Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

04 paź 2007, 17:08

Czesc kochane wpadam tylko sie pochwalic ze z Alexem juz ok. Ocyzwiscie u lekarza bylam ale lekarz rozlozzl rece i nie wiedzial co jest, bo yadnzch innzch objawow poya goracyka nie mial.
No ale dziasiaj pojawila sie wzszpka czyli juz wsyzstko jasne!!! DZiekujemy za wszystkie instrukcje. Uffffffffff ale mi ulzyo.
Buziaczki. PApapapapaObrazek

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

04 paź 2007, 17:36

Madziorka sorka, myslalam o Marcie napisalam Madziorka :ico_sorki: , cos teraz to u mnie norma :ico_olaboga: jakas zakrecona i malo skoncentrowana jestem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

04 paź 2007, 17:45

A my dzis rano odebralismy moja mamcie z lotniska :ico_brawa_01: i juz moge rodzic bo mam opieka dla Oscarka ale cos dzidzius sie nie spieszy bo wciaz jest bardzo wysoko i zastanawiam sie czy on aby napewno jest odwrocony glowka do dolu.
Dzis taka piekna pogoda ze zaliczylismy park i maly rozwalil lekko brode taki jakis zaspany dzis jest.
Ogladam zdjecia waszych dzieciaczkow i sa przeslodkie fajnie by bylo zrobic zdjecie grupowe na pamiatke wszystkich razem.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 paź 2007, 18:43

Emilka ten smear test wyglada podobnie jak w polsce,tyle,ze lezysz na kozetce,a nie na samolocie i nogi rozchylasz i jest ok,bo zakrywasz sie ...albo daja kocyk ,albo papier ...jeszcze zaslaniaja parawanem ,wiec nie trzeba biegac z golym tylkiem,jak mi sie w polsce nie raz zdarzylo :ico_haha_01: a badanie robi albo GP ,albo pielegniarka :-D wiadomo,nie jest to przyjemne,ale tez nic strasznego :-D

Julie fajne fotki malego :ico_brawa_01: a Twoj S mowi po polsku? a Nathanek po kim taki uparciuch ? :ico_oczko:

Justyna dobrze,ze sie wyjasnilo
Sandrusia trzymam kciuki za mieszkanko :-D
Gosiadawno Tomusia nie wklejalas
Beatkaja tez na mame czekalam,ale ona chciala byc bardzo przy porodzie ,razem z moimT ...i potem mi T powiedzial,ze sie zdziwil,bo na niego nie krzyczalam,tylko troszke na mame :ico_wstydzioch: moja mama strasznie przezywala i plakala ,a ja chyba nie chcialam nikogo pocieszac w takiej sytuacji :ico_haha_01: ale ogolnie dobrze sie trzymali ,a moj T to juz super....a Ty z mezem rodzisz?

[ Dodano: 2007-10-04, 18:44 ]
Madziorka super fotka w podpisie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

04 paź 2007, 19:23

tak lucy moj M bedzie ze mna rodzic i dlatego moja mama tu jest zeby zostac z Oscarkiem. Przy pierwszym porodzie kiedy rodzilam 30 godz tez byl zemna i byl bardzo dzielny wszystkie moje hymorki i nerwy znosil jak nigdy, a na koniec jak malego w koncu wyciagneli to plakal, i teraz tez bardzo che byc przy porodzie.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

04 paź 2007, 21:01

ok kochane,zegnam sie z wami bo z ranca do pl lecimy :-D niezapomnijcie o nas :ico_oczko:
pa pa

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 paź 2007, 22:27

fela... spokojnego lotu zycze... i wspanialych wakacji w polaandziku hihi rozumiem ze nie bedziesz miala tam neta. skoro sie zegnasz z nami.. bedziemy tesknic.. buziole i wracajcie do nas szybko hihi

justyna dobrze ze juz maly zdrowy ufff

marta no to wielkie masz cycory hihi
nie wiem co was (nas) naszlo z ta bielizna.. hmm ja dzis mialam super zkaupki.. dawno nie kupilam sobie kilku rzeczy w kednym dniu.. bo nic mi sie nie podobalo hihi
a dzis zakupilam czarny koronkowy zestaw bielizny hihi taki miekki hihi sexy.. hihi musze korzystac poki mam co w biustonosz wlozyc.. bo potem bedzie plasko jak poprzednio
choc w porownaniu z niektorymi to jestem plaska hihi
ale dla mnie w sam raz... wiekszych nie chce tylko niech nie znikaja po karmieniu :ico_sorki:

kupilam w h&m fajna bluzke kolory jeansowego na 14 lat :ico_szoking: i kurtke w podbnym kolorze na zime dluga.. na 14 lat :ico_szoking:
takze super
ceny tez bo wiadomo na stoisku dzieciecym taniej i naprawde ladniejsze rzeczy byly niz dla nas hihi
kurtka za 13f!!!! :ico_szoking: super cena co? hihi

no i wrocilismy po 20 hihi adas po nas wyszedl.. leos grzeczny spal. jesc nie chcial w ogole. teraz adas go wykapal. ja nakarmilam polozylam. i zasnal hihi spokojnie
a my jemy pozny obiad hihi

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 paź 2007, 22:52

Madziorkaszkoda,ze u nas w H&M nie ma dzieciecych ciuchow,w ogole ten HM w centrum to taki biedny,ani ciazowych ciuszkow ,ani dzieciecych...a ja tez nie raz lubie kupic cos dzieciecego he he zwlaszcza,ze mala jestem :-D mam fajna kurtke ,niby dziecieca,ale nie wyglada :ico_oczko: czarna do kolan,a jakbym kupila normalna to bym sie utopila he he

Fela ale to zlecialo ....juz jutro lecicie :ico_szoking: bawcie sie dobrze :-D
Beatka no to dzielnego masz meza :ico_brawa_01: dla niego .... :ico_brawa_01: a jak Oskarek? pewnie nie moze sie doczekac maluszka?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 paź 2007, 00:05

lucy w tej kurtce na 14 lat tez bys sie utopila. on a jest na 170 cm :ico_szoking: a ja mam 172 hihi
i tez na dziecieca w ogole nie wyglada hehe

wlasnie wypilam piwko grzane z miodem i sokiem malinowym hihi adas nam przyrzadzil bo oboje nas gardlo pobolewa
a tym ze mnie juz mniej i nic mi nie jest , a adasia cos katar lapie...
pytam sie adama czy mi nie zaszkodz to piwko.. a on mowi.. ze alkohol wyparowal przy gotowaniu :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-10-05, 00:07 ]
dziewczyny mialam dzis dwa momenty grozy....
przymierzalam pare rzeczy na sklepie.. bo nie chcialo mi sie stac w kolecje do przymierzalni.. no i rzucialm gdzies torebke z telefonami i portfelem..
i odeszlam sobie oczywiscie zapominajac o tym..
po jakims czasie bedac na drugim koncu sklepu orientuje sie, ze nie mam torebki.. ja juz zielona widzac adama mine oczami wyobrazni.. i szukam dookola. az sobie przypomnialam gdze ja zostawilam. i wrocilam tam wystraszona ze juz jej nie znajde...ale byla uffff a potem powtorzylam ta sytuacje po raz drugi :ico_puknij: gdybym ja zgubila ... to bym sobie nie darowala
moj porzucony telefon nie byl tak cenny
ale za ten to by mnie adam powiesil
no i utracilibysmy wszelkie pozostale kontakty... :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-10-05, 01:22 ]
DO LASEK BORYKAJACYCH SIE Z CELluLITEM
dowiedzialam sie ze NIVEA GOODBuY CELLULIT jest rewelacyjny. pomaranczowa skorka znika w oczach!!!!
moze ktoras testuje??

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 paź 2007, 01:34

hej dziewczyny !!!!!
co jest ze ja nie moge u nas znaleźć H&M?????????????????????????
ale jaja, położyłam małęgo spać o ósmej i zasnęłąm z nim, wiec teraz wstałam, nakarmiłam przebrałąm go ( cały w G.....) i śpi dalej a ja z Wami :ico_brawa_01:
Fela bedziemy tesknic kochana :ico_placzek:
a co do piersi, to bede musiała miec duuuuze poduchy w staniku bo jakoś takie małe sie zrobiły :ico_oczko: moze powinny byc masowane czy co???? :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: moze Jasnie Pani mi troche pozyczy???????
Beatko czekamy na radosna nowinę i trzymamy kciuki :ico_brawa_01:
Madziorka ja tez zawsze gdzies zostawie portfel, torebke itp :ico_olaboga: szkoda słów :ico_olaboga:
a ostatnio nawet drzwi zatrzasnęłąm bo kluczy zapomniałąm :ico_olaboga: o matko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dobrze ze w kuchni okno otwarte maiłąm i na podwórku mam drabine :ico_olaboga:
a co do celulitu to ja mam, wiec wypróbuje ten Nivea i dam znać :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość