Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

08 paź 2007, 10:52

Witajcie!
Już jestem po szalonym szkolnym weekendzie :) Ale na szczęście szczęśliwa...cztery egzaminy zaliczone jeszcze tylko jeden ale to na początku listopada :) Teraz w koncu będzie więcej czasu na wszystko :)
Ale wene miałyście...tyle naklikać... Uff
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Madziorka ja narazie nie zamierzam odzwyczajać od smoczka...jakoś (moze to i nie dobrze) chcialam, żeby mały cycał sobie uspokajacza...
Lucy mój mały na chrzest był w garniturku. Miał buciki, spodenki, koszulę, muchę, marynarkę i czapeczkę... Ale piszesz, ze nie chcesz garniturka... A zdjęcia są na blogu jakbyś chciała zobaczyć ;) A co do spania to nasz Jakub chodzi około 20 :)
Indigo pytasz czy smok cczy paluch...Jak najbardziej Smok!! Moja siostra miała problemy ze smoczkami zasysała je cale i dwa razy malo co się nie udusiła...i rodzice usunęli wszystkie smoczki z domu. Więc mala zaczęal kciukaska ssać...ssała może z pół roku i teraz ma zniekształcony paznokieć...taki szeroki i wogóle taki dziwny... Więc ja jestem za smoczkami!
avisek mój bąbel też zasnął...a ja tak jak ty biorę się za zaległości :)

Zostałam na weekend u koleżanki...i po nocy z soboty na niedziele bardzo źle czułyśmy się na zajęciach...ojjjj bardzo źle :) Więc ja wczoraj taaaka niewyspana ale mój wyrozumiay synek :) Spał od 20 do 6 rano...a później ze mną w łóżku przespaliśmy do 9 wiec mama zadowolona hihihi :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-10-08, 10:56 ]
Juli pisze:teraz naprawde mi sie to podoba, ludzie sa o wiele lepsi, jakos.. odnalazłam sie!

Pewnie, ze tak...aj też po roku jednych zmienilam na drugie studia i jestem zadowolona!!

Co do ząbków ja mialam kiepski piatek... Mały strasznie marudny, obślinił wszyswtko co było na około...ślina ciurkiem leciała... Do tego wpychał rączki do buźki i myślałam też że zębole...ale przeszło.... I jak narazie po dziąsełkach nie zapowiada się na ząbki :)

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

08 paź 2007, 10:58

Kilka fotek Emilki :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 paź 2007, 11:07

KOCHANE zle wiesci od K@TK@ :ico_placzek: BYLAM NA USG,TETNO DZIDZIUSIA NIEWIDOCZNE PODEJRZEWAJA CIAZE OBUMARLA,ODECHCIALO MI SIE ZYC ,DRUGIEJ STRATY NIE PRZEZYJE DLACZEGO :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ????pocieszam ja tel jak tylko moge

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

08 paź 2007, 11:13

hej dziewczyny...

wpadlam sie pozegnac!!!

w przyszlym miesiacu wracam do POlski a tam nie bede miala juz internetu :ico_noniewiem: tak wiec zostaje mi pozegnac sie z wami tu i teraz bo nie wiem czy jeszcze bede miala czas wpasc :ico_noniewiem:

u nas azcelo sie zabkowanie wiec nie jest latwo :ico_oczko:

i mam do was pytanie: czy podajecie juz waszym szkrabom oczywiosicie w wieku mojej Izy cos innego do jedzienia niz tylko mleczko?

no to zycze wam wszystkiego co najlepsze, pociechy z waszych skarbow i zebyscie o mnie calkiem nie zapomnaily bo byc moze kiedys jeszcze do was wopadne :ico_haha_01:

i na koniec pare fotek

Iza w hustaweczce posyla wam usmiech
Obrazek

duuuuuuzi usmiech
Obrazek

na brzuszku
Obrazek

moj przyjaciel mis
Obrazek

ze smokiem
Obrazek

Obrazek

buziaki dla was i jeszcze raz wszystkiego dobrego!!!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 paź 2007, 11:28

KOchane wszystkie dzieciaczki przesliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiecie siedze i becze z powodu K@tk@ :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: tak mi przykro!!!KAMILKO jeszcze sie z Kasia nie spotkalysmy bo zle sie czula mdlosci itd ale non stop z nia pisze smsy i siedze na gg,teraz ja pocieszam ale juz sama niewiem jak bo wiem jak jest jej ciezko!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

08 paź 2007, 11:53

Co za nieszczęście. Nie wiem jak mam K@tkę pocieszyć. Ile ta dziewczyna musie przejść w życiu. Jakie to jest niesprawiedliwe :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Frydza jak tylko będizesz wiedzieć coś wiecej to napisz. Moze lekarze sie pomylili, taką mam nadzieję

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

08 paź 2007, 12:34

Asiula zdjęcia śliczne!!
Frydza...aż mnie zatkało... Biedna K@tk@...sów mi brak... Oby była dzielna...
Hanah ja dawałam jabłuszko ;)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

08 paź 2007, 13:42

Czesc dziewczyny!
Biedna K@tk@.. brak mi słów... mam nadzieję, ze będzie wsyztsko dobrze, ze to zwykła pomyłka..jakie to niesprawiedliwe :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Asiu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: juz zębole matko tak szybko.. ja swojej codziennie do pysia zaglądam ale narazie cisza...

Haniu Izunia jest śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja tak czytam..tyle juz róznych rzeczy podajecie maluchom.. ja narazie daję jabłuszko polizać :-D widać ze smakuje hehe :))

Kamilko ja tez dzisiaj idę na basen :-D wklej koniecznie zdjęcia ;) Ja zobzaczę jeszce dzis jak Wańka będzie się zachowywać podaczas zorganizowanych zajęć z trenerami, jak dobrze pójdzie, to zapisze sie na 12 tygodniowy kurs :-D 300 złotych.. jak na mój gust po 25 złotych za lekcję to niezbyt duza inwstycja, co? Ile w Szczecinie, Kamilko?

Dziękujemy za brawa dla Wanesski :) ja wczoraj mało nie posikałam się ze szczęścia :)

Asiula zdjęcia słodkie! Jak ta Twoja Emi jest śliczniusia :)

Marta brawo za zdane egzaminy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Beatko przykro mi, ze weeknd miałaś dupowaty.. :ico_noniewiem:

My w sbotę byliśmy w Akademii Rozwoju Pampersa :-D Mi isę bardzo podobało, tyle ze liczyłam na większy plac i wogóle, a tu taki nieduzy namiocik heheh ale było fajnie. Parking dobra sprawa, skorzystałam na początku, a potem wzięłam Wańke bo się obudziła, ale kazda Pani która tam opowiadala o pokojach chciała ją wiąz na ręce, więc miałam luzik hehe Bardzo podobała mi się kuchnia i łózeczko, no i te ręcę dorosłego :)
Wkleję Wam parę fotek, postaram się takie jakich tu nie pokazywano :-D zeby nie zasypywać Was ;))
Ostatnio zmieniony 29 paź 2007, 22:50 przez Alineczq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

08 paź 2007, 13:46

Alinko super zdjęcia i cieszę się że ci się [podobało. Szkoda że instytut nie zawita do Bielska

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

08 paź 2007, 14:07

Nie wiem co mowic w takiej sytuacji..Co pisac. Ciezko mi myslec, co by było..
Oby wierzyła,oby sie starała.. Moj chrzestny starał sie ze swoja zonka o dzidzie 16 lat.. Ale maja- słodka pyze- Natalcie:): zdrowa, wesoła, rozrabiajaca!
Wlasnie wczoraj u nich bylismy na imieninach.
Powklejam wam pare foteczek.. Bo napstrykałaaaam! A dzis przysłali juz nosidełko dla Misia :ico_brawa_01: w weekendzik skoczymy w nim do Galerii Bałtyckiej na skikanie po sklepach! :ico_brawa_01:
Obrazek
Hihi: :): :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
To takie niewyrazne, bo Duzy sie aparatem obsługiwac nie umi :-) :ico_haha_01: A na mnie mowi "Pani Techniczna" :):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A tu Misiek podrywał i zaczepiał małą Natalcię:
Obrazek
I Mała Natalcia, ktora chciała nam zwedzic fotelik hihi :
Obrazek


:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wybaczcie za ilosc hurtowa, ale jak wklejam,to jednym rzutem. Kupiłam to nosidełko, bo jakos.. nie przekonuja mnie te chusty. Boje sie. I wole nie eksperymentowac. Sa ładne, modne.. Ale wole nosidełko. Dorwałam nowe, z atestami, sprawdzone, dobrej firmy i ZIELONE :): na allegro oczywiscie :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: No i mam nadzieje, ze bedziemy sie nim cieszyc! Na mnie troche szelki za duze,ale na Duzego bedzie ekstra! Serduszko do serduszka, Misiek zadowolony i rece wolne! Super!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość