Cooffee
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 kwie 2007, 15:31

Serce kobiety

31 maja 2007, 12:06

choroby serca są najczęstszą przyczyną zgonów w Polsce.
często nie zdajemy sobie sprawy, ze my kobiety, jesteśmy nimi tak samo zagrożone jak mężczyźni :ico_szoking:
chcę was przestrzec byście nie odkładały dbania o kondycje serca na pózniej, pamiętajcie ze najpoważniejszą przyczyna chorób jest brak wiedzy: nie wiemy co zakłóca pracę serca więc nic nie robimy by to zmienić...
polecam stronę http://www.pokochajswojeserce.pl/, tam znajdziecie porady i sposoby na dbanie o swoje serducha.
warto

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

31 maja 2007, 12:23

Cooffee, fajnie ze poruszylas ten temat to jest bardzo wazne wiem cos o tym bo co miesiac jestem na wizycie kardoilogicznej to jest wazne aby kontrolowac swoj stan zdrowia :-)

Cooffee
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 kwie 2007, 15:31

31 maja 2007, 13:36

dzieki Aneta 30 :-D
napisałam ten post bo tak niewiele się robi żeby promować zdrowie
nie unikniemy stresu, starzenia się, zanieczyszczeń, ale możemy wprowadzać zmiany drobnymi krokami: dbać o dietę, ruch i regularnie się badać.
ja mierze sobie często ciśnienie i robię badania krwi, także pod kątem ilości cholesterolu

nie zapominajmy o swoim zdrowiu i jak bardzo ważnym zdrowym sercu! serce przecież zasługuje na specjalną troskę

pozdrawiam gD>

Awatar użytkownika
sony
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 05 wrz 2007, 13:46

05 wrz 2007, 14:00

kurcze masz racje: za malo się mówi o profilaktyce chorób serca
ten temat trzeba też rozruszać! mamy to nawet bardziej muszą dbac o siebie i swoje zdrowie bo przecież mają dla kogo żyć! a ile stresów mają... :-D

całuski

meggi24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 lip 2007, 10:07

bezplatne badania

10 paź 2007, 15:02

teraz w ramach ogolnopolskiej kampanii na rzecz zdrowego serca beda przeprowadzane bezplatne badania profilaktyczne. nie wiem jak z innymi miastami, ale w warszawie od 10 pazdziernika w poradniach instytutu flory.
to na pewno jedna z takich akcji, ktorym trzeba bic brawo :ico_brawa_01:
na pewno sie wybiore! wiecie moze cos wiecej na ten temat???

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość