Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

08 paź 2007, 14:09

Alineczq świetna dzidzia z Ciebie :)

Zobaczcie jaki ten mój bombelek pocieszny...zadowolony od rana, ze mama jest już w domku, bo wczoraj wrócilam wieczorkiem i widział mnie tylko chwilkę :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

08 paź 2007, 14:12

dziewczyny,zobaczcie jakie cudenko:
http://www.allegro.pl/item253681944_gap ... 3_mce.html
I taka cena poczatkowa..jak na GAP to po prostu bomba.. Sprawdzcie wymiary, moze na wasze dziewuzki przypasuje!

Alinko - boskie zdjecia :): hihi. Widac ze cisie podobalo. W kazdej z nas,jednak odrobina dziecka sie kryje :-D
Asiu - jestem w szoku, ze Emi tak szybko ma zabalki. :ico_szoking: niesamowite. A tak w ogole... to rosna nam dzieciaczki w oczach!!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 paź 2007, 14:39

JESTEm :ico_zly: ale jakos niemam humorku :ico_placzek: :ico_placzek: K@tk@ nie odpisuje ojoj pewnie jej ciezko :ico_placzek: :ico_placzek: ja to raz przezylam to taka tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BOZE SPRAW CUD NIECH SERDUSZKO BIJE,wszystkie dzieciaczki cudenka a ALINKA wielka dzidzia REWELACJa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-08, 14:52 ]
WIADOMOSC OD K@tK@ wszystko w srodku mnie boli mnie od cierpienia i zalu,patrze w przyszlosc i widze czarna dziure,jak mam dalej zyc???nie moge przebolec straty 2 dzieciatek :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 paź 2007, 15:37

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-08, 15:54 ]
frydza nie potrafie wyrazic slowami jak strasznie mi przykro :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

08 paź 2007, 18:01

To jest bardzo przykre a na dodatek przytrafilo jej sie drugi raz to samo :ico_placzek:
Życzę jej duzo wiary i wytrwałości wiem ze zadne słowo nic nie dadza nie pociesza ale życze jej jak najlepiej.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 paź 2007, 18:07

echhhhhhhhhh mam dosc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Kasia nic nie pisze moze spi wreszcie lub robia jej zabieg :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: BOZE DLACZEGO JA TO SPOTKALO DLACZEGO :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

08 paź 2007, 18:11

Frydza nie umiemy odpowiedziec na to pytanie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 paź 2007, 18:54

Za pierwszym razem potrafilam powiedziec k@tce cos, co moglo jej pomoc... teraz juz nie potrafie powiedziec nic, bo po prostu nie umiem sobie nawet wyobrazic, co ona czuje.... strasznie mi przykro, ze spotyka to ludzi, ktorzy tak pragna malenstwa... a narkomanki, lub kobiety z 2 promilami we krwi rodza i potem nie wiedza co z dzieckiem zrobic.... zycie nie jest ani łatwe, ani sprawiedliwe.... przy takiej tragedii zwykle problemy, ktore nam urastaja do wielkich rozmiarow, sa tak malo zauwazalne....

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

08 paź 2007, 19:06

Dziewczyny, tak mi przykro :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Biedna K@tk@ - chyba nawet nie ma słów pocieszenia. a już myślałam, że wszystko dobrze... Wiem tylko jedno - cuda się zdarzają! Mam koleżankę, którą spotkało to samo co K@tke - też poroniła dwukrotnie...a teraz - ma wspaniałego rocznego synka (mojego zięcia :ico_oczko: ). Ale i o niego była walka - krawienia od początku ciąży, tułanie się po szpitalach...Jednak JEST!!!! Zdrowy, radosny, cudny Promyczek.

Fotki chwalę grupowo -wszystkie dzieciaczki cudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiula, jestem w szoku, że Emi ma już ząbki - gratulacje!

Oki, zmykam, bo Helenka już nie śpi :-D i dobrze, bo mi dziś kąpielki nie prześpi :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

08 paź 2007, 19:21

Juli bardzo ładne zdjecia. A Emi nie ma jeszcze ząbków tylko zaczynają się wyrzynać, widać 2 biaę kresyeczki tam w środku i są już blisko ale jeszcze nie wyszły i to jej tak bardzo dokucza.

Całym sercem K@tka jestem z tobą

A ja byłam dziś u gina po receptę bo mi się tabletki anty skończyły i wiecie ile zapłaciłam za wizytę w prywatnym gabinecie???????????????? NIC Jak spytałam lekjarza ilę płacę powiedział: ładny usmiech :-D byłam w szoku, to miłe

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość