcze nie wiedzialam o ciazy... i tak sie zastanawiam czy mozna...
a jeszcze jedno... prosze pomozcie mi znienawidzic kawe :ico_sorki: z wiktorkiem jak bylam w ciazy to mi odrzucilo...a teraz mam z tym problem...moze by zamiast kawusi to czerwona herbatke?
k@tk@ nie wiedzialam ze stracilas dzidzie... bardzo mi przykro...

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

04 paź 2007, 09:51

MONIKAB fr, ja piję czerwoną roi bos czy jak to sie tam piszę inawet się nie zastanawiałam czy można czy nie... ja tam nie widzę żadnych przeciwskazań

U mnie apetyt na szczęście się zmniejszył jestem głodna tylko do południa później mi się nie chce

a tak poza tym u nas nic nowego, Majke obcięłam na chłopaka :-D

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

04 paź 2007, 10:01

MONIKAB fr pożegnalismy nasze pierwsze dzieciatko, nasza malineczke 4 czerwca 2007r.

całe szczescie, ze zdarzył sie malenki cudzik i tak szybciutko pod moim serduszkiem zamieszkało nowe zycie- nasze upragnione Maleństwo :ico_haha_02:

babe_boom Majeczke na chłopaka??? Buu. takie cudne kucki miała :ico_brawa_01: Jest sliczniutka :ico_haha_02:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

04 paź 2007, 10:16

a u mnie z tym apetytem to jest roznie... chociaz ostatnio nie bardzo moge jesc... caly czas mam wrazenie ze brzuch mi sie robi jakbym byla conajmniej w siodmym miesiacu ciazy :ico_szoking: ... moze to przez to ze mam pozostaloscio po pierwszej i teraz tak sie to " uwidacznia " a moze woda mi sie zatrzymuje w organizmie... :ico_noniewiem: podobno z kazda kolejna ciaza brzusio jest coraz wiekszy... czy to prawda?
jak jest z wami... miescicie sie w swoje ubrania sprzed ciazy? bo mi juz zaczyna byc przyciasnawo :ico_wstydzioch: kupilam sobie nawet takie eleganckie spodnie ktore beda rosly razem ze mna...a w domu stawiam na wygode - po prostu dresy :-D
babe_boom wklej jakies zdjatko majeczki... ladna z niej dziewczynka a ladnemu we wszystkim ladnie :-)
k@tk@ zobaczysz ze dzidza na ktora czekacie zablizni wszystkie rany w twoim serduszku :588:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

04 paź 2007, 10:23

MONIKAB fr pisze:k@tk@ zobaczysz ze dzidza na ktora czekacie zablizni wszystkie rany w twoim serduszku :588:


dziekuje za ciepłe słowa :ico_haha_02:

ja mieszcze sie póki co w normalne ciuchy, przez mdłosci nie mam apetytu i jem, bo musze, ale bez wiekszej ochotki. Jestem dosc ogrągłą kobietka, wiec mysle, ze mój brzusio tak szybko sie nie pokaze.Moja SIostra przed ciaza bardzo schudła, była szczuplutenka i brzusi był u niej widoczny juz w 10 tc.

docienka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 09 maja 2007, 22:47

04 paź 2007, 11:17

A ja jestem bardzo szczupła i niby się mieszcze we wszystko,tylko jedne spodnie mam przyciasne :-) No i bluzki...nie wszystkie mi przechodzą przez cycki hehe :-) .A co do tych bóli,jak miałam cp to no-spa nie pomagała,teraz pomaga.A poza tym doszłam do wniosku,że to mnie na zaparcie tak kłuło,a wiadomo,ze czasem ból promieniuje.Normalnie później się czułam jakbym miała w brzuchu napompowany balon.I dopóki mi zaparcie nie przejdzie,to będzie mnie tak boleć.Postaram się na poniedziałek dostać do drugiego lekarza.

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

04 paź 2007, 12:25

MONIKAB fr, prosze bardzo przed i po zmienie fryzury



Obrazek Obrazek

u mnie jeszcze nic nie widać, ale mam jeszcze pozostałości po pierwszej ciąży więc pewnie niebawem... a w spodnie się jeszcze mieszczę, choc czasem mnie gniotą

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

04 paź 2007, 13:20

babe_boom, Majeczka wygląda teraz też ślicznie. Taki łobuziak malutki.
K@tk@, przykro mi... Nie wiedziałam, że straciłaś wcześniej maleństwo. :ico_pocieszyciel:
Ja jeszcze mieszczę się we wszystkie ciuszki, ale biustonosze musiałam wymienić na większe o jeden rozmiar :ico_brawa_01: . Akurat to mnie cieszy bardzo :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość