Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

06 paź 2007, 11:32

iwona83, oj oj to jak maluszek sie nie rusza to go troche tam poruszaj popukaj , abo wypij mleko zimne i powinien zacząć się ruszać , bo to nie dobrze jak się nie rusza.I nie martw się wszystko bedzie ok. :-)
edzia29, ty się nie przejmuj maluszek ma jeszcze czas aby się przekręcić dzidzia czasem przekręca się ok 35 tyg więc spoko , ja mam termin na 24/12 i moje malenstwo też jeszcze figluje i lekarz mówi że to normalne bo ma jeszcze sporo miejsca. Co do zakupów to naprawde przekonaj męża powiedz ze będziesz czula się spokojniejsza jak już bedziesz mila chociasz wyprawkę dla siebie i dzidzi do szpitala, bo potem na ostatnią chwile to za dużo nerwów i nie bedziesz miąła głowy do myślenia co ci jeszcze jest potrzebne. :ico_olaboga: Buziaki i trzymam kciuki!! :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-10-06, 11:34 ]
Jola_85, u mnie też pogoda do nonono pada i pada , nic mi się niechce. a jadę dziś do dziadków bo mój dziadzia kończy 88lat Piękny wiek co?!!Więc pewnie zjem pysznego torta!!!!Zjem za was też. :ico_tort: Buziaczki. :-)

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

06 paź 2007, 13:00

hej laseczki :-)

a ja dzis wstalam z bolem glowy, gardla i ogolnie taka grypowa...wczoraj wieczorkiem wszystko bylo ok a przez noc mnie rozlozylo cholerka , bylam rano w aptece i dali mi jakies leki homeopatyczne czy jakos tak,tabletki do ssania i paracetamol przez weekend musze sie wykurowac poki mnie do konca nie rozlozylo :ico_chory:

macie moze laseczki jakies sprawdzone sposoby na przeziebienie czy wstepna grypke dla nas brzuchatek ?? chetnie skorzystam z Waszych porad i wiecie domowo najbezpieczniej dla niuni w brzuszku..

cos mi sie chce do jedzenia , ale sama nie wiem co moze... zupka ogorkowa?? :-D

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

06 paź 2007, 13:43

robak Najlepiesze lekarstwa w ciąży to:
1.Kanapka z masłem,czosnkiem i solą
2.Cherbata z miodem i cytryną
3.Mleko z miodem i do tego wycisniety czosnek(trzeba chwile poczekac zeby mleko przesiąknelo czosnkiem i pozniej pić duszkiem bo to ochydne,ale naprawde stawia na nogi!!)
4.Syrop z Cebuli
5.Grzaniec (jak raz na jakis czas wypije troche piwa nie zaszkodzi,a porzadnie sie wypocisz i bedziesz jak nowo narodzona).

Mi lekarz zadnych lekow nie przepisywal nawet homeopatycznych tylko wlasnie takimi domowymi sposobami kazal sie leczyć...

Asikk Ho ho to faktycznie piekny wiek :ico_szoking: Najlepsze życzonka dla dziadziusia :ico_brawa_01: :ico_tort: ...I przynies kawalek torcika na forum :-D ...

edzia29 A tak wogole to co u Ciebie kochana bo mialas jakies problemy ze skracającą sie szyjką.Byłaś u lekarza?Co tam słychac wkoncu?


Dziewczyny w innych forach dziewczyny mają porobione listy moze my tez takią zrobimy co?Ja mogę sie tego podjac jesli chcecie tylko niech kazda zostawi dane

PRZYKŁAD:
Jola_85 (Jola lat22,woj.Śląskie-Dąbrowa Górnicza) TP 31.12.2007r.

:ico_haha_01:

BUZIAKI

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 paź 2007, 15:10

jestem za lista choc nie bedzie ona dluga troche nas malo w tych grudniowkach czyzby dziewczyny nie chcialy rodzic w grudniu :ico_haha_01:
Iwona83 lat 24 Hiszpania termin porodu 03.12.2007 :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-10-06, 15:13 ]
robak wylez ta chorobke i szybko wracaj do zdrowia ja raczej nie pomoge na razie jeszcze mnie nie rozlozylo wiec nie wiem co mozna brac w ciazy ale wydaje mi sie ze to co napisala Jola powinno pomoc
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

06 paź 2007, 16:32

[size=150]GRUDZIEŃ [/size]

3 GRUDZIEŃ iwona83 czeka na córcię Majusię (Iwona lat24 Hiszpania)tel.503-602-787
7 GRUDZIEŃ Dorotek czeka na dzidzię
14 GRUDZIEŃ anet79 czeka na dzidzię
16 GRUDZIEŃ Anetusia czeka na dzidzię
27 GRUDZIEŃ Asikk czeka na dzidzię (Asia lat 32 Woj. Pomorskie Gdynia) tel.508-246-099
29 GRUDZIEŃ monia26 czeka na dzidzię
29 GRUDZIEŃ robak czeka na córeczkę (Ania lat 23, woj.lubuskie, Gorzow Wlkp.) tel.888-010-999
31 GRUDZIEŃ kaska28 czeka na dzidzię (kaska lat 28 woj.kujawsko-pomorskie, Toruń) tel.605-761-377
31 GRUDZIEŃ edzia29 czeka na dzidzię (Edyta Lat 30 LUBLIN)
31 GRUDZIEŃ Jola_85 czeka na synka (Jola lat22 woj.Śląskie-Dąbrowa Górnicza)tel.502-488-374
karolina ma termin na grudzień
peace.anka ma termin na grudzień

:ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:

Tak by wyglądała nasza lista po przeszuakniu całego forum,no ale jak widać mało dziewczyn z Grudnióweczek się udziela :ico_noniewiem: :ico_nienie:

Hej mamuśki :569: :569: :569: co z wami :ico_nienie:


Aniu podaj termin porodu bo nie mam...
Ostatnio zmieniony 09 paź 2007, 11:14 przez Jola_85, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 paź 2007, 17:07

Jola85 o ile dobrze patrze to chyba pominelas Asikk :ico_ciezarowka:
troche mnie to przeraza ze jestem pierwsza na liscie a w sumie mam juz termin na 29 listopada ale ja nastawiam sie na grudzien bardzo chce 6 mam nadzieje ze maja poslucha mame
a dzisiaj maz zmontowal mi komode i mam juz wszystko poukladane tylko musze poprac ale jakos nie umiem sie za to zabrac a ja znowu sama siedze ale moj maz ma mi dzisiaj zrobic pizze juz nie moge sie doczekac kiedy przyjedzie :-D

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

06 paź 2007, 20:13

iwona83 oczywiscie masz racje :ico_sorki: niewiem gdzie ja glowe mialam :ico_puknij: :ico_sorki: ...Swój blad juz naprawiłam tylko niewiem czy dobrą date wpisałam :ico_noniewiem: Asikk jak cos to mnie popraw !!

A mnie dzis tak glowa przez jakis czas bolała jak niewiem do tego mialam dziwnie mdłosci,zle mi sie oddychalo i ogolnie dziwnie sie czułam :ico_noniewiem: .Teraz juz przeszlo,ale zmeczona jestem dzisiejszym dzionkiem wiec ide do wyrka.Buziaczki Miłej nocki

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

06 paź 2007, 20:54

To ja też dolączę dane do listy:
kaska28 lat 28 woj.kujawsko-pomorskie, Toruń

A co do udzielania sie na wątku to ja na wszelki wypadek zaglądam i na grudniówki i na styczniówki, bo z terminem na 31 grudnia wszystko sie może zdarzyc :ico_oczko: :ico_haha_01:

Edzia zgadzam się całkowicie z Asikk. Postaraj sie przekonac męża żeby te zabobony odsunął na bok, bo po porodzie sam nie da rady wszystkiego kupic, a ty nie będziesz miała zbyt dużo czasu żeby latac po sklepach. Poza tym nie wiem jak Ty ale ja wolę sama trzymac rękę na pulsie, bo wiesz jak faceci znają sie na takich zakupach :ico_oczko: Jestem spokojniejsza jak sama kupuję :ico_haha_01:

No Iwonko - ktoś musi zacząc rozdwajanie :ico_oczko: Brawa dla męża za mobilizację w złożeniu komody :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

06 paź 2007, 21:29

hej babeczki :ico_haha_02:
no faktycznie malo nas sie udziela , co do pieluszek to ja mma 10 tetrowych i 5 flanelowych i mysle ze wystarczy, smoczki mam aventa 0-3 w sumie to butelki i odciagacz do pokarmu tez kupilam aventa jakos ta forma wzbudzila moje zaufanie.

kurcze zjadlam chlebek z czosnkiem , popilam herbata z miodem i dogorywam a i smaruje sie amolem jejku zeby mi przeszlo bo masakra czuje sie jakbym sie konczyla doslownie :ico_chory: brakuje jeszcze temperatury i mialabym komplet , trzeba sie wykurowac zeby mojej szkrabci nie zaszkodzilo...a wlasnie jaki wplyw ma na dzidzie takie przeziebienie?? jest sie czym martwic czy nie panikowac??

buziaki brzuchatki dobrej nocki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 paź 2007, 23:34

Dziewczyny a ja was poczestuje pizza :ico_obiadek: SMACZNEGO

[ Dodano: 2007-10-06, 23:42 ]
Jola85 mam jeszcze propozycje moze dopiszesz numery telefonu do listy wtedy bedzie latwiej jak juz bedziemy sie rozdwajac
Dziewczyny a ja dizsiaj zrobilam sobie zdjecie i poprostu sie przestraszylam :ico_olaboga: ciagle mi sie wydaje ze nie jest tak zle ale na zdjeciu wyglada to strasznie wkoncu te 15 kg musza gdzies byc :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość