Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

09 paź 2007, 12:51

Tylko możemy sobie wyborazić co ma w głowie teraz biedna K@TK@

[ Dodano: 2007-10-09, 12:52 ]
malgoska, nie martw się bedzie dobrze... trzymam kciki zebys szybko tutaj wróciła :)

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

09 paź 2007, 12:59

edit53 super sprawa, chciałabym zobaczyć kiedyś tv od środka, ajk to wszystko wygląda, a skąd jesteś?
ja jestem z krakowa,wiesz czasem to fajna sprawa np w11 czy detektywi szybko i sprawnie nagrywaja wiec nie trzeba siedziec długo do tego maja swoj samochod gdzie bułek i innych dobrych rzeczy jest pod dostatkiem i mozna jesc do woli tak samo jest z kawa czy herbata a ten film ostatnio to paranoja byla siedzielismy tam 10 godzin od 7.30 a nagranie z nami trwalo 20 minut i zrobili je o 17 .30 do jedzenia dali nam tylko pierogi ruskie tak ze wszystko bylo bez sensu.jutro wlasnie w detektywach jest odcinek gdzie gra moj mati i lidziasc (moja szwagierka tez z tt)zobacz sobie czy gdzies w twojej okolicy nie ma przypadkiem jakiejs agencji filmowej idz tam i zapisz sie a oni potem dzwonia jak cos maja dla ciebie .malgoska, trzymamy kciuki za ciebie wszystko bedzie dobrze !!
gosia ma moj nr telefonu i ma mi dawac znac co i jak wiec bede was na biezaco powiadamiac .dzis wogole cos z cisnieniem jest bo ja tez jakos do bani sie czuje .

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

09 paź 2007, 15:19

Biedna K@tk@ , tak sie cieszyła :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: , aż przykro :ico_placzek: .Mam nadzieję ,że szybko dojdzie do siebie .Ja tego nie rozumiem dlaczego tak się dzieję ,ci którzy tak bardzo chcą miec dzidzie czasem ją tracą... :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-09, 15:21 ]
A ja się wczoraj zdenerwowałam bo najpierw nie mogłam wejść na TT a pózniej nie mogłam pisać do Was. :ico_zly: Zwłaszcza jak przeczytałam o K@tk@.

[ Dodano: 2007-10-09, 15:24 ]
malgoska, Trzymamy za Was kciuki bardzo mocno .
Jak już będziesz mogła to daj znać co u Was.Gorące :ico_buziaczki_big: dla Was .

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

09 paź 2007, 15:32

dziewczynymalgoska siedzi narazie w szpitalu co chwile mierza jej cisnienie i za kazdym razem ma inne ,narazie czekaja tam na gina .miejmy nadzieje ze dzis bedzie w domku!!

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

09 paź 2007, 17:28

Witajcie kwietnióweczki,
też czytałam o K@tce, tym bardziej, że urzędujemy razem na jednym z wątków, to bardzo przykre, gdy dotyka jedną osobę tyle nieszczęśc.... jej nawet nie potrafię sobie wyobrazc co ona czuje :(...
a ja dalej :587: , codziennie, mam już dośc, dziś siedzę w pracy - w pokoju konferencyjnym pełno chłopów, bo jacys przedstawiciele przyjechali na prezentację a ja przecinam korytarz szybkim krokiem do kibelka, ehhhh....
ale nie ma źle, dam radę byle dzidzia była zdrowa!!
łepetynka mnie ostatnio codziennie boli, ciśnienie tak jak nasza Małgośka mam nie bardzo, w jeden dzień za niskie w inny za wysokie... jak byłam w piątek u gina to położna kazała mi kontrolowac ciśnienie, ale nie mam na szczęście w ciągu dnia takich skoków.... ale głowa boli....
eVe80, jeszcze nie kupujemy wyprawi, ale umówiliśmy się, że te najdroższe rzeczy (np. pościel, łóżeczko, fotelik...) będziemy skupować co miesiąc, nie odczujemy potem tego az tak bardzo, bo jednak kupno wszystkich rzeczy dla dzidzi to nie mały wydatek, na wózek odkładamy kaskę już od stycznia to to mamy z głowy, ale inne rzeczy
trzeba pomału kupowac; a że nie mieliśmy w tym mies. za dużo kasy to "na pocieszenie" kupiliśmy rożek do kompletu dla pościeli jaką będziemy kupować :ico_oczko:
co do wózka, to ja słyszałam na temat bebecarów same bardzo dobre opinie, wydaje mi się, że najlepiej jest zobaczyc w sklepie, dotknąc, podnieśc - no poprostu sprawdzic, choc fakt nieraz cena sklepowa a na allegro, tego samego wózka nowego i z gwarancją różni się znacznie :ico_oczko:
edit53, prześlij Małgosi buziaki od nas

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

09 paź 2007, 17:32

Myszka_, trzymaj sie !!!a moze jakies kroplowki na wzmocnienie potrzebujesz??jak moja szwagierka tak wymiotowala to ciotka pielegniarka jej wzmacniajace kroplowki przywozila mi tez raz przywiozla ale ja nie chcialam .małgosia nie zostala w szpitalu wiec pewnie niebawem napisze wam juz sama wszystko na tt :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

09 paź 2007, 17:32

jeśli chodzi o pościel to wygląda mniej więcej tak:
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-09, 17:33 ]
Obrazek

oczywiście ten komplet z baldachimem :-D

[ Dodano: 2007-10-09, 17:34 ]
te komplety dostępne są w 4 kolorach, my wybraliśmy ten - ecri, jest taki delikatny i uniwersalny :ico_oczko: :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-09, 17:36 ]
edit53, nie wymiotuję aż tak, abym potrzebowała pomocy :ico_oczko:
muszę to jakoś przetrwac, lekarz mnie w piątek "pocieszył" że jeszcze góra 3 tyg. sie pomęcze i przejdzie, no to się męcze hehe :-D
No to super, że Małgośka wraca do domku - czekamy na wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

09 paź 2007, 18:21

Witajcie kwietnióweczki!
Małgosiu byłaś w szpitalu w naszej mieścinie?? Czy u swojego ginka??

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

09 paź 2007, 18:35

edit53, dzięki za informacje o Małgośce :-) , to bardzo miłe ,że nas informowalaś na bierząco.Teraz czekamy na Małgoskę aż się odezwie :-)
Myszka_, super poscielka w świetnym kolorze. :ico_brawa_01:
Ja mam caly komplet po Mateuszku ( niebieski) więc dokupie tylko na zmiane.Też myślałam o jakiś jasnych kolorkach gdyż mogą być dla chłopca i dziewczynki.
Dziś kupiłam kolejny staniczek , tymrazem rozmiar DD , mam nadzieję ,że na tym przystanie,ale nie o to chodzi .Kupując staniczek Pani mnie zapytala czy rośnie mi brzusio ? oczywiście potwierdziłam ,a ona mi na to ,że ładnie wyglądam i chyba będzie chłopiec . :-) ( tak jak zresztą większość ludzi)a ja jeszcze mam nadzieję ,że to bedzie dziewczynka :-D .Chodż najważniejsze ,żeby było zdrowe :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

09 paź 2007, 18:48

słoneczko4, widzę że wszystcy wróżą ci chłopca tak jak mi :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-10-09, 18:53 ]
Kupiłam spodnie dla maluszka :-D
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość