diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

18 mar 2007, 18:30

kaola co to zabolkow ... Kourosh podobnie jak Piotrus zagryzal dolna warge i takze , w tamtym czasie gdy mial wysoka goraczke, zauwazylam u niego krew na gornym dziaselku ... obserwuj mala myszke
:ico_smiechbig:
lepszego zajecia nie ma
moj synus poleruje zabole na poreczy drewnianej od lozeczka ... :ico_smiechbig:
slady juz wszedzie pozostawial

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

18 mar 2007, 18:31

też bym chciała zobaczyc piotrusia ,czuje sie pomonięta buuuuuuuuu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

18 mar 2007, 18:36

justynka wysli mi maila to ci odesle filmik:)

[ Dodano: Nie Mar 18, 2007 17:38 ]
justynka poszlo na zyczenie ja tez cos poprosze ....prosze mi zapchac poczte:)

[ Dodano: Nie Mar 18, 2007 17:46 ]
hej iza jak tam matus? namy wszystkie nadzieje ze juz lepiej......biedulek maly az ni sie plakac chce .....to naprawde straszne jak dziecko placze i nie wiadomo co zrobic ....iza trzymaj sie ....a my trzymamy kciuki

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

18 mar 2007, 19:08

justyna25, sorki i znów czuję się WINNA (bynajmniej nie od wina :ico_smiechbig: ) wybacz - ale ja skleroza mam - a poza tym to napiszałam że
jeszcze .... :ico_haha_01:
diem, iwonap, dzieki wam :ico_brawa_01:
a moja to nie ma sobie na czym polerować (łóżeczko ma gąbką objechane ) i pewnie dlatego sobie dziąsło charata :ico_smiechbig:
iwonap, ja też bym chciała zobaczyć pitusa w akcji :ico_sorki: :ico_haha_01:

[ Dodano: 18-03-2007 ]
ja to już sama nie wiem co mój wyjec kce dzisiaj :ico_olaboga:
chodzi gada nie nie nie nie, ne ne ne i czasem sobie z mama przecinek zrobi :ico_puknij: no i wyje znów ...
jeść nie chce ...

[ Dodano: 18-03-2007 ]
no i sie na mnie wspina ...
do tego parska jak jakiś koń ... :ico_haha_01: :ico_olaboga: :ico_haha_01:

[ Dodano: 18-03-2007 ]
a mycie zęba mam jakoś nie idzie wcale ,

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

18 mar 2007, 19:53

Ja tez wpadlam na chwilke powiem wam ze dzisiaj byl u nas lekarz dziecinny musielismy go wezwac bo mala tak strasznie kaszlala ze nie umialam juz wytrzymac i przyszedl i przepisal syropek taki juz konkretny i co mozna tylko go dawac na noc i mam nadzieje ze tym razem jej pomoze bo lekarz powiedzial ze to juz sa malutkie poczatki astmy ale zeby nie dopuscic do tego zeby sie poglebilo to damy ten syrop jeszcze jakies kropelki afrykanskie przepisal i to ma pomoc boze jak to dobrze ze ten lekarz przyszedl i ze go wezwalismy takze jestem pozytywnie nastawiona i bedzie Ok
A teraz Nicole spi,i jak sie obudzi to dostanie jedzonko,pozatym to u nas ok
Kaola ja ci powiem ze to normalne ze Nicola sobie przygryza ta gorna warge bo ja dziaselka swedza i tak dla zabawy sobie przygryza hehe nie martw sie moja Nicoleczka sobie tez przygryzala warge ale dolna bo byla ciekawa co tez ma w buzi nowego hihi ale juz przestala i twoja tez przestanie :ico_haha_02:
Fajnie kaola ze ci sie podobalo na tym piwku fajna wystawa hee ok ja wpadne do was jutro na dluzej pozdrawiam i buziaczki dobranoc paa aha a teraz trzeba cos na kolacyjke zjesc paaa do jutra

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

18 mar 2007, 19:59

Kristi, zdrówka dla Nicole i dobrze że lekarz był ją obglądnąć.
Smacznej kolacyjki i dobrej nocki :ico_haha_01:
Kristi pisze: ze to normalne ze Nicola sobie przygryza ta gorna warge bo ja dziaselka swedza

problem w tym, że ona sobie nie przygryza wargi - tylko sobie górne dziąsło pocharatała - i ewnie dlatego tak dziś wyje - bo ją boli :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

18 mar 2007, 20:34

kaola, dużo zdróweczka dla Nocolki..kochany wyjec.....z dziąsłem to ci niestety nie pomogę bo matuś tak nie miał...........te okropne zębiska..ile te nasze dzieciaczki sie muszą nacierpiec
Kristi, także wam zycze duzo zdrówka...oby syropek pomógł

ja juz psychicznie wykonczona jestem......mateuszek ma gorączkę i płacze w niebogłosy..teraz zasnął..ale zobazymy na jak długo.......dostał czopek i syrop uspakajający...oby to cos pomogło
nie wiem juz co robic..jak mu pomóc....ciezko mi jest bo mati zawsze tak mało plakal i nigdy nie byl chory.....czasami wiadomo..plakal ale jak go wzielam na rączki i polulałam to sie uspokajal..a teraz nic nie pomaga.....
trzymajcie sie..buziaczki..do jutra

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

18 mar 2007, 20:37

iza, a ty karmisz jeszcze piersią ???
bo moją to czasem tylko cyc uspokaja - pomimo, że nic nie pije - tylko sobie pomamla - może spróbuj :ico_noniewiem: sama nie wiem co ci doradzić :ico_olaboga:
moją teraz tatko przejął i się jak na razie ładnie bawią - moje dzieci ... :ico_smiechbig:

[ Dodano: 18-03-2007 ]
ja szczerze mówiąc uciekłam :ico_wstydzioch: na górę - ale jak na razie wrzasków większych nie słyszę - więc chyba jest dobrze :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 mar 2007, 22:18

[size=150]Cześć Babosy[/size] jestem dopiero teraz i mam straszne wyrzuty sumienia :-D , normalnie myslałam o Was co tam u Was słychać.
Bylismy dzisiaj na wycieczce nad morzem, no a potem w polskiej restauracji...na polskim piwku, żurku i gołąbkach :-D :-D :-D
Co prawda jeszczse się do kmońca nie wykurowałam, ale co tam...fajnie bbyło.

Kaolcia relacje z piwobrania super... :one: i foteczki też.
Aginka co do tego fotelika to Antek na tym do 10 kg się juz nie mieści, a wogóle chcemy kupić taki do 18
Iza bidulko, no strasznie Matus się męczy... myśle ze to raczej napewno ząbki, niektoroe dzieci znoszą to bardzo łagodnie inne cięzko, gorączkuj\ą a nawet chorują, mają katarek, kaszel, kichają...
Mój co prawda nie gorączkował ale był marudny i w nocy spał jak zając pod miedzą.
Iwonka a co to za filmik Pitrusiowy??? Nie bądz taka, pokaż też Antosiowi :-D
Dziewczyny napewno coś przeoczyłam, ale starsznie duzo napisałyście a ja padam a jeszcze do tego Tosiek się wyspał w samochodzie i bedziemy teraz z nim walczyć, pewnie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-03-18 ]
Jak GO położe to doczytam i nabazgram cóś jeszcze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

18 mar 2007, 22:21

Maggie, no nareszcie się pojawiłaś - a ja tu już domysły, że pod kołderką siedzisz :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 18-03-2007 ]
Maggie, fajnie nad morzem i piwko i jedzonko i polskie - super :ico_brawa_01:
- a nie wiało tam za mocno u was dzisiaj - bo tu to łeb chciało mi urwać jak z małą wyszłam do drewutni :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość