madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

05 paź 2007, 10:41

Monia to jest dokładnie ten laktator, tylko ten drugi nie elekryczny.


kaska28 pisze:Madziarka jesli tamten sie sprawdził to czemu teraz chcesz jakiś inny kupować? Może epiej pozostac przy sprawdzonej firmie

no własnie w zasadzie to masz rację, wczoraj akurat przegladałam laktatory i wpadł mi ten w oko tzn. w zasadzie to cena :ico_oczko:

http://www.allegro.pl/item249009832_rec ... _hit_.html

i tak pomyślałam sobie ze jak ten sie nie sprawdzi to cena jeszcze nie jest taka straszna zeby sie zmarnował i kupie wtedy tamten Medela ale sama juz teraz nie wiem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-05, 10:43 ]
A co do pieluch to tylko tak zapytałam bo raczej wiadomo ze kazda zdecyduje sie na pampersy :ico_oczko:
Ja tez kupię z 10, 15 sztuk tetrowych bo na pewno sie przydadzą.

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

05 paź 2007, 11:11

Cześć dziewczyny!!!
Kaska28 szczerze Ci powiem, że po przeczytaniu tych postów o stawianiu się macicy troszkę się wystraszyłam, ale stwierdziłam że jeśli lekarz mówi mi że wszystko jest ok i ze mną i z maleństwem to tak musi być.

Wczoraj się dowiedziałam ,że moja przyjaciółka jest :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: !!!!! Ale się cieszę, ma termin na 21 kwietnia. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jak tak czytam ile Wy już macie wyprawki to :ico_szoking: :ico_szoking: ,ja mam dopiero 1 parę malutkich skarpetek i to w dodatku dostałam od mamy. Ale planujemy w listopadzie jechać na zakupy i wtedy już konkretne.

A do zasiłku rehabilitacyjnego to mnie nie sięgnie, bo jestem od połowy sierpnia na l4. A powiedzcie mi czy macie na l4 zaznaczone ,że chory powinien leżeć??

Pozdrawiam

[ Dodano: 2007-10-05, 11:29 ]
Powiedzcie mi czy ten laktator jest bardzo potrzebny, ja tak naprawdę to nie wiem dokładnie co mam kupić, co mi się przyda na 100%, a co nie. Może jest chętna która zrobi listę rzeczy potrzebnych dla dzidziusia i dla mamy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

05 paź 2007, 13:24

Cześć!!!

Zaskoczone???

Hmmm znalazłam minutke zeby wpaść. nie mam czasu czytac Waszych postów nadrobie te zaległosci po imprezce.

Ładny stres!!! Jutro slub i weselicho.
Dla Was Z tej okazji Kawusia :ico_kawa: i ciasteczko, a właściwie tort :ico_tort: !!!

Trzymajcie za mnie, zebym sie nie pomyliła w kosciele hi hi!


Buziaczki i pozdrowionka dla Was kochane!


Odezwę sie niedługo znów. pa pa

[ Dodano: 2007-10-05, 13:26 ]
Hmmmm jescze jedna okazja na :ico_tort:

Zaczęłam setna stronke!!!!


To chyba na szczeście mi sie tak trafiło!!!

Buzki

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 paź 2007, 13:37

Cześc kobietki...
Wiecie tak myślałam o tych pieluchach... ja podejmę próbę tetry w ciągu dnia, bo mi się wydaje, że pampersy są takie... wstrętne :ico_noniewiem: znaczy... mi się one konkretnie kojarzą z wielką podpaską, a tych zawsze nie cierpiałam, niby a'la bawełniane włókna delikatne i bla bla bla, a tyłek za przeproszeniem się w tym poci... dziecko się z siusia to wsiąka w jakąś magiczną powłokę, ale nie wysycha tam przecież tylko paruje sobie... tetra mobilizuje do zmieniania zawsze jak tylko jest nasiusiane, a nie jak już pielucha jest ciężka, bo wcześniej w tych super chłonnych warstwach w ogóle ciężko wyczuć, że coś się namoczyło... :ico_noniewiem: ale to będzie tylko próba, bo nie wiem czy dam radę, chciałabym pampersa zakładać tylko na noc, albo wyjście z domu, ale każdy wie, że to wielka wygoda, nie trzeba prać i generalnie można powiedzieć, że dla potencjalnej mamy to same superlatywy... więc chcę sie podjąć tetrowania, ale jak nie dam rady to zatrudnie pampersy na pełen etat...
...jesli chodzi o laktator, to tylko ręczny-podłączanie piersi pod prąd jest zabawne z samej treści :ico_haha_01: z resztą nasze mamy radziły sobie i bez tego :ico_oczko: wi ęc nie ma co popadać w przesadę

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

05 paź 2007, 14:42

Marcia_pod trzymam kciuki żeby ślub i wesele wypadły jak najlepiej!!!! No i życzę Wam wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia!!!!
Ja byłam 1 września u siory na weselu i niestety pomyliła się w kościele , "że Cię nie dopuszczę" , ale przynajmniej było dużo śmiechu :-D :-D i jest co wspominać.

Z okazji setnej stronki
:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :564: :564: :581: :581: :581: :521: :524: :527: :524: :521: :509: :509:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

05 paź 2007, 15:57

hej kochane :-)
Właśnie rozmawiałam z kumpelą ,która rodziła rok temu i wiecie co,odradziła mi kupna laktatora przed porodem :ico_noniewiem: Powiedziała,ze jak urodziłą to pielegniarki przychodziły ze swoim laktatorem i w sumie mało która kobitka z niego korzystała,głównie ściągała recznie bo pokarm sam jej leciał :ico_olaboga: ,nio i ,ze lepiej sie wstrzymac,ewentualnie ajk stwierdze po porodzie,ze bedzie mi potrzebny to wtedy pomyślę i bądź tu mądrym :583: Także ja chyba rzeczywiście poczekam :ico_noniewiem:

Dzwonił mój mąż i postanowiliśmy,że jutro jedziemy po wanienkę i po przewijak dla malucha,ale się cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Niech ten czas szybciej leci,bo normalnie nie wytrzymam hihih :ico_wstydzioch:

Buziak

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 paź 2007, 15:57

Hej Kobiety!

Ale sie rozpisalyscie dzisiaj, ja niestety mialam duzo pracy i niestety dopiero teraz moge zajrzec do was!

Marcia,

Pyszny torcik!!! Mniam!!
Nic sie nie martw!! Wszystko bedzie OK!! Dasz rade, trzymam kciuki i bawcie sie dobrze!!!

Jesli chodzi o laktatory to ja jestem kompletnie zielona i musze sie glebiej wczytac, co Wy tam napisalyscie.... :-)

Pieluszki tylko jednorazowe!!! Trzeba sobie ulatwaic zycie, tam gdzie to tylko mozliwe i ja nie widze sensu, zeby sie meczyc z tetrowymi..... jak nasze mamy!
Pare sztuk tetry tez kupie, ale wlasnie do celow innych niz siusiu.... i z tego co wiem to w niektorych szpitalach wymagaja wlasnie paru sztuk tetrowych pieluch, np. do karmienia...

Ja uciekam na razie, dzisiaj jade z siostra do rodzicow, do Kielc. Jak bedzie pogoda, to jutro wybieramy sie na grzyby!!

Odezwe sie jeszcze!!

Mielgo popoludnia i buzka dla Wszystkich!!!

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

05 paź 2007, 16:00

Marcia nio i zapomniałam o Tobie kochana. :ico_wstydzioch:
Trzymam kciuki aby wszystko poszło jak najlepiej :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:

Nio i 100 stronkę stawiam bigosik hehe :ico_obiadek: :ico_obiadek: :ico_obiadek: :509: :ico_brawa: :ico_brawa:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

05 paź 2007, 21:57

marcia_pod, jutro czeka Was wielki dzien!!!!!! super! Czekamy na relacje i fotki :-)
Ja sobie jeszcze siedze, Patryk nie spi, dzisiaj spał po południu i prawie do godziny osiemnastej ale mysle ze zaraz spróbuje go położyc bo jakos na śpiącego wyglada juz :-)

spokojnej nocki :-)

[ Dodano: 2007-10-06, 08:48 ]
[size=150]Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu i szczyptą soli.
Tym co cieszy i tym co boli.
Trwajcie razem, gdy miłość w rozkwicie i gdy ku jesieni skieruje Was życie.
[/size]

Wszystkiego najlepszego w dniu ślubu dla Młodej Pary :ico_prezent:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 paź 2007, 11:34

czesc dziewczyny bardzo zle sie czuje strasznie boli mnie brzuch no i cala noc nie umialam spac

[ Dodano: 2007-10-06, 11:38 ]
MARCIA_POD wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia duzo milosci
no i dziekuje za torcik i kawke :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość