Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

09 paź 2007, 21:08

to widze ze na kwietniowkach chlopaki beda przewazac jak narazie :-D ale nasze dziewczynki beda mialy branie hehe.ide sie myc cos mnie brzuch pobolewa :ico_olaboga:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

09 paź 2007, 21:11

mnie tez edit dzisaj bolal ale ja wiem dlaczego. zalozylam na zakupy spodnice i rajstopy i jedno z drugim strasznie mnie uciskalo. Trzeba chyba pomyslec o takich ciazowych rajstopkach.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

09 paź 2007, 21:36

wiecie co strasznie przejelam sie kotką w takich chwilach zawsze glupie mysli przychodza do glowy ,co by bylo gdyby....lepiej nie myslec nawet o tym ale to takie przykre :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

09 paź 2007, 21:45

edit53 pisze:wiecie co strasznie przejelam sie kotką w takich chwilach zawsze glupie mysli przychodza do glowy ,co by bylo gdyby....lepiej nie myslec nawet o tym ale to takie przykre :ico_placzek:

niestety bardzo przykre, a jeszcze bardziej gdy ta tragedia dotyka kogoś 2 razy w sumie w niedużym odstępie czasu :(
miejmy nadzieję, że lekarze znajdą przyczynę - bo jakaś musi byc! i już niedługo K@tk@ bedzie w :ico_ciezarowka: i przetrwa spokojnie 9 mies....

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

09 paź 2007, 21:53

Myszka_ pisze:że lekarze znajdą przyczynę - bo jakaś musi byc
doklanie
w lipcu poronila moja bliska kumpela z dziecinstwa(sasiadka)dzis napisala mi ze prawdopodobnie jest w ciazy ale okaze sie w poniedzialek mam nadzieje ze tak !!!przyczyna jej poronienia bylo to ze jako dziecko chorowala na toksoplazmoze i miala strasznie wysokie przeciwciała,za wysokie i one zabijaly płud.birala teraz leki i juz jest oki wiec mam nadzieje ze teraz sie im uda !!ide ogladac ,,twarza w twarz" fajny ten film -bo z małaszynskim :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

09 paź 2007, 21:58

edit53 pisze:
Joanna24 pisze:zobaczyć za spodniami ciążowymi.
i kupilas???mi wczoraj szwagierka dala spodnie ciazowe ale sa jeszcze duze chociaz chetnie bym je juz ubrala :ico_haha_01:

Znalazłam dwie pary jeansów. Jedne typowo ciążowe z gumą na brzuch a drugie do regulowania sznureczkami. Za jedne dałam 1,50zł bo trafiłam na 80% upustu a za drugie dałam 5zł.
Edit83 to nie wiedziałam że jak ktoś już przeszedł toksoplazmoze i ma za dużo przeciwciał to może być przyczyną poronienia. Ja też mam przeciwciała bo chorowałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

09 paź 2007, 22:16

Joanna24 pisze:Ja też mam przeciwciała bo chorowałam :ico_noniewiem:
no ona miala strasznie duzo ponad norme i wiem ze to niszczy komorki i dlatego tez płud a chorowala jako male dziecko sama to pamietam ,wiesz pewnie nie u wszystkich tak jest.a zakup spodni suuper noi ta cena jest najnajlepsza :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

10 paź 2007, 07:58

WItajcie kochane!!!

JA dzis rano miałam cięzkie wstawanie :( Powitały mnie wymioty :(

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

10 paź 2007, 08:08

Edit a wlasnie przestaje ogladac polskie seriale bo WSZEDZIE ten Malaszynski,ktorego nie trawie! hahahah O upodobaniach sie nie dyskutuje.
Megi dlugo mecza Cie wymioty, ja juz nawet nie pamietam jak to bylo wydaje mi sie takie odlegle.
Oddzisaj przestaje brac Folik na rzecz Elevitu. Kupilam takie opakowanie 100 tabletek za 76 zl. i zastanawiam sie co z nimi zrobie jesli okarza sie dla mnie nieodpowiednie. Nie pomyslalam o tym wczesniej. Moze beda dobre.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

10 paź 2007, 08:35

Witajcie z rana moje kwietnióweczki!
edit53 pisze:a zakup spodni suuper noi ta cena jest najnajlepsza


Dziękuję! Mi bardziej chodziło o spodnie żebym miała na wyjścia z psem ale to będę musiała jeszcze poszukać bo tych mi szkoda będzie :-D

meggi_24, a bierzesz może jakieś witaminki!!! Ja brałam Witamine B6 i strasznie wymiotowałam ledwo chodziłam. I jak zaczęłam podejrzewać że to może jej sprawka to ją odstawiłam i mi przeszło jak ręką odjął! I mam nadzieję że nie wróci!
A próbowałaś może z sucharkiem rano i popić herbatą bez cukru zanim wstaniesz z łóżka?? Może banan Ci pomoże! Trzymaj sie dzielnie!

asika82 pisze:Kupilam takie opakowanie 100 tabletek za 76 zl

A nie było mniejszych opakowań??

A mnie znowu jakieś choróbsko bierze :ico_noniewiem: Od dwóch dni mam katar ale już zaczęłam aplikować sobie na nowo witaminkę C i mam nadzieję że na gardło nie przejdzie!
AAAAAAAAAAAAAAAAAa miałam was się zapytać! Przykładacie sobie wieczorami rękę do brzuszka?? Wiecie że ja wyczuwam już pierwsze ruchy :-D Jak się kładę wieczorekim i położę rękę na brzuszku to czuję jak maluszek fikołki wali :ico_szoking: Nie wierzyłam i poprosiłam męża o sprawdzenie i potwierdził. Jestem w szoku że tak szybko :ico_haha_02:
Życzę Wam miłego dnia i do sklikania.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość