SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

09 paź 2007, 11:10

felicity001, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
dla corci :ico_brawa_01: DUZO ZDROWKA I WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA MALEJ KSIEZNICZKI :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
wiecej napisze jak maly spac pojdzie bo mam z nim urwanie glowy on nie moze byc bez ruchu nawet sekundy :ico_olaboga: skacze wstaje udezy sie i nawet nie zaplacze tylko dalej szaleje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

09 paź 2007, 11:49

No ja juz po :ico_prasowanko: teraz :ico_duzepranko: sie konczy wrzuce do suszarki i znow bedzie :ico_prasowanko: :ico_zly: Nati drzemie a mamusia kawka i komputerek :ico_haha_02:
felicity001, duzo zdrowka usmiechu na pieknej twarzyczce corci oraz wszystkiego co najlepsze
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

09 paź 2007, 11:52

DELFINA, mam nadzieje ze i wam szybko minie buziaczki dla was
julie_377, biedny Nati mojego tez zeby mecza juz miesiac wrrr i nie moga sie przebic :ico_noniewiem:
kaasiaa79, jeszcze nie wiem kiedy egzamin jeszcze 7 tygodni do konca jazd chcialabym juz zdac teorie ale niestety nie naucze sie tych cholernych testow :ico_zly: wyslalam Lucy moj adres gdyby mi wyslala te testy po polsku byla bym jej ogromnie wdzieczna :ico_sorki: moge ci Lucy wyslac pieniadze za te testy tylko blagam cie jak mozesz to wyslij mi :ico_sorki:
martuchafrost, buziaczki dla Franczeska :ico_buziaczki_big:
Beatka78, zycze szybkiego i latrwgo rozwiazania :-)
u nas wszystko ok mayly wlasnie poszedl spac choc jeszcze nie zasna :ico_noniewiem: ja zaraz bede dzwonila do agencji mieszkanoiwej bo mieli mi dac znac co z tym mieszkaniem i nie odzywaja sie w piatek tam dzwonilam to mi babka powiedziala ze jeszcze nie gadala z wlascicielem ze mi w poniedzialaek da znac ale zebym sie nie martwila bo jestem pierwsza na to mieszkanie mam juz aplikacje zlozona wiec nik inny nie moze dostac tego mieszkania chyba ze ja sie rozmysle a wczoraj tam dzwonilam i nie bylo tej kierowniczki a inna baba mi mowi ze juz wynajete :ico_szoking: no to ja jej mowie jak to jak mi nawet nikt nie dzonil a ja pierwsza bylam :ico_zly: wiec ona moiw ze nie wie co jest ze mam dzis do tej kierowniczki zadwonic i jak ta mi powie ze nie ma jej chyba :wpale: :502: :503: nie wiem zaraz tam dzwonie to wam napisze jak poszlo :ico_noniewiem: Kubus dalej marudzi ide go ucalowac i niech spi :-D

Awatar użytkownika
nipper
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1860
Rejestracja: 31 lip 2007, 15:32

09 paź 2007, 12:17

witam was kochane-jestem w pracy wiec tylko tak szybciutko-zle wiesci o kolezance K@tce z upragnionego malenstwa -ma drugiego aniolka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jest mi tak przykro ze nie wiem co napisac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

09 paź 2007, 12:54

BEATKA78 trzymam kciuki zeby to juz, no i zeby szybciutko poszlo :-)

FELICITY001 dla corci Obrazek.

NIPPER tez mi strasznie przykro z powodu kolezanki, wiem tez niestety jak to strasznie boli a drugiegi razu sobie juz nie wyobrazam. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

09 paź 2007, 12:55

nipper, jej ja znam ta dzieczyne z forum i mieszka ona w miescie gdzie ja pol zycia mieszkalam biedna wiem ze tak chiala miec ta dzidzie jaki los jest nie sprawiedliwy biegne jej cos napisac choc slowa pewnie nie wiele pomoga :ico_noniewiem: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

09 paź 2007, 12:56

nipper, bardzo szkoda kolezanki z TT :ico_placzek: Ja na szczescie nigdy tego nie przeszlam i nie wyobrazam sobie tego, miejmy nadzieje ze dziewczyna ma wsparcie w ludziach ktorzy pomoga jej przez to przejsc :ico_noniewiem:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

09 paź 2007, 13:24

dziewczyny wlasnie bym zawalu dostala :ico_szoking: sidze w salonie a tam mi ptak do komina wpadl i tak glosno skrzeczy :ico_szoking: ale sie wstraszylam ucieklam i zamknekam drzwi :ico_puknij: nie pojde tam wrrrrrrrrr :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

09 paź 2007, 13:36

Heheheehehe SANDRUSIA)), no to masz wesolo no ciekawe jak go zlapiecie

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 paź 2007, 14:10

Sandrusia no ja dzis te testy Ci wysle...wiem jak to wyglada przerazajaco,moj T byl zalamany,ale nie taki diabel straszny ,zobaczysz :-D tylko pouczyc sie troszke trzeba....jak przeczytasz to co Ci wysle,to pewnie zdasz :-D i o pieniazkach nie ma mowy :ico_nienie:

Nipperile ta biedna K@TK@ jeszcze bedzie cierpiec :ico_placzek: :ico_placzek: szkoda mi jej ,taka fajna babka :ico_placzek: :ico_placzek:

musze isc,bo maly sie wsciekl :ico_szoking:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość