gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

05 paź 2007, 16:13

Delfina, strasznie mi szkoda Mayci. Niestety niewiele Ci pomoge. Smecta to z łagodniejszych. Z mocniejszych na biegunke to nifuroksazyd ale chyba na recepte jest. Na wymioty kiedys nam lekarka takie kropelki przepisala ale nazwy nie pamietam. Gastrolit - by sie nie odwodnila. Cola rozgazowana tez dobrze dziala. I tyle

A dla wszystkich sprawnionych ZIMNA WÓDKA

|^^^^^^^^^^^^^^^||......|"\
| ZIMNA WÓDKA..||......||'""|""\__,_
| ______________ ||__..|I__|__I___ |)
|(@) |(@)"""**|(@)(@)********* |(@)
to jest samochód z zimna wódka, zadbaj o to by dojechal dzis do kazdego!Dzis jest dzien najlepszych przyjaciól, ziomali. Wyslij to do wszystkich osób na liscie i do mnie z powrotem ( nawet gdy bede niedostepny). Poczekaj ile dostaniesz odpowiedzi. Jesli wiecej niz osiem to znaczy, ze jestes lubiany i sie dzis opijesz lub najpózniej jutro

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

05 paź 2007, 16:19

GOSIA :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: DZIEKI slyszalam o tej coli, Kuba kupi po drodze to jej po lyzeczce co chyba 10 min dam, moze sie odklei to cholerstwo!!!

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

05 paź 2007, 16:29

hey kochane mamuski!!!
wreszcie znalazlam chwile,zebu poklikac na TT,mam nadzieje,ze moje dziecko bedzie na tyle laskawe,ze nie zacznie krzyczec u gory w lozeczku,bo probuje zasnac po obiadku...hihi
Po sniadaniu wybralysmy sie na miasto,bo musialam pare rzeczy kupic,a nie chce wysylac Bablu bo chodzi jak snieta ryba,przedwczoraj siedzial w szpitalu do 1 w nocy nad jakas prezentacja a wczoraj poszedl spac tez bardzo pozno,wiec chce zeby sobie biedak troche odpoczal...jutro mamy plan wybrac sie do Birmingham na zakupy,wiec lepiej niech bedzie w formie jak Vinee zacznie latac,to pewnie bedziemy obydwoje padnieci jak muchy... :ico_olaboga: :ico_szoking:
we wtorek bylam w przychodni,bo mi sie tabletki na tarczyce skonczyly.Vinee dala mi tak w kosc,ze nie wiedzialam jak sie nazywam. :ico_olaboga: . musialam za nia latac ponad 20 minut,bo przyszlysmy wczesniej troche...tam sa automatyczne drzwi i ona w te i spowrotem biegala a ja za nia,tak szybko leciala,ze musiala pilnowac,zeby drzwi sie zdarzyly otworzyc,bo inaczej by jeszcze uderzyla w szklo..wymyslala niestworzone rzeczy,wchodzila do wszystkich pokoi,nawet weszla do pokoju pielegniarki,jak rozmawiala z pacjentem... robila dziwe akrobacje :ico_szoking: ,ani na chwile nie siadla na pupie,a tam pelno zabawek,gdzie tam na 3 sekundy i znowu biegiem...bylam mokra,jakbym skonczyla maraton...ufff...jak chcialam ja na rece wziac to tak sie wyrywa i taka silna,ze mowy nie ma..spowrotem jak wracalysmy to mi usnela w wozku i spala jeszcze troche w domu..mowie Wam mialam serdecznie dosc..tlumaczylam jej na 100 roznych sposobow,nawet spoosby superniani nie przyniolsy zadnego efektu,ludziska mieli niezly ubaw,bo rozrywki im dostarczala za to mi do smiechu nei bylo...
ogolnie te 3 ostatnie dni to tak mie wykoczyly,ze szok.. no coz,widac moje dziecko nagle dostalo podwojnego powera... :-D
czytalam Wasze posty w miare na biezaco,zeby nie miec zaleglosci..cale szczescie,bo mialabym niezle czytania..hihi

Dziewczyny boskie filmiki,Lucy Oliverek z tatuskiem super,nie ma to jak widok faceta z dzieciatkiem,zawsze mnie rozbraja..ale Ty masz grzecznego synusi..pewnie po mamusi sie domyslam taki aniolek!!! :ico_buziaczki_big: Ciesze sie,ze z chrztem tak super wyszlo i ze nie bedzie zadnych problemow!!! Sliczne fotki Oliverka w podpisie!! :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:
Kasi.k Twoja Vikusia niezle szaleje,poczekaj az zacznie chodzic,cos mi sie wydaje,ze agentka niezla z niej bedzie...po raz kolejny musze powiedziec,ze uwielbiam jej slodkie nozki,takie paczuszki :ico_buziaczki_big: ...teraz mi sie wydaje,ze Vikusia bardziej do tatuska podobna zaczyna sie robic..obejrzalam nowe fotki w albumie,i jak dla mnie wygladasz bardzo ladnie w nowej fryzurce i mow co chcesz... :ico_nienie: :ico_brawa_01:
Jasnie Pani:) Twoja Lucja tez chyba juz niezle aktywna skubana ale Wam te dzieciaki porosly,a wydaje sie ze niedawno rodzilyscie mamuski!!!
Marta cudne fotki :ico_buziaczki_big: Frania z ta maskotka ,ale super wygladaja,widac,ze mu sie podoba ...alez on Ci rosnie jak na drozdzach super,ze Wam sie udalo spotkac z Emilka,szkoda,ze zadnych fotek razem nie macie,ale musicie to nadrobic nastepnym razem..co do mojego glosu to ,ale wymyslilas,jeszcze dziewczyny gotowe uwierzyc...hihi najwyzej sie nadaje do dubbingu kreskowek jakiegos krolika albo innego toldiego..hihih a ja pamietasz jak Ci mowilam,ze masz bardzo delikatny glosik,i ze pewnie ladnie spiewasz i mialam racje,bo sama pisalas,ze Frania sie uspokoil tylko jak mu zaspiewalas.... zdrowka dla synusia,mam nadzieje,ze szybko wyzdrowieje malenstwo!!! :ico_buziaczki_big:
Madziorka jak czytam o Twoich przygodach,to malo nie pekam ze smiechu..hihih..dobrze,ze Leosia nie zgubilas...Bablu jest tez troche roztrzepany,ale ja zawsze go pilnuje,bo Bog wiec czego by zapomnial...hihih super masz fotke z plazowania w podpisie... :ico_brawa_01: cos ostatnio malo nam wklejasz fotek,mam nadzieje,ze sie poprawisz!!! :ico_nienie: a co do Vertbaudet to polecam,maja bardzo ladne ciuszki i przede wszystkim dobre jakosciowo i kolorki fajniutkie!!! :ico_brawa_01:
Ela milych wakacji w Pl i udanego wypoczynku i wracaj do nas jak najszybciej z Kondziem!!!
Kasiula juz zapomnij o tej skarpecie i do nas wracaj...Tobie za niedlugo nie starczy doby tyle masz zajec i jeszcze ten angielski Jak Lenka wklej jakies fotki,bo zleje po tylach :ico_nienie: :ico_zly:
Emilka super,ze wypad na kregle sie udal i ze miala kto Ci przypilnowac dzieciaczkow!!!Nathanek sliczny,jaki on juz duzy i jak ladnie stoi :ico_szoking: ,prezentuje sie super w tych nowych spodenkach ale okazja Ci sie trafila tak tanio!!! Alusia sliczna blondyneczka i modelka w nowej kurteczce!!!! :ico_brawa_01: :-D brawa dla mezulka za zdane testy :ico_brawa_01: ,teraz to juz tylko patrzec jak bedzie smigal za kolkiem!!!
Gosia wpadl mi strasznie w oko ten plaszczyk w kratke,moze gdzie cos wyszukam jutro..hihih Jak tam Tomus,opowiadaj jak tam dogaduje sie z opiekunka i wklejaj fotki,bo tez dawno go nie widzialysmy.Alez ten czas zasuwa za niedlugo bedziesz wyprawiala 2 urodzinki dla niego,a niedawno roczek byl... macie juz jakies plany na urodzinki?
Sandrusia strasznie sie ciesze,ze juz wszystko w porzadku...uff....juz wiec takich numerow nie robcie,bo nie moglam spac.. :ico_nienie: hihihi plaszczyk super,nie ma to jak zakupy na poprawienie humorku :ico_brawa_01: ,tak trzymac.Dobrze,ze porozmawialiscie i ze duzo rzeczy zostalo wyjasnionych,powoli bedziecie sie docierac z czasem zobaczysz...pochwal sie tym nowym mieszkankiem jak juz bedzie cos wiaodmo...buziole dla Kubusia z okazji 8 miesiaczkow!!! :ico_buziaczki_big: filmik boski,ale Kubus ma energii... :ico_brawa_01: strasznie do Ciebie podobny sie robi,a szczegolnie po oczkach!!!
Zubelek te mieszkanko superanckie,na pewno cos znajdziecie rownie aktrakcyjnego!!!Jak dziewczynki,jak zdrowka u Was,mam nadzieje,ze juz chorobska przegonione!! :ico_buziaczki_big:
Beatka czekamy na wiesci o malenstwie,nowy dzidzius bedzie na watku u nas!!! Trzymam mocno kciuki,zeby porod byl szybki i dzieciatko zdrowiutkie!!!! :ico_buziaczki_big:
Julie ale agent z Twojego Nathanka!!! :-D :-D jak tam lodowka,wymyslilas cos!!!hihi
Justyna ciesze sie,ze Alex juz zdrowiutki!!! :-D :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
Delfina szkoda Waszego pieska,ale mam nadzieje,ze da sie cos zrobic,dobrze,ze tak wczesnie wykryto tego raka,bo tak szanse sa duze,ze bedzie wszystko ok!!!

[ Dodano: 2007-10-05, 16:30 ]
Delfinka teraz doczytalam,ze Maycie chora,szkoda mi jej bidulki bardzo,mam nadzieje,ze szybko sie odklei to cos co tak ja meczy...a kysz zarazo... :ico_zly:
Ostatnio zmieniony 05 paź 2007, 18:08 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 6 razy.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

05 paź 2007, 16:38

Ilonka ty nie piszesz przez tydzien ale jak napiszesz to megawielgachny post :ico_szoking:
Ale takie ja lubie :-D

Zdjecia bedą juz niedługo pewnie dopiero z urodzin :-D
Tomek otwarty do ludzi i z nianka spoko. Chociaz ja go nie odbieram od niej bo przychodzi o 11 a wychodzi o 15 wiec nie widze humoru Tomka. Ale on raczej zadowolony z życia. A co do szalenstw Vinee to jakbys Tomka opisywala. Taki sam diabel wcielony. hihi


Dziewczyny ja jeszcze apropo kremu na cellulit. To ma być żel czy plastry?

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

05 paź 2007, 16:46

Gosia Ty sie tu nie wykrecaj,ze dopiero fotki z urodzin wkleisz,ja Ci dam..hihi
Super,ze Tomus zadowolony,widac opiekunka mu sie spodobala.. :ico_brawa_01: dobrze powiedziane...diabel wcielony...wlasnie tego okreslenie szukalam..hihi :-D takie pomysly jak ma Vinee to bym mogla godzinami tu opisywac,ostatnio siadla sobie w kacie za drzwiami,ja suszylam wlosy przed wyjsciem,a ona sobie wziela nowy krem,ktory kupilam ze 3 dni temu,otwarla jakims cudem..zagladam za drzwi a ona sobie go wklepuje w lydki no i oczywiscie skarpetki tez przy okazji,efekt taki,ze kremu nie zostalo nic,no moze na jeden raz... :ico_olaboga:
Delfina Maycia przesliczna panieneczka :ico_buziaczki_big: ,poczekaj jak chlopcy zaczna ja podrywac na placu zabaw..hihih ta fotka z umazana buzke super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

fotki z ostatnich dni :-D

Obrazek

Obrazek
i znowu grzebanie :-D :-)

Obrazek
moje dziecko wybiera sie na zakupy :-D
Ostatnio zmieniony 05 paź 2007, 16:59 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 2 razy.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

05 paź 2007, 16:55

ilonakk9 pisze:zagladam za drzwi a ona sobie go wklepuje w lydki no i oczywiscie skarpetki tez przy okazji

mała damulka chciała miec łydki zadbane :ico_smiechbig:
Tomek teraz ma manie wyrzucania wszystkiego do kosza. Cokolwiek znajdzie wrzuca do kosza i zamyka z hukiem przykrywe. Za chwile wraca znowu wyrzuca i zamyka. I jak czegos nie ma tzn ze w smietniku jest :-D

Lece do domu bo juz weekend. Hurra!!!

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

05 paź 2007, 16:58

Gosia widzisz jakiego masz porzadnisia w domu :-D :-) milego weekendu i odpocznij sobie!!!!
Felicity zagladaj do nas!!!moze bedziemy Ci w stanie jakos pomoc :ico_pocieszyciel: buziaki wielkie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Ostatnio zmieniony 05 paź 2007, 17:07 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 1 raz.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

05 paź 2007, 17:03

witam!
ja musialam odespac zakupy z synusiem bo tez dal mi neizle popalic :ico_olaboga: /
ten zkolei do windy mí uciekal w primarku i do przebieralni meskiej w tk maxie :ico_wstydzioch: do tego jeszcze ze trzy razy obudzil sie w nocy przez te zabki i tak sie zastanawiam jak ja pociagne te najblizsze 6 dni pracy... :ico_noniewiem: no coz bede sie obijac i sprobuje w pracy odpoczac jesli to wogole mozliwe :ico_haha_01:

a teraz zjadl natus dwa talerze ogorkowej a ja czekam na pizze- juz siedzi w piecu :ico_haha_01:


delfinko biedna majusia :ico_olaboga: wiem tez ze na zatrucia pokarmowe woda gazowana dobrze dziala ...oby szybko przeszlo

[ Dodano: 2007-10-05, 17:04 ]
gosia hihihi ale z kosza to jescze nie tak zle mnie nathan ostatnio wszytskie pudry i cienie w lazience do kibelka wrzucil :ico_zly: lacznie z pedzelkami

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

05 paź 2007, 17:40

Delfina ja mialam to samo z Oscarem wymiotowal nam caly czas nawet jak cos pil to zaraz go cofalo do tego doszla biegunka. Pojechalismy do szpitala i tam dali nam DIORALYTE kupisz to w kazdej aptece to jest odpowiednik kroplowki zeby dziecko sie nie odwodnilo od tych wymiotow. W opakowaniu jest 6 saszetek o smaku czarnej pozeczki rozpuszczasz to w wodzie i podajesz po lyzeczce co 5 min i trzeba tego przestrzegac co do minuty bo to ma miec dzialanie jak kroplowka powoli wchodzic w organizmu. Po tym czul sie duzo lepiej i juz nie wymiotowal. Aha i jeszcze nam powiedzieli ze do picia dawac tylko wode zadne soki bo tez powoduja wymioty i biegunke.Mysle ze bedzie wszystko dobrze i szybko jej przejdzie.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 paź 2007, 19:35

hej
wrocilam... uffff maz mnie przycholowal hihi
czy ja nie moge wyjsc do miasta bez przygod????
zlapalam kapcia drugi raz!!!!!!!!!!!!!!!! ledwo dotarlam do kumpeli ktora mieszka blisko centru,m ale i tak mialam dosc...
brrrr
a ze nadal nie mam karty, to z adas zostawia mi koma i kontaktujemy sie przez jego kolege z ktorym pracuje..
i akurat jak pekla detka to oni sie rozstali po pracy i nie mialam jak dzwonic do niego po pomoc
to doczlapalam do kumpeli hihi i od niej probowalysmy sie dodzwonic na skypa do adama
ale glos byl sciszony hihi jednak w koncu sie udalo hihi w razie czego moglam wziac jej wozek i do domu jechac hihi
ale adas sie pojawil na czas. ech.... masakra hihi

a znow w jednym sklepie zostawilam zakupy ale jakis hindus dziadek za mnia biegl i wolal.. hihih nie wiedzialam o co mu chodzi hihi
a w innym karte zostawilam ale kasjerka na szczescie szybko sie zorientowala
uffff
a teraz szybko obiad i do tesco
dobrze ze z adamem to jakos cala wroce

a wlasnie spalilam maslo na pierogi.. :ico_olaboga: . ale na szczescie adas sie kapal i szybko zatuszowalam slady.. a smrodu moze nie poczuje, bo zakatarzony hihi
dziewczyny jak mnie adas wyrzuci z domu to przygarniecie co????
plisek!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-05, 20:02 ]
DELFINKA mAycia super... foteczki rewelacja!!!! strasznie mi przyzkro ze tak cierpi twoja kruszyna.. doswiadzczone mamcie sa niezastapione.. zapomnialam o tej coli, bo tez slyszalam ze pomaga. nawet doroslym.

ilonka julie ale wy macie przeboje z waszymi maluchami...
normalnie usmialam sie na maxa

vinee szalona , nie dziwie ci sie ze nie masz sil ani czasu zajrzec na tt hihi
jeszcze chwile i bedzie ci robic psoty i pisac posty w twoim imieniu na tt hihi
a ba fotkach taka grzeczna i sliczna... aniolek chcialoby sie rzec hihi

a nathanek no coz.. apetyt niesamowity.. 2 talerze zupy?? pieknie !!! hihi i maly wariatuncio

wam to sie dziewczyny nie nudzi co???
tylko wasza kosmetyczka zubozeje hihi najlepiej sprawcie sobie do niej klodke hihi

gosia no ty nam tu smaka na wodeczke robisz hih oj nieladnie tak matki karmiace maltretowac hihi dawaj nam tu fotki tomcia hihi

[ Dodano: 2007-10-05, 20:22 ]
dziewczyny moj leos dzis mnie zaskoczyl na maxa..
swoim malenkim rozumkiem hihi
widac jego zaineteresowanie tv nie bylo bez powodu hihi i cala ta przedwyborcza atmosfera mu sie udzielila hihi

i przekazal nam taka oto preferencje polityczna hihi hihi ...



LEPIEJ ZJESC MUCHOMORA NIZ GLOSOWAC NA KACZORA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-05, 20:28 ]
Obrazek
a tak dzis sie przemieszczal po lozeczku hihi
Obrazek
Obrazek

nie ma to jak drzemka z tatkiem hihi

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość