Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

08 paź 2007, 12:39

karolas,
Od razu mowie: ze co ci gosciu znow w nonono nie gra???

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: hahahahaha!!
nie no kurcze ten tekst to musze sobie zapisac w pamietniku normalnie, ciekawa jestem tylko jak to przetlumaczyc na dunski zeby ladnie brzmialo hihihihi bo chetnie bym sobie tak go pouzywala hihihihih
posprzątane,ugotowane wyprane dzieci

tak czytam, czytam i mi wyszlo ze masz ugotowane i wyprane dzieci :ico_smiechbig:
i oczom nie wierzylam, hihihihihi
nie ma co, masz racje, fajna tesciowka, co nie boi sie spojrzec prawdzie w oczy hihihihi moja tez by nie byla taka zla gdyby nie jej mamisynienie, ale co tam, przymusem nikt mnie do niej nie wezmie, wiec jakby byla diabelkiem istnym to bym dupke odwrocila i zero do niej wyjazdow a A. jest taki ze beze mnie nie pojedzie :ico_szoking: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: hahahaha
mama Kasia, nie no co ty, nie obraze sie, ja pisze tak troche chaotycznie, raz z wielkim oburzeniem, raz sie sama z siebie smieje, wiadomo ze jak sie czyta o czyis problemach to nie jest to tak ciekawe, to staram sie to jakos opisac, zeby chociaz chcialo sie czytac. :ico_oczko: a swoja droga takie stwierdzenia: Bo on jest mezczyzna i No ale ty pochodzisz z Polski - same mowia za siebie hihihihi dobrze ze jak wczoraj tesciowka gadala i gadala do mnie to czesci wyrazow nie rozumialam hahahah pewnie jakby mowila po polsku to bym jej chociaz odpowiedziala, ale tak, moge sie zloscic tylko na to co rozumiem :ico_haha_01: :-D

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

08 paź 2007, 13:07

MamciaKochana, chyba jednak mówiłaś o dzieciństwie że pilnowałaś dzieci .. Ja wywnioskowałam że mialaś mało luzu , czasu dla znajomych a masę obowiązków..Ale jesli żle to zinterpretowałm i Cię uraziłam to bardzo przepraszam

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

08 paź 2007, 13:56

Niezłe macie teksty dziewczyny, przy Was i ja się czegoś nauczę Karolas to jest super zwrot "Od razu mowie: ze co ci gosciu znow w nonono nie gra??? "

Ja o mojej teściowej to powiem chyba tylko tyle"mogłaby się więcej interesować swoim synem" Jest daleko i widujemy się raz w miesiącu a czasami raz na 2miesiące, więc jest ok.

Pochwalę się Patrycja od wczoraj sama robi "kosi kosi łapki" i tak jej się to podoba, że mogłaby non stop.A pamiętam jak ją uczyłam to wcale nie była zachwycona i ściskała dłonie w piąstki a teraz pięknie rozkłada łapki.

Lutówki jak często wasze dzieciaczki śpią w ciągu dnia, bo Pati od jakiś 2 tygodni tylko raz dziennie najczęsciej 1,5 godzinki ale bywają też 3.

[ Dodano: 2007-10-08, 14:04 ]
Wczoraj byliśmy na basenie Patrycja była zachwycona.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

08 paź 2007, 14:33

ale sie rozpisałyście, ledwo nadrobiłam!! Mam bartka na kolanach, wiec ciężko sie mi pisze. Ale to moje dziecko ruchliwe, już to jego pełzanie to to już prawie raczkowanie. Tak śmiesznie bokiem zapierdziela!! Niby jeszcze ciągnie nóżki za sobą, ale trochę juz podgina kolanka. Ja jestem normalnie w szoku jak on ma silne ręce ze da radę tak ciągnąć całe swoje duze ciałko!!
Chyba za barzdo go wczoraj pochwaliłam, albo taki los jest przewrotny, że dzis w nocy to się ciągle budzil Bartoszek. Nie na jedzenie, tylko tak po prostu, maże kurde jednak chodziło o to że zjadłam smażone pieczarki z cebulą a potem karmilam piersią... Może jednak gorzej zniósł to czym ja sie cholerka najadłam!

Justyna raczej nie ma szans żebym założyła bolg bo po prostu nie mam na to czasu. Zastanawiam się jak Wy znajdujecie na to czas zeby tak ladnie pisac, wklejad zdjątka itd.
Ale postaram się wklejac tutaj często nowe zdjecia.
asiam, hekkate mnie też czesto wkurza mój mąż bo cholera taki "zmeczony" po pracy!! Chyba od siedzenia go nonono boli!! Bo on ma pracę biurowa i siedzi non stop na internecie. Wprawdzie jak jest cos do roboty to jest barzdo zajęty, ale to nie jest cały czas wiec on tak naprawde w pracy to sobie odpoczywa! A w domu jak go widze jak się kładzie, no bo wcześnie wstawał to normalnie mam ochote go walnąć! Cały czas go napierdzielam ze ma mi więcej pomagać. No i odkąd ząbki już powychodziły i Bartuś jest superowy jak dawniej to widzę że maż też chętniej przy nim siedzi i się nim zajmuje!
karolas mam nadzieje że katarek szybko minie!! Buziaczki dla MElci!
Ale fajnie sobie poczytałam co dziś pisalaś i inne dziewczyny! Tak sie cieszę że mamy to forum! Możemy pisac o pracy, małżeństwach, nastrojach w ogóle extrra!!
mamcia Twój maż to tak samo jak mój: komputer do późna, telewizorek, praca w buirze i barzddzzdzdzdo zmęczony!! Od siedzenia ich nonono boli!!!
Z tego co piszesz to dopiero odkąd jesteś w Danii to wiesz ze zyjesz... super ze udało Ci sie tak w życiu, że mwyrwalaś się z cieżkich warunków, że pozanałaś A. że stworzyliscie rodzinkę i macie super Juleczke!!
Extra!! Całuję mocno!!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

08 paź 2007, 14:52

Obrazek

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

08 paź 2007, 18:45

mamaJulci, nie, nie o to mi chodzilo :ico_oczko: co ty, nie urazilas mnie hihihi moze sie zle wyrazilam,
ja pilnowalam dzieciatek od 15 roku zycia, a dziecinstwo za piekne nie mialam, chcialam tylko sprostowac ze o dziecinstwie nic nie napisalam, tylko o czasach nastoletnich, myslalam ze nie doczytalas, lub zle zrozumialas, ale co ty, nic mnie tym nie urazilas hihihi

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

09 paź 2007, 09:59

witam
Małgosia gratulacje I nie martw się czasu nie cofniesz a dacie rade napewno
100 lat dla wszystkich solenizantów :ico_tort:
ja jestem wszoku wczoraj mąż wyprasował wszystkie ciuchy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

09 paź 2007, 10:03

hej, czyżbym była dziś pierwsza? O tak później porze?
Dziewczyny co sie ze mną wczoraj dział ohihi
Nie dość, że zasnęłam patrząc na Agatkę jak zasypia, to potem weszłam na kompa, klikam z Małgorzatką i o godzinie 22:005 przypomniało mi się że miałam o 22:00 męża z pracy odebrać :ico_haha_01: Zupełnie mi z głowy wyleciało hihi Biedaczek potuptał trochę przed firmą hihih
Małgorzatka mówiła, że nie może wejść na TT bo jej nawalał, ja z resztą też miałam problemy
karolas jeszcze raz sorki (wiesz za co :-D ) Do kąpieli w pierwszy wieczór wycisnęłam 1 cytrynke a na drugi wieczór drugą i koniec... więcej w cytrynie jej nie kąpałam, na skórze nic nie wyszło, a jak ladnie pachniała hihi
A jak dziś Melcia się czuje? Jak dałaś wczoraj pół cytrynki to dziś daj jedną całą, mam nadzieje że pomoże, będę trzymać kciuki.

[ Dodano: 2007-10-09, 10:14 ]
sesila Agatka w dzień ma tylko 2 drzemki tak hmm...tawające pół godzinki, a drzemie ok 10:00 rano i 15:00
Super fotki z basenu - masz więcej? :-)
Też mamy jechać na basen, pewnie dla Agatki byłaby to frajda, ale boję się wejść w strój kąpielowy :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

09 paź 2007, 11:21

DOROTA.M. no hejka, wiesz co no jestes dzis pierwsza bo pewnie niektóre z nas miały problem z wejsciem tu dzis cos tik tak szwankuje od wczoraj ale jest komunikat od nich od wczoraj ze jeszcze dzis moga byc problemy ale nie musza hi hi hi,wiem ze Małgosia miala problemy z wejsciem tu rano.
A Amelcia lepiej noc przespała dzis juz normalnie bez poibudek tzn. tylko lekka pobudka na amku po 3.00 i spała dalej,katarek jakos mniej jej przeszkadzał i oddychało jej sie lepiej moze po kapieli w cytrynce ;) dzis oczywiscie tez ja w niej wykapie tylko ze juz w całej zobaczymy moze jej szybciej minie katarek choc u niej zazwyczaj zanim całkowicie sie pozbędzie tra to z 2 tygodnie ale oki nic gorzej jej nie jest poprostu przeziebienie ;)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

09 paź 2007, 12:26

Jejku jestem ...w końcu ...!

Ide poczytać co tam pisałyście!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość