Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 paź 2007, 20:42

kamilka z tego co zauwazylam to wszystkie dzieciaczki jak juz zaczynaja kumac to nie chca tak bezczynnie lezec. domagaja sie uwagi i rozmowy hihi ja widze jak leosia to cieszy hihi az chcialby piszczec z radosci

my zjedlismy obiad a leos nam usnal hihi i czekamy zeby pojechac do tesco hiih a myslalam ze tam bedzie spac
biedne to nasze dziecko
zamiast spac to bedzie wloczone jeszcze,.,.
ach...

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

05 paź 2007, 20:45

madziorka ty to naprawde zakupoholik jestes... po nocy targac dziecko po sklepach, masakra ;-)))))))))))))

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 paź 2007, 20:49

avisek co piatek tak jezdzimy.. ale zwykle wczesniej.. ale pamietaj ze u nas dopiero 20-ta dochodzi...
a leos chodzi spac pozniej..
nie jestem taka straszna matka
on sobie spi albo oglada wszystko dookola hihi

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

05 paź 2007, 21:09

madziorka, zartowala, nie watpie ze krzywda mu sie nie dzieje :-) w wielkim sklepie ma duzo obiektow do ogladania ;-)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 paź 2007, 21:13

Czesc :)
DSla Laury 100 lat :ico_tort: :ico_tort:

matko tyle tego było zapomniałam juz
Madziorka zdjęcia super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: uśmiałam się na maksa :)

Ta aukcja jest super, tez bym licytowała, ale jak Dominika upatrzyla sobie na chrzest, to nie będę jej włazić w paradę :-D

Kamilko zdjątka ładne, szczególnie mi się podoba ujęcie Twoich rodziców :))
A co do zabawy, Wanesska lubi i matę, i karuzelkę , i grzechotki na wózku ale najbardzioej oczywiście wykrzywioną maminą mordę , najlepiej jak suszy zęby :-D

A zasypia mała sama, praktycznie od urodzenia (no za wyjatkiem tych pierwszych 2-3 tygodnmi kiedy bez przerwy wyła :)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 paź 2007, 21:48

DLA LAURY :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: ,widze ze dalam dobrego linka bo nie bawem sie pogryziecie o ten zestawik :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: zartuje oczywiscie :-D KAMILKO moja niunia bawi sie na macie ciagnie wszystko,mymla,oblapuje itd,obkrecam ja z kazdej strony bo tyle zabawek to jest przeszczesliwa,i oczywiscie uwielbia grzechotki na wozku a najlepszym jej zajeciem ostatnio jest mamlanie raczek :-D i tak sie bawi z ok 2 godz i znowu nyny,a najlepiej to oczywiscie rozmowa z mamusia i ha ha hi hi :-D MADZIORKA twoj przystojniacha z muchomorem rewelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiecie co Wikusia zasnela nam w aucie o 17 i dalej spi tak slodziutko :ico_szoking: nawet ja nie budze pewnie misie pysie sie jej snija :-D

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

05 paź 2007, 21:59

Dla LAURY :ico_tort:

A ja kupiłam dziś składane łóżeczko dla Bułki, jutro rano wyruszamy do Wrocka!!
A sobie nabyłam dzinsy...
żyć nie umierać

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 paź 2007, 22:09

oj, dziewczyny, chyba wlasnie mialam namiastke tego co wy przechodzicie z chorymi maluchami :ico_olaboga: ZEBOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Caly dzien byla troce marudna, jesc nie chciala za bardzo i raczke na nosek kladla i nie jarzylam wogole o co chodzi :ico_noniewiem: tempki nie miala, ogolnie zdrowo wygladala (chociaz niestety mojego meza zmoglo i ma zapalenie oskrzeli :ico_noniewiem: )w koncu zajrzalam jej do paszczeki, a tam cale czerwone i spuchniete dziaselka :ico_placzek: wieczorem taka awanture zrobila :ico_olaboga: :ico_olaboga: spac nie chciala, na rece tylko, w chuscie ja nosilam, ale nagle jej sie odechcialo i plakac zaczela, to ja z chusty wyciaglam i dalej nosilam na rekach, bo tylko tak byl spokoj. maz na chwile chcial mnie zluzowac, bo juz mi rece odpadaly to tak sie zaczela drzec, ze kosmos :ico_olaboga: :ico_olaboga: u mnie na rekach sie uspokoila i w koncu zasnela, ale nie wiem, czy nie bedzie nocnych atrakcji :ico_olaboga:

avisek skoro ci tak zalezy to ci moge odpuscic ta aukcje, bo za mnie i tak snajper licytuje, a jak cos sobie upatrze to zaporowa cene wpisuje. nie jest jednak to mile z twojej strony, skoro wiesz, ze na chrzest to chcialam.

Alineczq pisze:Ta aukcja jest super, tez bym licytowała, ale jak Dominika upatrzyla sobie na chrzest, to nie będę jej włazić w paradę

dzieki Alinka, ale ja juz nie licytuje, wiec sie nie krepuj :ico_oczko: :ico_oczko:

Kamilka moja Luska ma taka fajna zabawke, ktora jej ustawiam przed lezaczkiem i jak ona kopie w takie ruchome czesci to sie melodyjki zmieniaja. do tego w kazda reke inna grzechotke i przynajmniej pol godziny z glowy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 paź 2007, 00:25

jasnie pani licytuj!!! hihi na chrzest luska musi to miec hihi
a to jest chyba z h&m. wiec jak chcesz to moge tego poszukac tutaj i wyslac ci.. bo u ciebie nie ma h&m co?

jednak nie pojechalismy do tesco bo zrobilo sie rzeczywiscie pozno a leos zaczal marudzic i domagac sie kapieli hihi
i jeszxze zagadalismy sie z mama na skypie hhihi mama ogladala leonka.. rozmawiala z nim i towarzyszyla nam nawet podczas kapieli ogladajac wnuka hihi potem adas ppwiesil kamerke na lozeczku i mamcia tak sobie patrzyla i gugala do leosia hihi
fajnie ze choc tyle..

wzielo mnie za porzadki.. leos przysypial w lozeczku a ja lazilam mu po pokoju i ukladalam ciuchy w szafie hihi a on sobie tak w zamieszaniu zasnal hihi
adas teraz sprzata kuchnie a ja szybko poprasuje leonka rzeczy
zeby jak najmniej zostalo na jutro

[ Dodano: 2007-10-06, 00:35 ]
karla to super ze jednak wyjazd wypali!!! koniecznie zdaj relacje po powrocie i pokaz nam piekne koniki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 paź 2007, 00:38

Madziorka to Cie wzielo na ukladanie,a ja dzis o 22 sprzatalam,tzn ogarnialam he he bo najpierw bylismy na dworze z kumpela i jej maluszkiem ,a potem jak wrocilismy to wlaczylam film i razem z Oliverkiem zasnelismy he he

sto lat dla Waneski i Laury :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ale fajnie jutro weekendzik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-06, 00:40 ]
ja wlasnie szukam jakis nowych zabawek dla Oliego,bo jemu sie szybko nudza he he ale lubi ta z lezaczka ,to wszedzie ja zanosze....teraz wszystko do buzi wklada,bo go dziasla swedza he he

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość