Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

09 paź 2007, 13:59

witajcie

dzisiaj bylismy na szczepieniu cale szczescie ostatnim
nastepne dopiero jak Dominis skonczy roczek
wazy 8300 i myslalam, ze to malo ale lekarka mnie uspokoila bo powiedziala, ze dzieci konczace 8 miesiac waza przewaznie w/g normy 8200

karolas pisze:EVA1977 byłam na blogu dominisia pare dni temu i zobaczyłam ze na jednej fotce jest on z jakims chłocem we wózku takim samym wozeczku jak my may hi hi hi i nawet kolorek ten sam :) zmieniłas wozek?Bo miałas chyba graco co nie?
a wiesz bardzo mi sie spodobała taka jakby ramowka co zrobiłas Dominisiowi zbiór fotek z kazdego miesiąca tez bym takie cos chciała Melci zrobic i na roczek wywołac i powiekszyc i w ramke na sciane. A gdybym cie poprosiła zrobiłabyś mi tai zbior fotek melci jakbym ci na maila jej fotki z kazdego miesiąca po jednej przesłała? Plissssss oczywiscie zrozumiem jak odmowisz bo tez masz dwojke dzieci w domku i obowiązkow fulll :)
A dzis byłam na blogu Naci-ale laska z niej i podobna do mamusi jak nie wiem,istna modeleczka ach, juz nie moge sie doczekac kiedy Amelcia bedzie miec takie piekne długie włoski


Karola to jest wozeczek mojej siostry, i te chlopczyk to wlasnie jest jej synus :))
ja dalej mam swojego Graco i jak na razie nie zamierzam go zmieniac :)))
zadowolona jestesm z niego BARDZO!
Karola i przesylaj foteczki... (eva_1977@o2.pl)
jak tylko bede miala chwilke czasu to zaraz bede sie brala za nie :))
i bardzo dziekujemy za koneciki u Naci & Dominisia :)))
a Melcia szybciutko urosnie i bedzie z niej laseczka, ze hoohoo
od chlopaków to na pewno sie nie odgoni :))
Ostatnio zmieniony 09 paź 2007, 14:22 przez Eva_1977, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

09 paź 2007, 13:59

DorotaNo kochana Agatka nie jedyna tak śpi Łukasz dwie drzemki w ciągu dnia najwięcej 40 minut. Czasem już sił nie mam. Superowe zdjęcia :-D
IwonaJa przez 1,5 roku pracowałam w świetlicy środowiskowej dla dzieci i powiem szczerze to nie zupełnie tak wszystko piękne jest w rzeczywistości i czasami zupełnie o coś innego w tym chodzi - niestety.
Ja też uwielbiam psy mam na ich punkcie fioła ( na razie jeden) ale jak będzie dom to mąż się śmieję, że w psiej kupie utoniemy :-D On trzyma mnie mocno na ziemi - bo lubi psy ale tylko rasowe, a ja uwielbiam nawet tragiczne brzydoty.OD ZAWSZE MAM PSA ( DLA MNIE DOM BEZ PSA TO NIE DOM) ale ja już tak wychowana jestem bo u nas wszyscy psy uwielbiają :-D
luluPisz dużo ja tam bardzo Cię lubię i obiecuję jestem na prawdę ogromnie tolerancyjna więc staram się nie krtytykować ludzi a zobaczyć ich punkt widzenia.
Chętnie bym się z Tobą spotkała, może jak będę w Łodzi to jakoś się spikniemy razem z Iwonąhttp :-D

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

09 paź 2007, 14:01

Iwona77, Przeciwieństwa się przyciągają;-)

W chwili obecnej to jest niestety tak że pracownik socjalny jest od wszystkiego - robi wywiady środowiskowe ( praca w terenie) + przyznaje pieniądze i wykonuje pracę papierkową, Jest wszystkim w jednym więc trzeba to pogodzić ..

Ma wejśc ustawa o pracownikach socjalnych że ma byc podział obowiążków - osobno osoba która pracuje że tak brzydko powiem " w terenie '' i osoba zza biurka;-)

Ale czy to wejdzie - nie wiadomo.

Jakie masz studia skończone ? CZasami podyplomówka wystarczy..


A jeśli chodzi o pieski to masz tak samo jak ja.. Ja powiem szczerze że bardziej się wzruszam nad krzywdą psów niż ludzi ( choć ludzie nie są mi obojętni) . Zdaję sobie sprawę że pies ( kotów nie toleruję ) jest przyjacielem człowieka i cokolwiek mu nie zrobisz to wierny jest do granic możliwości i kocha swojego opiekuna..
ja już kiedyś się wypowiadałam kim jest dla mnie mój psiak - przyjacielem i członkiem rodziny..

MAm tez marzenie podobne do Ciebie - mieć jeszcze kilka psiaków, ale poki co nie moge sobie tutaj pozwolić z uwagi na te wyjazdy cotygodniowe do Polski . Moje auto tego nie pomieści :ico_olaboga: już Kleo jest ciasno ale dobrze to znosi..

Ale Ci troszkę zazdroszczę kochana domku :ico_haha_02: co ja bym za domek oddała :ico_spanko: kurcze , skąd Wy na to bierzecie kaskę?? ja tutaj żyję i stać mnie zaledwie na 2 pokoiki :ico_placzek: dajcie jakiś pomysł na szybką kaskę? Chyba skonstruuję maszynke do robienia pieniędzy;-)

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

09 paź 2007, 14:05

mamo Julii tak mi przykro :(((((

moj Dominis roznie spi w dzien
to zalezy od niego kiedy juz jest zmeczony

aha wazy 8300gram i lekarka powiedziala,
ze na dziecko, ktore skonczylo 8 m-c to jest w normie
bo juz sie balam, ze za mało wazy
ale on poszedl po tatusiu
duzo je a jest chudy jak patyk hihihi
i to samo Dominis... je duzo a nie wyglada na takiego glodomorka ;)

wczoraj poszlismy sobie na spacerek i Dominis poraz pierwszy hustal sie na takiej duzej hustawce
jaki on byl zadowolony :ico_haha_01:
cieszyl sie bardzo
dzisaj znowu tam poszlismy bo u nas na podworku nie ma hustawki z oparciem :/
Ostatnio zmieniony 09 paź 2007, 14:10 przez Eva_1977, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

09 paź 2007, 14:10

EvaPowiedz mi proszę jak się w corelu wkleja kilka zdjęć żeby kolaż zrobić - bo jakaś tempa jestem i za nic mi nie wychodzi

[ Dodano: 2007-10-09, 14:11 ]
EvaNo to wklej zdjęcie Dominika z dużej huśtawki. :-D

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

09 paź 2007, 14:12

CZESC LUTOWKI a moja Amelcia spi jeszcze sobie i spi juz tak od 11.20 a mamy juz 14.00 hi hi hi podejrzewam ze sobie dzis walnie poprostu drzemke jedna konkretna pewnie pospi do 15.00 czyli taka jedna 4 godzinna i tyle i do wieczorka bedzie bawmy sie hi hi hi-rzadko ma taki wyskok ale cóz nic nie poradze-osobiscie wole jednak jak ma drzemki podzielone na pól ze dwie godzinki do poludnia ma i np. z godzinke popoludniu ale coz juz dzis nic nie zmienimy hi hi hi.
DOROTA.M. Słodkie nowe foteczki Agatki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
MAMA JULCI ale przykra ta wiadomosc o twoim przyjacielu, wspołczuje utraty bliskiej osoby :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ,no widzisz tak musialo byc az nie do pomyslenia kurcze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
MALGOSIA no jestes :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
O zajsciu w ciaze mimo brania tabletek to słyszałm ale zajsc w ciaze przy tabletach i gumeczce o rajusku nie strasz mnie bo nie bede chcaiła sie ten tegować ja panicznie nieraz boje sie zeby tylko w ciaze nie zajsc,podczas seksiku po 100 razy pytam czy oby napewno gumka jest cała :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Spiralka-hhhmmmmmmm ja osobiscie raczej sie nie skusze na to bo czesto miewałam kłopoty tam na dole ciagle mi sie cos przyplatywało jakies chorobsko,stany zapalne,teraz jest odpukac oki a nie wiem czy przy spiralce znow by mi sie cos nie działo dlateog sobie odpuszczam póki co.
Ja uzywam pieluszek z rosmana tez sa takie na rzepki jak pampersy i są tansze jakby co-ja tam roznicy nie widze,uzywam tez tescowych ale one są juz z folijka a nie kazdy lubi ale te rosmanowe czemu nie-"jak nie widac roznicy po co przepłacac" :ico_oczko:
KAJUNIA25 fotke mojego meza bys chciała hhmmmmm niech no pomysle,moze cos wyszukam aktualnego zobaczę,ale kurcze on ma przewaznie w czapeczce lubi chodzic z daszkiem ale moze cosik znajde to wkeje hahahahahahahahahhaa
NO WLASNIE GDZIE MAGDZINKA I RESZTA? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

09 paź 2007, 14:12

asiam_26, kolejna miłośniczka psiaków ;-) co do rasowych to popieram Twojego męża.. pies rasowy to pies pewny! znając geny ojca i matki masz pewność że ma wszystko ok z psychiką i nie odwali mu pewnego dnia i np. was nie pozagryza;-) to stwierdzenie mocno przesadzone ;-)

Z typowymi burkami ( kochane jak diabli ) sama miałam zawsze Burka -- to jest różnie . Nie wiesz kto jest rodzicem , nie znasz genów i wogóle a niektóre pseudo hodowle stawiają tylko na sztukę i co za tym idzie - kasę . I niezadko się zdaża ze ojcem szczeniąt jest syn lub brat suki i takie psy mogą mieć coś z psychiką ..

A co do pracy społecznej - nikt nie powiedział że będzie łatwo! To jest praca dla ludzi z pasją. Którzy pragną pomagać , sa bezinteresowni.. JEst to praca trudna , stresująca , wyczerpująca, mało płatna, zawsze możeś się spotkać z jakimś psycholem. Nas w szkole uczyli WFu z elementami samoobrony bo nigdy nie wiadomo czy siekierką z tyłu nie dostaniesz :ico_olaboga: Także jest to praca napewno nie dla każdego..

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

09 paź 2007, 14:14

EVA1977 mam nadzieje ze mi odpiszesz cio? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

NAPISALAM DO MAGDZINKI ZEBY DALA SIE ZNAC ZOBACZYMY CZY SIE ODEZWIE?

ML aco z toba kochana?gdzie jestes? co z Tobiaszkiem? wyzdrowiał juz? zaraz chyba tez skrobne do ML smska bo sie martwie co z Tobiaszkiem?

NO I KELLY gdzie ty zniknęłaś nam? HALO!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 09 paź 2007, 14:19 przez karolas, łącznie zmieniany 2 razy.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

09 paź 2007, 14:16

asiam_26 pisze:EvaPowiedz mi proszę jak się w corelu wkleja kilka zdjęć żeby kolaż zrobić - bo jakaś tempa jestem i za nic mi nie wychodzi


jak juz masz utworzony nowy obrazek czyli miejsce gdzie bedzie ten kolaż to nastenie otwierasz sobie fotki jakie maja znaleźć sie na nim i pokolei kopiujesz je i wklejasz na nowej warstwie najlepiej uzyc skrotu klawiszow przy wklejaniu CTRL+L (od razu fotka zostanie wklejona jako nowa warstwa)
a czemu na nowej warstwie musisz wklejac??
poniewaz bedzie mozna swobodnie przekladac kazda fotke w miejsce gdzie bedziesz chciala, zmniejszac, przekrecac itp.
bo jesli bedziesz miala kazda fotke na jednej wartstwie to niestety ale jak bedziesz chciala przesunac jednaz nich to od razu beda przesuwaly sie inne...

mam nadzieje, ze cosik z tego zrozumialas
ja nie mam daru tlumaczenia :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-10-09, 14:18 ]
karolas pisze:EVA1977 mam nadzieje ze mi odpiszesz cio? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Karola ja juz ci odpisalam
post chyba juz jest na poprzedniej stronce

ale odpisuje rowniez tutaj
dawaj foteczki do mnie na mailika eva_1977@o2.pl
ja w wolnej chwili na pewno cosik zrobie :D:D:D

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

09 paź 2007, 14:19

małgorzatko na znudzenie się zabawkami jest bardzo prosty sposób.. dawaj Wojtusiowi kilka a reszte chowaj na kilka dni i tak w kółko.. Dziecko jak ma za durzo wrażen i wszystkiego na raz to mu się nudzi , a jak bedziesz po kolei wyciągać stare to bedzie je traktował jak coś nowego;-)

ja tak robie i się sprawdza..

a dziś Julcia dostała nową zabawkę i ma ubaw niesamowity!

Do pudełeczka po gumach orbit ( tego dużego) powrzucałam kamyczki i ma ubaw niesamowity- mała rzecz a cieszy;-)

Karolas z tym '' po co przepłacac'' Ubawiłaś mnie ;-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość