Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

03 paź 2007, 18:09

Alineczq, na pierwsze razy to zawsze tak 30 minutek w baseniku hihihi Julcie to ja na koncu przedluzalam do 45 minutek i tez wytrzymala ale wiecej to juz nie trzeba. ale brawa hihihi jak Wanessa czula sie w wodzie??
lemo hihihih no to chyba odpowiedzialas na wszystkie nurtujace mnie pytania zwiazane z cc hihihih no jeszcze jedno bo slyszalam wlasnie ze sa problemy z karmieniem po cc, jak to bylo u ciebie?? no a w z lotowkach podaje bo latwe przeliczenie jest hiihih na pol zawsze dziele np 200 koron to 100 zl hihihi a co wam tam bede w koronach pisac, lepiej sie polapac na gotowcu hihihihi czasami kobietki z Uk pisza o funcikach a wtedy ja siedze i mysle i mysle i mysle...hihihihi az sie w koncu dolicze ;D
monik przepraszam ze jedza jestem wredna, ale zazdroszcze ci ciazy hihih szczegolnie ze i na lutowkach juz kolejna ciezarowka sie pojawila ihihihihi a tu piszesz o zdobieniu pokoiku dzieciecego....i A. siostra urodzila, no normalnie..............tak mi sie w ciazy byc zachciewa, ale A. zanic sie zgodzic nie chce narazie hihihihi mowi ze na lepsze mieszkanko musimy poczekac, no tak, ....

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

04 paź 2007, 10:03

witam kochane :-)
mamcia... wiesz... sa sposoby na to zeby mezusia przekonac :ico_haha_01: ... ale troszke niestety musisz sie "pogimnastykowac" :ico_haha_01:
my tez narazie mamy kiepskie warunki mieszkaniowe, ale na 100 % jak dzidzia sie urodzi to bedziemy juz mieszkac wygodnie... :-D
Alineczq, to dobrze ze uczysz Wanesske plywac , ja z wiktorkiem niestety nie chodzilam na basenik... i teraz zaluje... chociaz wody sie nie boi... kiedy go wykapie( w wanience, pod prysznicem, bo nie mamy wanny) daje mu jeszcze kilkanascie minut na pluskanie... wrzucam u jego ulubione zabawki do kapieli i co jakis czas dolewam cieplej wody... :-D
kiedy bylismy w polsce, to kapal sie w takim podworkowym basenie ( woda siegala mu prawie do szyjki) i nawet zaliczyl nurkowanie :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 paź 2007, 11:28

hej kochane ja dzis od rana zajeta sprzataniem , praniem i prasowaniem, zaraz jeszcze tylko obiadek zrobie ale to jak maly zasnie a to juz za chwilke bedzie chyab bo marudek mu sie wlaczyl :ico_haha_01:

jutro jade na spotkanie z babka ktorej moze sie bede zajmowac 7 miesiecznym synkiem :-D do 20 godzin tygodniwo , nie wiele ale zawsze cos jakas kaska drobna wpadnie a ja bede juz troche bardziej niezalezna :ico_smiechbig:

a teraz ide usypiac mojego spiocha
:ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 paź 2007, 20:04

czesc Mamuski bylam dzis u dentysty ojoj :ico_zly: nie cierpie tego wrrrrrrrrrrr NATASHKA pewnie kozystaj z okazji i opiekuj sie bobasem pewnie zawsze milo jak wiecej kasiorki :-D niunia moja dzis caly dzien gada wrrrrrrrrr,aguuuuuuuuuu,rrrrrrrrrrrr he he :-D

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

04 paź 2007, 20:32

Frydza, ale laska z tej Twojej córuni, ale mini :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 paź 2007, 07:57

Natashka, dobrze kochana ze dbasz o wlasne " interesy" zawsze mozesz z czystym sumieniem zaszalec u kosmetyczki lub na zakupach :-D
Frydza zapomnialam o twojej fryzurce... jest super... ja zawsze robie podobne ciecie jak ty masz...tylko na ciemnym blondzie( brazie) nakladam blond pasemka... a teraz mam ochote dla odmiany na jeden kolorek - brazowy
dziewczyny, jak myslicie... moge sobie pofarbowac wloski? slyszalam juz rozne opinie na ten temat...

[ Dodano: 2007-10-05, 08:42 ]
pamietacie o moim problemie z sasiadka???wiecie jak sie sprawa rozwiazala???
wyobrazcie sobie ze przez dwa tygodnie dziura w siatce wygryziona przez psy byla zastawiona deska :ico_szoking: tj. tak jak zrobil to moj maz ... dodam ze sasiadka byla upomniana przez wlasciciela kamiennicy...i ze oboje( tj. ona i jej konkubent) nie pracuja...i codziennie przechodzili kolo tej dziury...
po kilku dniach od upomnienia wlasciciel kamiennicy przyjechal znowu i po raz kolejny ja upomnial... bezskutecznie... az do wczoraj...
z rana, kiedy wiedzialam ze sasiadka bedzie wychodzic z domu zeby zaprowadzic dzieci do szkoly wyciagnelam deski...doszlam do wniosku ze jak dziura bedzie "widoczna" :ico_puknij: to ta idiotka naprawi siatke...akurat tak sie zlozylo ze przyjechal wlasciciel kamiennicy :ico_brawa_01: ... mialam okazje z nim porozmawiac...obiecal mi ze dla bezpieczenstwa mojego dziecka... a takze wszystkich mieszkancow sprawe dzisiaj zalatwi... i udalo sie :-D choc nie do konca... wlasciciel powiedzial ze jak chce trzymac takie grozne psy to musi zmienic ogrodzenie na takie ktorego psy nie przegryza...a ona... wziela kawalek drutu i zalatala dziure... to wszystko... wiec nadal jest niebezpiecznie...a wiecie jak sie tlumaczyla z tego ze przez dwa tygodnie byla dziura w plocie :ico_puknij: :ico_szoking:
powiedziala, ze: " przeciez zastawila deska..." :ico_puknij: a jak juz pisalam wczesniej NASZA deska zastawil ja moj maz
czy wy tez zyjecie wsrod IDIOTOW ?

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

05 paź 2007, 09:02

MONIKAB fr, co za glupi babsztyl! w dodatku klamie w zywe oczy! i warunkow nie spelnila! zgalszajscie tona policje, bo ta kobieta na glowe wam w chodzi i sobie kurcze drwi!! w domu siedzi to drutem zatka dziure? KIEDY TO SIE JUZ ZDARZALO ZE PSY PRZEGRYZALY! a przez ten drut to jeszcze latwiej bedzie, ja bym sie nawet minuty nie zastanawiala tylko dzwonila na policje, bo kurcze to o bezpieczenstwo moje i moich dzieci i wszystkich innych z kamienicy by chodzilo, ile mozna upomnien dawac, a sobie jesz powie glupi babsztyl : ZE PRZECIEZ ZASTAWILA DESKA.......!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: normalnie chyba zaraz wsiade w samolot przylece i jej wszystkie zebra policze, no! ten oszolom to w zyciu nie zrobi nic w kierunku tych psow, a predzej czy pozniej pieski przegryza siatke i wtedy moze dojsc do gorszego wypadku, bo dzieci np nie rozumieja czy pieski ssa grozne czy nie, zawsze chca sie z nimi pobawic, poglasakc! ach nawet nie chce o tym myslec bo juz mnie skreca jak to widze :ico_placzek: dzwoncie na policje i sie nie krepujcie, bo ona nie spelnila warunkow bezpieczenstwa!


ufff ale sie wzburzylam....
a ja dzis samiutka w domciu siedze, i mam wolne a A. w pracy a Julenka u opiekunki, o 15 mam ja odebrac bo od 12 zazwyczaj spi do 15 wiec nie bede ja budzic, hihihihi a dzis spala 11,5 godziny w nocy bez pobudki hihihi to se odpoczelam, ale mi i tak zawsze malo hihihi bo polozylam sie za pozno,a le ostatnie dni to o 9 -10 szlam spac hahaha normalnie mam duza potrzebe snu, 9 godzin przespanych to czesto mi malo.... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 paź 2007, 09:30

oj mamcia, ja to najchetniej bym sie stad wyniosla, mam dosc ogladania tej wrednej baby... a teraz jeszcze mnie upomina, ze moj pies sika na wspolny chodnik ( przy moim podworku...) ja bym go wyprowadzala dalej, na trawke, ale przez ta dziure to sie boje i wyprowadam go " zaraz za drzwi" i to z miotla w rece do obrony w razie czego...
a jej przeszkadza ze pies sika... bo tamtedy dzieci chodza... ( a kolo mojej szopki lezy dwukilogramowa kupa jej psow...)
a i jeszcze jedno... przy wejsciu do jej domu sa plytki... i jak tam psy sikaja i kupy robia to ona splukuje to wszystko na wspolne podworko, tam gdzie sie dzieci bawia... no i ja tymi deskami zastawilam to miejsce gdzie ta brudna woda sie zbiera bo jak wytlumaczyc dwulatkowi ze ta woda jest be i zeby sie w niej nie ciapal? a ta kretynka nie wymyje podworka wieczorem, tak zeby do rana wyschlo tylko leje wode w dzien... i to na bezczelnego... jak moje dziecko sie bawi na podworku... i tylko mowi..."wiktor uwazaj na wode"! :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
jest jeszcze wiele takich rzeczy ktore robi nie tak...ale szkoda moich nerwow...
tylko z nia jest wieczny problem :ico_zly: a w kamiennicy mieszka 9 rodzin

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 paź 2007, 11:03

MONIKAB fr ja bym ja :wpale: :wpale: :wpale: :505: :504: :502: :502: :502: :502: ale wredna baba :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ,a co do wlosku to mysle ze mozesz farbowac ja w czasie ciazy farbowalam co 2 miesiace takze spoko :-D

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

05 paź 2007, 11:19

MONIKAB fr, ale babsztyl, tak to już jest z tymi sąsiadami :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości