Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

06 paź 2007, 12:28

czesc wam kobietki :ico_haha_01: ja dopiero z lozka zeszlam a oczy i tak mi sie kleja wiec wybaczcie bledy bo okularki zostaly na gorze :ico_noniewiem:
martuchafrost, super ze Asia skojarzyla :ico_brawa_01: jutro mam nadzieje ciagle aktualne??
Nic ide sie ubrac i kawe robic bo :ico_szoking: moge straszyc , zajrze pozniej

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

06 paź 2007, 14:50

czesc dziewczyny
moge sie przylaczyc?
widze ze wy wszystkie jestescie juz szczesliwymi mamuskami,ja dopiero czekam na moje malenstwo.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

06 paź 2007, 16:42

witaj serdecznie monika83 i zapraszamy do pogaduszek bo u nas bardzo mila atmosfera jest. Napisz cos wiecej osobie i wstaw sobie suwaczek abysmy mogly razem z toba odliczac do powitania dzidzi.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 paź 2007, 17:56

witaj monika
super ze wpadlas.. napisz cos wiecej. gdzie mieszkasz i ile ci zostalo do porodu???
pozdrawiamy

jasnie pani dzieki . komplecik super. zabawny hihi ja na allegro czasem moge cos kupic. teraz tesciowa przylatuje za 2 tyg to moze zdarzylaby mi to przywiezc. zpbaczymy hihi
a ty nie pisz ze na czerwcowkach kradna. wiem ze bardzo ci na tym kompleciku zalezy dlatego tak sie wkurzylas. ale avisek sprostowala i mozesz licytowac
napewno nie chciala ci tego kompletu podkrasc hihi

ja musze leciec bo jemy zurek i zakupki
dom juz wysprzatany leos polezal na tarasie co by pozazywac siwezego powietrza
teraz spi
probujemy oduczyc go od smoczka
cala noc i dziesiejszy dzien byl super
i nawet nie wiedzialam kiedy zasnal.. tak szybko i spokojnie

ale teraz bardzo marudzil i wrecz zanosil sie i tylko cycek pomagal a na to tez nie moge pozwolic by traktowal jedzenie jak uspokajacz skoro glodny nie jest
jak tylko dalam mu smoczka to zamknal oczka i odlecial
i nie wiem jak bedzie dalej
jakos przeraza mnie wizja dziecka ze smoczkiem...
a jak u was poszlo??
czy wszsytkie czekalyscie az dzieciaki zaczna kumac???
bo ja zdecydowanie musze moje dzieciatka ratowac od smoka jak najszybciej hihi

dobra juz mnie nie ma
papapa

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

06 paź 2007, 17:59

Obrazek
Witam MONIKE83 ja tez tu nowa :-D ale sie wkrecam ty tez napewno szybko sie rozkrecisz bo laseczki sa zaiwaniste.
U mojego ksiecia coraz lepiej ale ta wysypka to nie wiem czy go swedzi bo taka maruda teraz z niego ze masakra. Kobieki jak dzidzi ma ta wysype to kapac je i smarowac balsamikiem czy lepiej sie wstrzymac do jej znikniecia?? Nie mam pojecia, wczoraj go wykapalam, posmarowalam mleczkiem, zasnal a po chwili obudzil sie z wielkim placzek i tak przez cala noc, juz padam Obrazek moje akumulatorki juz nawet awaryjnie nie swieca, jak mu do jutra nie przejdzie to chyba zwariuje. Sorki, potrulam wam troche ale mi ulzylo, cholinder jasny bo nawet czlowiek porzadnie sie wygadac nie ma komu. Lece bo zaraz duza maruda z pracy wroci i bedzie gadal ze znowu nic nie robie tylko w necie siedze, juz o kompa zazdrosny.
Nic mykam. Papatki, zajrze napewno zobaczyc czy ktoras mnie oswieci z ta wysypka.

[ Dodano: 2007-10-06, 18:00 ]
o kurde ze mnie tez sie mega maruda zrobila, obiecuje poprawe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
nipper
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1860
Rejestracja: 31 lip 2007, 15:32

06 paź 2007, 19:48

Hej dziewczynki :ico_oczko: dzieki wielke za przemile powitanie :ico_sorki: :ico_sorki: Mowilam ze bede do was czesto zagladac a tu masz ci los polamialo mnie totalnie-przez ostatnie dwa ani chodzic ani siedziec ani lezec-bol niesamowity :ico_szoking: -cos strzelilo mi pod prawa lopatka i jak paralityk nie moglam nie ruszyc :ico_olaboga: dzis juz troche lepiej i oby tak dalej... Probowalam was doczytac -jeszcze sie nie lapie ktora co jak gdzie i kiedy ale moge juz wam teraz powiedziec ze wiem ze sie bede bardzo dobrze z wami bawic :-D
Pare slow o mnie-od 5 lat mieszkam w Anglii w Teynham, pracuje w Faversham, moja druga polowa jest anglikiem no i tak jakos wyszlo :ico_oczko: zesmy sie w sobie zakochali... o dzidzie staralismy sie trzy cykle i w najmniej spodziewanym momencie fasolka sie pojawila :ico_brawa_01: Pod koniec pazdziernika lecimy do Polski zeby sie przebadac czy z dzidzia wszystko gra bo nie mam zamiaru czekac 12 tygodni az lakawie zrobia mi tu usg i dopiero wtedy przekazemy wiesci rodzince i znajomym :ico_oczko:
Dziewczyny to moja pierwsza ciaza i jestem jeszcze malo oblatana jezeli chodzi o jakiekolwiek sprawy formalne z ciaza zwiazane w tym kraju wiec bede bardzo wdzieczna za wszelkie wskazowki i porady. Z gory dziekuje :ico_sorki:

Ale macie super dzidzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zycze zdrowka :ico_oczko: i pozdrawiam

[ Dodano: 2007-10-06, 19:51 ]
Jasnie Pani bardzo mi milo poznac przyszla sasiadke -mam nadzieje ze sie spotkamy na jakiejs kawusi :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 paź 2007, 21:13

Nipper to juz troszke jestes w anglii ,ja z T jestesmy prawie 3 lata ....ale zlecialo :ico_szoking: a jak Ci sie podoba ?pewnie nie wracasz do Polski? gratuluje dzidziusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Justynka ja Ci nie pomoge,bo niedoswiadczona mamusia jestem,ale zdrowka dla Alexika :-D
Emilka ale swiat jest maly :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-06, 21:13 ]
a gdzie sandrusia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

06 paź 2007, 23:39

Wiotam kochane :ico_haha_02:
My dzis troszke pojezdzilismy (oczywiscie ja za kolkiem ) bylo fajnie bylismy za Belfastem zobaczyc mieszkanie tescia (przeniosl sie blisko pracy) nawet ma fajnie i mieszka na wsi jest tam bardzo ladnie tylko ze wszedzie daleko :ico_noniewiem: Teraz ogladamy American pay 2 na tvn i sie hahamy :ico_haha_02: bo za kazdym razem z tego filmu mozna sie smiac :-D
nipper, witaj ponownie miejmy nadzieje ze bole cie opuszcza i bedziesz z nami klikac jako zdrowa przyszla mamuska :ico_haha_02:
lucy23, Marta napisala mi sms ze Asia juz urodzila chlopczyka :ico_brawa_01: tylko nie znam szczegolow :ico_oczko: ale pewnie martusia jutro mnie oswieci jesli spotkanko wypali :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 paź 2007, 01:10

nipper fajnie, ze jestes!!! dobrze ze juz lepiej!!!! jeszcze chwile i pewnie zapomnisz o bolu... odpoczywaj ciezaroweczko hihi

justyna dla alexa :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: przykro mi ze nie moge pomoc :ico_wstydzioch:

emilka martusia gratulacje dla waszej kolezanki-swiezo upieczonej mamusi!!!

marta jak z franusiem?????

ja na chwile.. hihi bo za plecami mam tescia i kolege hihi ale co tam,. mam prawo do chwili relaxu na tt :ico_brawa_01:
zrobilam salatke, sernik na zimno .. adas zapodal zapiekanki i grzance hihi

takze owocny wieczorek mialam
leos zasnal grzecznbie wsluchant w fasolki
tatus mu nagral na telefon i puscil w lozeczku hihi
lezal ze smokiem ale wyplul i zajal sie piastkami
tak mysle o odzwyczajeniu go od smoczka
malymi kroczkami
wlasciwie on potrezbuje smoczka glownie do spania...
a tak to nie jest niezbedny
hihi bardziej go uspokaja i interesuje nassz glos i zainteressowanie hihi gugaganie itd
wczoraj zasnal bez smoka
i dopiero domagal sie go dzis popoludniu glosnym placzem...
jest za malutki zeby mu nie dac
mam tylko nadzieje, ze szybko sie go pozbedziemy

nie wiem czy juz wam o tym nie pisalam
jesli tak to :ico_sorki:

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ze sie powtarzam

sandrusia co z toba?? na gg cie widze codziennie... juz nas nie lubisz???

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 paź 2007, 01:33

madziorka hihi pisze:sandrusia co z toba?? na gg cie widze codziennie... juz nas nie lubisz???
no wlasnie :ico_placzek:

Emilka gratul;acje dla kolezanki,szybko poszlo :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość