Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

18 lip 2007, 12:00

Lenna no mi sie wydaje troche inaczej.. bo jesli masz meza niemca i on pracuje to przeciez sa pieniadze?? Niechce za mocno wnikac w twoja sytuacje ani bron boze do niczego namawiac tylko po prostu mowie jak mi sie wydaje.. I jak sie urodzi dzidzia to dostaje sie 154 € kindergeld(dziecinne na dzidzie) i do tego jak jestes na bezrobotnym i wszystko zgloszone masz to powinnas dostac 300 € niewiem jak uwazasz twoja sprawa mam nadzieje ze ci sie wszystko pouklada pozdrawiam papa

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

19 lip 2007, 20:30

Kristi, no wreszcie tu zajzalas do nas,tu tak cicho zawsze,wlasnie zobaczylam ze ty z fasloleczka znowu chodzisz,ja to podziwiam tem mamy co tai maly odstep maja z pociechami :-) gratulacje! I jak ci juz panna mala urosla :ico_haha_02:
lenna, tak szczeze mowiac to nie zadko sie tu zdaza ze dzieci bezrobotnej mamy maja o wiele lepiej niz te ktorych mama caly dzien pracuje i grosze do nonono tylko,jest tyle stron w internecie na temat pomocy finansowej dla matek z dziecmi,poczytaj tam troche napewno cos znajdziesz :-)

[ Dodano: 2007-07-19, 20:36 ]
lenna, tu masz bardzo dzu o pomocy finansowej itd
http://www.familienratgeber.de/de/famil ... rache.html

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 lip 2007, 11:53

Edyta dzieki za mile slowa,no ale tez widze ze tutaj jakos malo mamusiek zaglada :ico_placzek: No ale ja bede do was wpadac.. :ico_oczko: Oj tak mala Nicole mi tak juz urosla za piec dni bedzie miala roczek :ico_brawa_01: Boze to tak szybko zlecialo.. a tu juz znowu w ciazy jestem i jakos w lutym mam termin na okolo 21 a to wogule tak szybko nam sie udalo z ta druga dzidzia ze nie myslalam nigdy ze tak szybko klapnie :ico_oczko: Ale czuje sie dobrze i mm nadzieje ze szczesliwie sie wszystko uda i w lutym bede miala moja druga dzidzie :ico_oczko: Ciesze sie i poczekamy zobaczymy jak bedzie :ico_oczko: Pozdrawiam i odzywaj sie tez :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

24 lip 2007, 09:47

zimno u nas az sie nic nie chce,w podkoszulku za zimno w swetrze znowu za goraca buuuu
i dzieci mi wariuja w taka pogode :ico_zly: :ico_zly:
a ja razem z nimi :-D :-D
i chyba sie zdecydujemy do polski skoczyc na 2 tygodnie jak duza bezdie miala ferie a szczerze mowiac to taaaaaak mi sie nie hcce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

08 sie 2007, 11:58

Hej dziewczyny na forum jestem nowa a w niemczech mieszkam od roku (Schwäbisch Hall)
ciagle probuje sie tu zaklimatyzowac i jakos powoli leci! Wlasnie z mezem rozpoczelismy nasze starania o dzidzie!

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

09 sie 2007, 10:59

Ewelina83, witaj na forum,mam nadzieje ze niedlugo pochwalisz sie fasolka :ico_haha_02: ,tutaj czesto chlodem wieje,jakos rzadko dziewczyny tu zagladaja,ale czasem sie jakas znajdzie co cos napisze :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

09 sie 2007, 12:05

no ja tez mam nadzieje wszystko wyjasni sie w niedziele :ico_oczko:
jak na razie to wydaje mi sie ze mam wszystkie objawy jakie moga byc choc boje sie ze to moja wyobraznia juz za duzo pracuje :ico_olaboga: ale zobaczymy

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

05 wrz 2007, 20:26

a gdzie wy wszystkie sie podziewacie,pustkami tu wieje juz od dawna jakos,no ale u mnie to tak samo ja tez zaniedbuje nasz watek :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

05 paź 2007, 12:28

ale tu cicho dziewczyny :ico_szoking:

przyznaje ze mnie tu daaaawno nie bylo ale mam usprawqiedliwienie- zabkujaca coreczke :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

05 paź 2007, 19:35

Hanah, no dobre to usprawiedliwienie hahahaha :-D ja zwyczajnie nie mam czasu przy dwojce a nigdy nie wlaczam komputera jak dzieic sa obok mnie jedynie jak spia :ico_haha_02: (musi naprawde byc cos powaznego zeby komputer chodzi a z boku dzieciaki byly) :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: sebszynia i 1 gość