Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

04 paź 2007, 16:10

Aniu bede wdzieczna za kazdą pomoc naprawde...Ja w sumie nie zamierzam opuszczac Polski,jestem za bardzo zwiazana z rodzicami i niewiem jak by to było bez nich.No niestety zycie nie jest tak kolorowe jak sie wydaje,ja najchetniej mojego meza mialabym przy sobie caly czas,ale co zrobic kiedy takie czasy nastały :-/ zasrane Kaczory żądzą,ale myslą tylko o swojej nonono :ico_zly: ...Jak tak dalej pojdzie to w Polsce pozostaną tylko sami emeryci i rencisci :ico_puknij: nic nie mysli ten nasz rząd...

Dziewczyny Ja wlasnie wrociclam z zakupow kupilam sobie rozek dla małego :-D smoczka :ico_haha_01: i pare ciuszkow :ico_brawa_01: ...Normalnie to juz bym chciała go miec obok...

Asikk wózeczek odlotowy naprawde :ico_brawa_01: ...A z tymi zasłabnieciami to ty uwazaj :ico_nienie: ...koniecznie powiedz o tym lekarzowi jak bedzieszu niego...Mam nadzieje,ze wszystko jest ok :ico_olaboga: ...3mam kciuki za Ciebie i malenstwo...

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

04 paź 2007, 16:30

hej brzuchatki :ico_haha_02:

ale sie tutaj dzialo...no ja tez kupilam niuni wczoraj kosmetyki i rajtuzy i takie tam pierdy tylko nie mozna nigdzie dostac ciuszkow 0-3 miesiace wszystko 3-6 !!!! musze kupic spiwor i spiochy i jeszcze kilka ubranek a nie moge znalezc... bardzo malo jest rzeczy w tym rozmiarze a jak juz sa to same biale :ico_noniewiem:
co do wozeczkow sa sliczne , ja juz mam wozek kupiony od 2 miesiecy stoi i czeka , nie moglam sie powstrzymac i kupilismy wczesniej :-)
nie potrafie wkleic zdjec ale podam linka do wozeczka , to ten w kwiatki :ico_haha_01:
http://familyshop.com.pl/towar.php?id_tow=388&id_kol=14

co do samopoczucia dziewczyny uwazajcie na siebie bo to juz nie przelewki, kurcze mi mala uciska i tak mi sie ciezko oddycha ostatnio i wogole pomalu czuje sie jak 70 letnia starsza pani :ico_haha_02: powaznie tak mi juz sie ciezko robi...

jutro ide do lekarza zobaczymy co ciekawego powie...

buziaki!!

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

04 paź 2007, 16:38

robak, no mi też sie ciężko oddycha i strasznie jestem ociężała na 2 pietro jak wchodze to mam zadyszke, wózeczek extra podobny do mojego hi ih ih :ico_haha_02: :ico_brawa_01: Jola_85, no tak co do tych oslabnięc powiem mojemu lekarzowi, choc ostatnio jak mialam taką sytuacje to myśleliśmy że to może ciśnienie ale kupiłam przyząd do mierzenia i miałam dziś dobre ciśnienie 130/66 wiec sama nie wiem co to znowu za cyrki, ja to już boje sie mu cokolwiek powiedzieć bo wkoncu połozy mnie do szpitala :ico_olaboga: a ja wole w domu bo choć na chwilke z wami poklikam i nie jest mi tak smutno samej i trudno. :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-10-04, 16:40 ]
robak, a mialam zapytac jestem moze guła ale w którym jesteś tygodniu???
:ico_ciezarowka:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

04 paź 2007, 17:11

teraz leci 29 tydzien , kurcze ale z tymi tygodniami tez nie mozna wyliczyc do konca dokladnie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 paź 2007, 17:13

robak swietny ten wozek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a w sprawie tych podwojnych ciaz to w styczniu rodzi moja siostra i mama przyjedzie tutaj troche mi pomoc a pozniej jedzie prosto do polski zobaczyc swoja nastepna wnusie juz piata :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

04 paź 2007, 17:19

No to ładnie 5 wnuków ho oh coza awansik!!! :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-10-04, 17:21 ]
robak, no to też ładnie , ale nie przejmuj sie ja tez sama to nie moge się doliczyć tych tygodni, ja jadę według lekarza hi hii :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

04 paź 2007, 17:53

robak wózek jest za ostry :ico_haha_01: :ico_brawa_01: ...Strasznie mi sie podoba...

Kurde no wy juz wszystkie praktycznie wózek macie a ja jeszcze nie ehhh,a to przez te zasrane finasne :ico_zly: .....No,ale co zrobić...

Dziewczynki Ja tez sie własnie juz pogubiłam w tych tyodniach :-/ :ico_olaboga: :ico_haha_01: i to konkretnie !! Według lekarza to 28 tydzien-od poniedzialku bym zaczeła 29-ty a tak 28 pojdzie i niewiem juz głupieje...
Przed chwila zlapal mnie taki ból w krzyzu i po bokach ze az musialam sie polozyc no ogien poprostu,a teraz pobolewa mnie miednica...A maly rozpycha sie jak niewiem!!

Co do ciąż to wogole w tym i przyszlym roku bedzie niezły wzwyż ludnosci :ico_haha_01: U mnie tez jest fajnie :ico_haha_01: Ja rodze w grudniu,zaraz poczatkiem stycznia rodzi siostrzenica męża,mieszka dom obok-co za tym idzie tesciowa zostanie za jednym zamachem zas babcią i prababcią :ico_haha_01: ...Dalej-->Moja kolezanka,a zona chrzestnego mojej Juleczki ma termin na luty :ico_haha_01: no jeszcze dwie znajome mam co maja termin na styczen :ico_haha_01: ...Same brzuchatki teraz chodzą :ico_brawa_01: ...

Ehh dziewczyny,a ja to do wczoraj mam taką ochote na małe figielki z mężem :ico_wstydzioch: ale jakos nie moge go do nich sklonic :ico_noniewiem: niewiem juz jak go namowic,moze dzis wypali :ico_oczko: :ico_wstydzioch: ...
A tymczasem uciekam bo zrobiłysmy z Julcia sobie budyn :-D Buziolki

[ Dodano: 2007-10-04, 17:56 ]
P.S. Dziewczyny martwie sie troszke o edzie bo ostatnio jak byla to miala jakies problemy i pisala cos o szpitalu :ico_olaboga: mam nadzieje ze u niej wszystko ok...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 paź 2007, 20:19

No ja w sumie tez nie wiem jak to jest z moimi tygodniami tutaj na suwaczku pokazuje mi ze jest 32 tydzien i 60 dni, na forum na ktorym sie zalogowalam wczesniej mam 32 tydzien i 56 dni do konca a wedlug lekarza to 32 tydzien dopeiro sie zacznie we wtorek :ico_ciezarowka:
a moja majusia jest dzisiaj bardzo niespokojna od rana walczy nie wiem moze jakies zawody sobie zorganizowala :ico_haha_01: teraz ma chyba jakies skakanie przez plotki bo skacze ze az brzuch sie caly rusza :-D

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

05 paź 2007, 08:13

hej laseczki :ico_haha_02:
no z wozka jestem naprawde zadowolona , tylko maz sie smieje ze jak bedzie psikus i urodzi sie chlopiec to bede z nim w rozowym wozku w kwiatki zasowac :-D
ale bylam u 3 lekarzy i kazdy powiedzial ze ewidentnie dziewuszka to chyba innej opcji nie ma :ico_haha_02:
dzis wstalam jak nowo narodzona cala noc przespalam co sie juz od daaawna nie zdarzylo bo mala mnie budzila , maz pojechal dzis do niemiec przytargac jakies autko rodzinne :-)
co do ciąż to u nas w Gorzowie jest masakra ja nie wiem co te wszystkie babki robily bo wyglada na to ze tylko bobasy :-D jak wychodze do miasta to normalnie same brzuchy i jak sie wszystkie wysypiemy z wozkami na wiosne to nie bedzie jak przejsc same korki :-D
a ten przyrost pewnie stad ze jest lepszy rynek pracy u nas bo duuuzo wyjechalo i zmniejszylo sie sporo bezrobocie i babeczki pozwolily sobie na brzuszek :-)
kurcze wydaje mi sie ze kupilismy za mala wanienke... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

05 paź 2007, 08:20

No dziewczyny, wózeczki śliczne :ico_brawa_01: Jola nie martw sie kochana, jeszcze troche czasu masz na kupienie wózka :ico_pocieszyciel:

Jesli chodzi o tygodnie to u mnie pokrywa sie termin z @ i termin usg. Albo moja córcia jest taka książkowa, albo cos jest z lekarzem :ico_haha_01:

Chciałabym zapytac Was o smoczki, bo wczoraj tak sobie troszke pobuszowałam po allegro i sama juz nie wiem jaki wybrać. Podobaja mi sie takie z firmy Tommee Tippee, ale nie wiem czy sa dobre..... ?

[ Dodano: 2007-10-05, 08:21 ]
Robak dlaczego za mała wanienkę? A jaka kupiliście?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość