Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

10 paź 2007, 17:05

Paulinka, ironia bije od Ciebie :ico_nienie: jesteś rozumiana nie martw się, ale wiesz co... gdyby nie daj Boże dotknęło to mnie nie sądzę bym zmieniła zdanie... i raptem wklejała publicznie zdjęcia :-/ i tak zastanawiałam się gdyby był topic o zmarłych babciach (whatever) to czy wkleiłabym jej zdjęcie po śmierci?? nigdy w życiu - ewentualnie wkleiłabym to kiedy żyła i myślę, że o to się rozchodzi...

tym samym zakończę temat ze swojej strony

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 paź 2007, 17:08

Paulinka 100 lat, torcik na blogu wklejony
dla Oli i Kingi też 100 lat, bom wczoraj nie dałam rady zajrzeć
bardzo współczuję Kotce i nic więcej na ten temat nie napiszę, bo mi wracają wspomnienia
Jolcja menu super
ja szykuję na niedzielkę
sałatkę tunezyjską
sałatkę tradycyjną
sałatkę chińską (z rybą-mama chce zrobić :-D )
na zimno kawałki piersi z kurczaka
karkóweczkę
jajka w majonezie
pomidorki z majonezem, czosnkiem i serem żółtym
babeczki z farszem na słono
no i na słodko tort, tiramisu i jakieś ciasto, ale jeszcze nie wiem jakie
mamy imprezkę na 17 osób, mam nadzieję, że starczy żarełka :ico_puknij:
Agatko gratuluję obrony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 paź 2007, 17:08

Jestem całym sercem z Kasią

Jeśli Kasia sama chce pokazać swoje dzieciątko, swój ukochany skarb to ma w pełni do tego prawo i jestem w stanie to zrozumieć, ale mam pytanie czy wpółczucie okazuję się poprzez chęć zapokokojenia ciekawości zobaczenia tego zdjęcia, bo bardzo przepraszam ale to tak z boku wygląda jak się czyta wypowiedzi dziewczyn

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

10 paź 2007, 17:13

ok przecież nic nie mówię :ico_nienie: nie jest to temat na rozmowy tak mi sie wydaje co będą chcieli to zrobią to każdego indywidualna sprawa a mam już trochę dosyć czytania o tym ze bije ironia i wogóle ze moja tragedia przesłania mi oczy itp...wiec jak bym mogła prosić to wyłączam sie z tego tematu bo ja mam dzisiaj pierwsze super urodziny i chce żeby tak było do końca dnia :-D z góry dziękuje za nieopisywanie mojej teorii :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

10 paź 2007, 18:25

pyszne żarełko Riterko - kurde :-D poprosze o przepis na chińską i tunezyjską brzmią bardzo fajnie :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 paź 2007, 18:37

Marittko for ju :-D

Sałatka Tunezyjska

½ szklanki wody
½ kg mięsa mielonego robić małe kuleczki i smażyć na oleju
przyprawy
robić małe kuleczki i smażyć na oleju

½ kg cebuli dusić z dwiema szklankami wody aż będzie miękka doprawić dodać przecier pomidorowy i ketchup.
Usmażone kuleczki wkładać do garnka z cebulą

jak jest rzadkie to można zagęścić mąką
podawać na ciepło polecam jest pyszne

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 paź 2007, 18:43

Mniam Riterko, chyba zrobię coś takiego

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 paź 2007, 18:54

Asiu polecam, bo bardzo szybko się to robi, a cebulka robi się taka pyszna, że szok :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

10 paź 2007, 20:24

Helooł :-D
Cały dzień spędziła dzisiaj w Katowicach:(:: Jestem padnięta :ico_spanko:
Tęskniłam za Wami .... troszeczkę :ico_oczko:

Widzę, że dziś urodziny Pauliny. Wszystkiego Naj , Naj oby wszystkie dni były takie szczęśliwe jak dziś a o tym czego uczą na psychologii pogadamy jutro :ico_oczko: - dziś :589:


For you :-D

Obrazek

Widzę, że wczorajszy temat nadal na tapecie :ico_olaboga:

Kocica ale menu :ico_brawa_01:

Ritrtko, jutro robię te Twoje pyszności - przynajmniej spróbuję :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

10 paź 2007, 20:37

hej hej!

ja mądra jestem, wczoraj próbowałam się zalogować na noworodka - i nie mogłam - w końcu jak odeszłam od kompa, przypomniałam sobie, że na tik taku jesteśmy! :ico_puknij:

JAś bardzo dziękuje za życzenia :ico_urodzinki:

NAjlepsze życzenia dla Wszystkich Jubilatów! :ico_tort:

Felicity jest w ciąży! :ico_brawa_01: Która jeszcze się stara? JAgulka chyba? I Reeni? Tak zrozumiałam z wypowiedzi Maritki.
A ja może będę się starać za rok, musiałabym mieć mamę tub teścową blsiko do pomocy, a tak całkiem sama z dwójką małych dzieci :ico_olaboga: nie wyobrażam sobie! nie dałabym rady! nie wierzę, że JAś przez 9 mies ciąży się zgrzeczni, i w ogóle jak tu ciąże przetrwać przy tak absorbującym chłopczyku?

Jejku, jakie Wy pyszności szykujecie na imprezki urodzinowe, Wasi goście to szczęściarze!

Straszna wiadomość o śmierci dzieciątka, nie wyobrażam sobie tego bólu, nie wiem co napisać...

My jutro idziemy do alergologa, pierwszy nam nie podpasował, zobaczymy co ten powie.

Asiu, poleczyłabym z Tobą doła tym co Ty, ale że karmię alergika to nie mogę tych pyszności jadać.

Tyle dzieciaczków już chodzi a JAś od dawna za jedną rączkę chodzi ale nie chce sie puścić. On ruchowo to ze wszystkim opóźniony, ale tak widać u niego ma być. Poczekamy cierpliwie.

Uciekam!
Ściskam mocno wszystkie moje kochane forumowe!

Myślę teraz często o Maritce, że drugi dzidziuś lada moment się pojawi, tak ten czas szybko zleciał! :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość