Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

10 paź 2007, 15:13

No to jak iwonka pochwalila wam sie brzuszkiem to ja nie bede gorsza :-D
[img][img]http://images11.fotosik.pl/92/60df692d50b7a421.jpg[/img][/img]
[img][img]http://images28.fotosik.pl/96/377a2cfaf506fbed.jpg[/img][/img]

:-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

10 paź 2007, 15:55

To i ja wam wkleje mój dzisiejszy brzuchol!!! U mnie to widać rozstepy!!! :ico_wstydzioch: Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2007-10-10, 16:01 ]
Jakoś tak trudno siedzieć w łózku , ale mój powiedział że jak bedzie w domu to da mi swojego laptopa żebym mogła poklikać. A dzisiaj to przyznał mi racje z tymi zakupami, że go namówiłam wcześniej na zakupy bo teraz nie wiem jak byśmy pojechali na te zakupy, a tak mam już wszystko i jestem spokojna no i wózek zamówiła na połowe listopada a nie jak miałam na połowe grudnia. Oj ta babska intuicja zawsze ją miałam i często ustrzegła nas przed wstydliwymi sytuacjami jak byliśmy jeszcze przed ślubem no wiecie ....... :ico_wstydzioch: :064: :589:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

10 paź 2007, 17:18

Asikk piekny brzusio :ico_brawa_01: a rozstepami to sie nie martw bo ty w porownaniu do mnie to masz minimum :ico_szoking: ja mam fotki z kamerki internetowej wiec jak wiecie tam fotki wychodza nie bardzo....Jak bede u mamy to postaram sie zrobic aparatem foto brzuszka to zobaczycie moje rozstępicha :ico_szoking: ,mi zostały jeszcze po Julci....A co do lezenia w łóżku to wiem jak to jest jak ja mialam lezec to nie potrafilam co chwile wstawalam polazic albo choc na chwilke do sklepu pojechac bo szlag mnie trafiał...
Ja sobie troszke sprzątnełam i na chwilke tu weszłam a teraz ide poskladac ubrania...Buzka

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 paź 2007, 19:57

Dziewczyny fajne brzusia :ico_brawa_01: ja dzisiaj ogladalam zdjecie mojej kolezanki jak byla w ciazy tydzien orzed porodem i doszlysmy do wniosku ze duzo mi jeszcze do niej brakuje :-D
Z rozstepami na brzuchu nie mam problemu praktycznie ich nie mam ale mam straszne na tylku i troche na udach codziennie smaruje specjalnym kremem ale jakos nie widze roznicy zobaczymy po porodzie

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

11 paź 2007, 08:38

Cześć Laseczki.
Śliczne te Wasze brzusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Musiałabym tez sobie zrobić coś aktualnego i tez sie wtedy pochwalę. Chociaż wielkością jest chyba zbliżony do brzuszka Joli :ico_haha_01:

Asikk do łóżka natychmiast i nie wstawać :ico_oczko: (fajnie się wymądrzać ale sama też bym nie wyleżała).

Iwona Tobie zostały juz tylko 52 dni do TP :ico_szoking: Niecałe dwa miesiące :ico_szoking: Olej kilogramy. Jak słyszałam te ciążowe to akurat bardzo szybko schodzą, a jesli z dzieciątkiem wszystko w porządku to nie przejmuj się gadaniem lekarza.

Widzę że szalejecie z praniem rzeczy dla maluszków. Ja jakoś nie mogę się zebrać. Jestem taka ciężka i niezdarna, że nic mi się nie chce robić :ico_haha_01: Do tego mała ułożyła sie chyba jakoś dziwnie i uciska mi na coś u góry brzucha. Boli aż pod lewą łopatką :ico_placzek:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

11 paź 2007, 08:40

hej kobitki :-)
brzuszki amcie sliczne, wszystkie bez wyjatkow, ja jak tylko dorwe aparat to przesle swoj brzucholek :-) jakos wydaje mi sie ze Wasze brzuszki sa wieksze niz moj , ale moze tylko mi sie wydaje, wiecie co wlasnie znalazlam stronke co mozna znalezc swoja klase dawna moze slyszalyscie o niej , www.nasza-klasa.pl i znalazlam swoja klase, zdjecia ludzi i jak im sie zyje i wogole, wspaniala rzecz naprawde:)powspominac :ico_haha_02: takze dziewuszki jak macie chwilke wolnego polecam stronke bo watro:)
co do mojego chorobstwa to pomalu zwalczam, mleko, herbata z miodem i czosnek jakos pomalu efekty przynosza:)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

11 paź 2007, 08:43

Ja też się zalogowałam na tej stronie i też polecam :-)

Robak mam nadzieję że choróbsko już sobie idzie od Ciebie :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 paź 2007, 09:08

Witam o poranku ja ide dzisiaj na kolejna wizyte ciekawe co sie zmienilo od poniedzialku
Kasia zostalo mi 52 dni a w sumie to jeszcze mniej bo termin mi sie przesunal na 27 listopada a lekarz powiedzial ze moge urodzic jakies dwa tygodnie wczesniej wiec sie juz troche boje mozna powiedziec ze mocno sie boje a i ubranka wypralam bo potem juz moge nie zdarzyc wiec pierwsza tura juz wyprana
pozdrawiam

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

11 paź 2007, 10:10

Pewnie lepiej mieć już wszytsko przygotowane i "bez stresu" czekac na maluszka :-) .

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

11 paź 2007, 11:14

Hej witam ja na sekunde jak zwykle Czuje sie nawet nawet jak pochodze troszke dłuzej lub coś porobie to mnie boli , ale to nic nie przemęczam sie tylko odpoczywam. Ja reszte ciuszków popiore w sobote i tak stwierdzilam ze chyba nie bede wszystkich prasować zobacze jak to wyjdzie i już bede miała komplet przygotowany do szpitala dla siebie i maluszka. Wiecie mój mąż też był wczesniakiem urodził sie w 8 miesiacu na poczatku prawie wiec może to w genach jest???? :ico_puknij: Ok całuje was mocno u ciekam do wyrka!!! :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość