Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

09 paź 2007, 18:41

Ja myślę, że to indywidualna sprawa. Jedni wolą w ciszy przeżywać swoje tragedie a inni nie mogą być wtedy sami i czekają na pocieszenie.... Ja chyba należę do tych pierwszych. Wiem, że słowa pocieszenia są jak miód na duszę ale w takiej sytuacji chciałabym to "przegryźć" i wypłakać się w samotności a potem wyjść do ludzi...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 paź 2007, 18:49

No właśnie Nellu tez uważam że to sprawa idywidualna, ja nauczona jestem dosłownie "by nie użalac się nad sobą" ale może faktycznie wypłakac się komuś czasem jest lepsze niż tłumić w sobie żałość. Ale taka jestem pokrajcowana, że zawsze zamykam się w sobie.

Pati no nie gniewaj się na mnie, teraz mnie gryzie sumienie, bo chyba źle to ujełam. Ale nie chce już tego drążyć.

Nellu czekamy na obiecane fotki

[ Dodano: 2007-10-09, 19:00 ]
Jak tak oglądam te spoty reklamowe partii to odrazu nasuwa mi się najlepsza kampania z możliwych:
http://www.metacafe.com/watch/342548/super_partia/

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

09 paź 2007, 19:09

Nie gniewam się każdy ma prawo do swojego zdania to wolny kraj ale nie odwracajmy sie od ludzi tylko dlatego ze sami byśmy nie chcieli wsparcia...np ludzie którzy wołają o pieniądze na leczenie swoich dzieci albo fundacje przecież to tez rozgłasnianie swojej tragedii w mediach ....a gdyby nie te pieniądze to wielu dzieci już by nie było albo byłyby nadal chore...nasza mentalność jest taka że widzimy tylko siebie a warto sie otworzyć na innych...jasne ze sa w naszym życiu piękne chwile i dla nich warto żyć ale dla osoby która cierpi one są przesłonione bólem i zanim je zobaczy minie wiele czasu...pomóżmy przejść tej osobie będąc chociaż obok w tych trudnych chwilach tylko o to mi chodzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 paź 2007, 19:14

Patuniu ja pomagam jak tylko mogę, ostatnio nawet się wkurzałam że jak chce komuś pomóc i płace zł na jakąś fundację to nawet vat się przy tym płaci :ico_zly:
Dlatego robię to inaczej....

I zaufaj mi, że nie odwracam sie od ludzi... Ja nalżę do ludzi którzy chćetnie pomogą, ale jak sami potrzebują pomocy to o to nie poproszą, tak zostałam nauczona, by się nie prosić, ale pomagać innym.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

09 paź 2007, 20:10

Wszystkiego najlepszego dla Oleńki
Obrazek
rośnij duża, bo niedługo staniesz się przykładem, pomocą, po prostu będziesz STARSZĄ SIOSTRĄ ;)

PS. przedwczoraj moje dziecko chodziło za jedną rękę, wczoraj przeszło 6 kroczków, dziś ans bije po rękach jak chcemy ją prowadzić a ona BIEEEGA (fakt, że chwiejnie i czasem slalomem, i wygląda jak wańka wstańka, no ale kto powiedział że początki będą łatwe).
PS1. Paulina82, bardzo ładnie to napisałaś : "nie odwracajmy sie od ludzi tylko dlatego ze sami byśmy nie chcieli wsparcia...np ludzie którzy wołają o pieniądze na leczenie swoich dzieci albo fundacje przecież to tez rozgłaśnianie swojej tragedii w mediach. "

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 paź 2007, 20:16

Gratulacje dla Zuzi :D

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

09 paź 2007, 20:34

asiapanda, no ba , dzięki, przynajmniej juz nie będziemy brudzić spodni od pełzania po ziemi :-D Moze też jej kupię taki śliczny płaszczyk jak ma Wiki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 paź 2007, 20:39

Ale za to skarpetki będa czarne :ico_oczko: chyba że Zuzia w butkach chodzi, moja nie lubi kapcioszków, ściąga je :ico_oczko:, a taki dłuższy płasczyk polecam, dzidzi jest w nim ciepło, nawet sukienusie można pod spód bo on jest długi, szkoda że jest taki mały sama bym go z chęcią założyła :ico_oczko:
Przyślji jakies fotki małej tak dawno nie słałaś

Przepraszam ,że dziś ze mnie taka gaduła i pełno mnie, chyba za dużo kofeiny mam w sobie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

09 paź 2007, 21:07

Wiec nauczmy sie pomagać ludzia którzy nie umieją prosić o pomoc bo ta dziewczyna o która chodzi wcale nie prosiła o pomoc nadal leży w szpitalu ....wiecie co naprawdę mnie porusza w tym forum ze są tu osoby które bardzo chętnie i bez pytania potrafią ofiarować pomoc ...mnie to bardzo pomogło gdy byłam z Oliwką w ciąży bo żadna kobieta która tego nie przeszła nie ma pojęcia o tym jak ciężkie jest te 9 miesięcy po stracie dziecka...znalazłam tu osoby które przeżyły to co ja i wsparły i mnie ,ja tez nie prosiłam o nic ,piękne jest to kiedy ludzie torują ci drogę do szczęścia bezinteresownie...bo chcą pomagać bo wiedza przez co przechodzisz...tak naprawdę asiapanda, piszesz tutaj bo chcesz porozmawiać i to tez jest proszenie o pomoc tylko nie mówisz tego wprost na szczęście są ludzie którzy potrafią czytać miedzy wierszami i takich ludzi życzę Tobie wokół siebie....a mi pozwól pomagać innym którzy nie potrafią prosić ...i proszę jeszcze o jedno nie ran ludzi stwierdzaniami ze to nagłaśnianie swojej krzywdy bo naprawdę możesz kogoś urazić i wcale nie chodzi tu o mnie bo ja to już jestem ślepa na takie stwierdzenia....

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 paź 2007, 21:31

No cóż dla mnie forum jest formą komunikowania się a obecnie miłym miejscem w którym się spotykam z fajnym kobietkami :-D

Przykro mi że piszesz o mnie w taki sposób jakbym była nieczuła i broniła niesienia pomocy i wsparcia innym. Wyraziłam swoje zdanie uogólniając pewne przypadki i za to jestem szkalowana - bo tak się poczułam, zresztą nie będę się tłumaczyć, przeprosiła Cię i nie wiem co miałabym jeszcze uczynić, jeśli chciałaś bym poczuła się źle to Ci się to udało.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość