Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

09 paź 2007, 13:36

maryaan a krzycz ile wlezie :ico_oczko: ja tak robiłam i jakoś nikt nie miał do mnie jakichs aluzji, a nawet gdyby to i tak bym robiła dalej swoje :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

09 paź 2007, 13:51

Maryyann a gdzie chodzisz do szkoły rodzenia?? A ten poród próbny to poprostu nauka oddychania w różnych etapach porodu, bardzo pomocna, ja bez tego duzo gorzej byn rodziła.

trochę mnie to TT wkurza, wczoraj miałam problem żeby się zalogowc dziś to samo :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

ja byłam dziś w pracy i szwagierka zajęla się Emi, jak zawsze zresztą kiedy M. nie ma. A teraz ona poszła do pracy, Emi śpi obiad gotowy więc klikam sobie.

Emi w końcu pokochała leżeć na golasa i kąpać się. no na przykłat dziś rano wybudziła się ok 6.30 zjadła i nie chciała iść spać, myślę sobie przebiorę ją. DFałam ją na przewijak a ta wryk, rozpięłam pajacyk a ta ryczy w niebogłosy, no to sobie myślę: dam ją na brzuch tak lubi leżeć. No i jak pomyslałam tak zrobiłam no i momentalnie cisza. więc założyłam jej skarpety i taką na pół gołą położyłam spowrotem do łóżeczka i przykryłam kocykiem. Godzinę leżała i opowiadała z miśkami a ja mogłam jeszcze podźemać :-D :-D :-D A to urwis mały

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

09 paź 2007, 14:13

Cześć Dziewczyny!

Paulina no jeśli chodzi o czop, to mi zaczął odchodzić w niedzielę i wczoraj rano - mocno krwisty, taki brazowawy i dzisiaj też troszkę takiego śluzu z krwią. A poza tym to jedynie mam bóle brzucha jakbym miala dostać okres i to się utrzymuje z przerwami od soboty. Dodatkowo takie kłucie chyba w szyjce macicy, bo tak na dole w kroczu.
W niedzielę byłam w Eskulapie i KTG nie wykazało żadnych skurczy :) Powiedziałam sobie, że następnym razem to pojadę dopiero jak mi odejdą wody, żeby już na 100% to był poród a nie fałszywy alarm :)
No chyba, że po tym czopie to się coś ruszy. Ale nie łudzę się, bo mam jeszcze 2 tygodnie przeszło do terminu :(

Asiula ja chodzę do szkoły rodzenia Bobas na 3 Maja 29. Bardzo fajna szkoła moim zdaniem :) Wykłady były ciekawe, sporo rzeczy się dowiedziałam no i ta możliwość ćwiczenia próbnego porodu.
W sumie miałam iść na Wyspianskiego, ale jakoś tak zadzwonilam do SR Bobas, pani prowadzaca mi sporo powiedziala przez telefon i mi się spodobalo no i juz sie zapisalam.
Moze jedyny minusik to wydaje mi się, że oni tam malo przychylnym okiem patrzą na Eskulapa :) No ale to moja decyzja gdzie będę rodzić w końcu.

[ Dodano: 2007-10-09, 14:17 ]
A Paulina ostatnio jak byłam w Eskulapie to badał mnie ten dr Biernacki, całkiem fajny jest naprawdę. I delikatniej bada niż babki ginekolożki. Ja do tej pory byłam uprzedzona do facetów ginekologów i dlatego chodziłam do kobitek.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

09 paź 2007, 14:18

To chodzisz maryyann tam gdzie ja :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

09 paź 2007, 14:23

Asiula o no proszę jaki ten świat mały :) Z tym, że pewnie Ty zaczęłaś dużo wcześniej chodzić ode mnie, bo Twoja córcia ma już ponad 3 miesiące. Ja zaczęłam jakoś końcem lipca zdaje się. Przerobiłam wszystkie wykłady, czasowo nie mogłam chodzić na ćwiczenia, bo mi lekarza zabronił ze względu na szyjkę, a teraz tylko chodzę na ćwiczenia i ten poród próbny :)

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

09 paź 2007, 14:24

no ja chodziłam do połowy czerwca, ostatnio byłam tylko na logopedzie :-D

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

09 paź 2007, 15:19

No moje dziecko po godzinie bantowania w końcu zasneło!! Pewnie i tak na pół godzinki ale dobre i to. Czekam na mame i jade do miasta, może cos fajnego upoluje :-D
Asiula no widzisz nigdy nie wiadomo o co tym naszym szkrabom chodzi :-D Moja na brzuchu nadal nie cierpi leżeć :-D

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

10 paź 2007, 10:28

Witam w środowe przedpołudnie :)

Ale się dziś wyspałam, przez co jestem w dobrym humorku. Już nie dużo mi zostało tego wysypiania.

Olciiaa i co upolowałaś coś fajnego na mieście wczoraj?:) Fajny avatarek.
Ja też się muszę nauczyć to wklejać.

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

10 paź 2007, 16:10

ufff, nie zagladałam tu ostatnio bo miałam starcie z... tesciową, ale juz sobie wyjasniłysmy pewne sprawy.
maryyann trzymam kciuki za ciebie!!!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

10 paź 2007, 16:42

kurcze zaczyna mnie drażnić to TT od 13ej miałam problemy z dostaniem się tutaj :ico_zly: :ico_zly:

Emilka i wczoraj popołodniu i dzisiaj jest bardzo rozdrażniona i bardzo dużo i bardzo głośno płacze, myślę że to przez te ząbiska, strasznie jej dokuczają, kiedy to się skończy bo obie się wykończymy. Dobrze że w nocy była znośna. Teraz też po długim wyciu zasnęła mi na rękach i spi od pół godzinki, niech się bidulka wyśpi

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość