lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 paź 2007, 23:08

dziewczyny posmialam sie troszke z Waszych postow :ico_brawa_01: z Vinee uciekinierki,Tomusia ,ktory wszystko wyrzuca i Leosia fotka z podpisem ha ha

Delfinkai Marta duzo zdrowka dla maluszkow....ja musze leciec,bo moj juz ,,kaszle,,na sile,zeby go zabrac he he a tak sie ladnie bawil ....

Madziorkapodaj jeszcze raz linka do tego katologu co sa fajne ,kolorowe ciuchy dla dzieci,nie pamietam jak sie nazywal :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

05 paź 2007, 23:23

martuchafrost, ja pralam i piore w persil lub ariel bio kapsulkach chociaz w Fair tez pralam tabletkach a od poczatku plukam w bialym Comfort

[ Dodano: 2007-10-05, 23:32 ]
Jasnie Pani :), juz sobie zapisze twoj GG :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

05 paź 2007, 23:34

Marta ale Was mecza te chorobska :ico_noniewiem: :ico_zly: buziole dla Frania,oby szybko sie mu polepszylo.. :ico_buziaczki_big: :ico_pocieszyciel:
Madziorka Leos przecudny,na tych fotkach widac,ze juz wydoroslal Ci maluszek...sliczne ma spodenki z meduza :ico_brawa_01: :-) miny robi boskie.. :ico_haha_01: co do poscieli to ja tez ma taka sama..hihi..to jest nie ma bumpera,ale kolderke itd...
Marta ja od poczatku piore w plynie do prania Fairy i tez uzywam plynu do plukania Fairy..jestem bardzo zadowolona z niego... ja wiekszosc rzeczy piore w plynach do prania.. :-) jakos mi bardziej pasuja :-)
Lucy to link http://www.vertbaudet.co.uk/ :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 paź 2007, 23:58

Ilonka dziekuje :-D
Jasnie Pani mojego na razie tylko swedza,ale nie ma czerwonych dziasel,a ja dzis ukradlam przez przypadek zel na dziasla calgel :ico_szoking: poszlam do asdy z kumpela i zapomnialam koszyka,wrzucalam do wozka zakupy,a potem zabraklo miejsca,wiec cofnelam sie po koszyk....wszystko wrzucilam a zel wpadl pod kocyk :ico_wstydzioch: dopieo w parku zobaczylam :ico_haha_01: ale ze mnie zlodziejaszek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

06 paź 2007, 00:19

Oj lucy :ico_nienie: niegrzeczna dziewczynka z ciebie :ico_haha_02: Atak szczerze powiedziawszy to ja z tesc tez kiedys wynioslam takiego nieduzego teletubisia bo wzielam dla Natiego pozniej jak chodzilam po sklepie to sie nim bawil i przy kasie zapomnialam mu zabrac i dac do skasowania, w domu zauwazylam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 paź 2007, 00:45

emilka no ja piore tez w tych pigulach non bio i plucze w tym samym comfort. super ciuszki pachna hihi

dziewczyny musze zrobic sprostowanie!!!!
normalnie pomylilam nicki. i zamiast o fittney napisalam o felicity!!!
STRASZNIE PRZEPRASZAM ZA ZAMIESZANIE!!!!
felicity napisala mi priva i dopiero jak zobaczylam fotke w podpisie to sie zorientowalam ze nie o ta mamuske mi chodzilo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

felicity ciezaroweczko a czemu do nas nie piszesz???? :ico_nienie:

fittney obiecalas sie pokazac :ico_oczko:

porobilam porzadki w szafie. leos w tym czasie zasypial w lozeczku. i jak jest zamieszanie to szybciej mu to wychodzi hihi
ide jeszcze poprasowac jego ubranka. zeby na jutro jak najmniej robotki nam zostalo hihi
adas zaczal mocniej kichac i smarkac.. :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 paź 2007, 00:49

Madziorka zdrowka dla Adasia...a ja o fittney caly czas myslalam,co u niej,bo nic nie pisze...fajnie,ze napisalas

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

06 paź 2007, 00:55

Dziewczyny ale zabawnie :ico_haha_02: kolezanka Marty ktora rodzi to dziewczyna ktora poznalam w maju na tych spotkankach takze ja tez ja znam i przezywam jej porod z innej strony poniewaz wiesci dostaje od znajomej na ten temat gdyz przez moje wakacyjne podrozowanie do PL stracilam z nia kontakt a ona sie przeprowadzila w okolice Marty takze swiat jest maly :ico_haha_01:
Mam nadzieje ze za bardzo nie pokrecilam

[ Dodano: 2007-10-06, 00:56 ]
A gdzie nasza Sandrusia???
Pisalam na gadu ale nie odpowieada :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 paź 2007, 07:26

Cze laseczki, ja juz czynna :ico_kawa: :ico_kawa: mloda juz chyba nigdy nie bedzie spala dluzej. lezakuje teraz, nadaje jak Wolna Europa i nie wiem jak jej sie to udaje, bo obie piastki ma w buzi. Musze ruszyc po ten zelik do dziaselek

Emilka_M, swiat jest maly, juz sie przekonalam o tym parokrotnie :ico_oczko: urodzila w koncu wasza kolezanka???

madziorka hihi, a ja wczoraj widzialam jak felicyty przegladala nasze forum, ale nic nie napisala... juz nas nie lubi :ico_placzek: poza tym mam cos dla ciebie i nie bede ci linka na czerwcowkach podawac bo tam sa kradzieje :ico_placzek: :ico_placzek:
http://www.allegro.pl/item252741507_prz ... zm_74.html
pewnie nie kupisz, bo ty chyna nie kupujesz z allegro, ale jak to zobaczylam to mi sie od razu skojarzylas :-D :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 paź 2007, 10:31

hej dziewczyny!!!
Emilka masz buziole od Aśki, dzwoniłam wczoraj wieczorem, ma sie dobrze, a dzis juz rano pisałam smsa bo nie wiem czy juz rodzi czy nie więc nie chce przeszkadzać , sie denerwuje, bo ona mi bardzo bliska jest :-) bede cie informowac na GG lub sms :ico_oczko:

Jasnie Pani widze ze nasze dzieciątka tak jakos razem wstają bo mój Franczesko juz od 7.00 wojuje :ico_brawa_01:
dobra ide kuraka upolować , bo na obiad musze coś zrobić :ico_oczko: hihiihihihiihi

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość